CNN Prima News úklid

úklid

Výpis příspěvků ke štítku „úklid“

Vlajka EU pryč, Čaputovou vyměnil za Che Guevaru. Ficův poslanec čelí odvolání kvůli „úklidu“

Místopředseda Smeru-SD a nově také jeden z místopředsedů slovenské Národní rady L'uboš Blaha pobouřil část Slováků svým gestem při úpravě své kanceláře. Dal totiž pryč vlajku Evropské unie a následně vyměnil portrét prezidentky Zuzany Čaputové za obraz s argentinsko-kubánským komunistickým revolucionářem Ernestem Che Guevarou. Sám Blaha to komentoval jako „podzimní úklid“. Část opozice jej za to chce sesadit z funkce.

Emoce po derby: Kotel Slavie zaujal gestem. Pak fanoušci potkali Kuchtu a spustila se bouře

Překvapení, která přineslo sobotní derby mezi Spartou a Slavií, zdaleka neskončila s posledním hvizdem rozhodčího. Fanoušci z Edenu udělali na sociálních sítích dojem pozápasovým úklidem svého sektoru. Zřejmě ještě nečekanější událostí však bylo střetnutí odcházejícího slávistického kotle s jejich bývalým hráčem Janem Kuchtou, který nyní kope v barvách letenských rivalů. Podle svědectví některých fanoušků hráč vycházel ze stadionu ve stejnou chvíli jako oni, což strhlo bouři a vlnu nadávek. Policie v pozápasové vřavě zajistila několik osob.

Úklid nemusí být horor. Expertka doporučuje čtyři obyčejné produkty s neobyčejnou silou

Jak s vánočními svátky, tak i s přelomem nového roku, se pojí jedna nepopulární činnost: generální úklid domácnosti. Experti však radí, že by se nic nemělo přehánět. Upozorňují zejména na nechtěné vedlejší důsledky honby za čistotou, jako je ohrožení vlastního zdraví. Přesto existují tipy a rady, jak domácnost vyčistit a nestrhat jak sebe, tak peněženku. Co doporučuje odbornice?

Lékařka ukázala snímek plic po přehnaném úklidu. Varuje před nebezpečnou kombinací čistidel

Ačkoliv se vánoční svátky řadí mezi ty nejoblíbenější v roce, pojí se s nimi činnost, kterou většina lidí nesnáší: generální úklid domácnosti. Málokdo si však uvědomuje, že při neznalosti základních pravidel může snaha o vyčištění domova skončit i návštěvou nemocnice. Lékařka urgentního příjmu Jana Šeblová varovala na sociálních sítích před kombinací Sava a octa, které vám mohou nepříjemně poleptat dýchací cesty. Nejsou však jediné, na něž by si lidé měli dát pozor.

Mladá žena nečekaně porodila v taxíku. Od přepravní společnosti se dočkala nepříjemného dárku

O nečekaný zážitek se pro britský web The Sun podělila 26letá Farah Cacanindinová z městečka High Wycombe. Na rutinní vyšetření do nemocnice se rozhodla jet taxíkem, netušila však, že pět minut po odjezdu z domova začne rodit. Svou dceru Naiu přivedla na svět sama na zadních sedačkách vozu. Od přepravní společnosti však pár dní po porodu dostala nepříjemný dárek – účet za cestu i úklid auta.

Brutální vražda v Praze kvůli úklidu. Muž řezal do mrtvého těla, druhá oběť se musela dívat

Zbyněk Prokop v lednu 2013 brutálně zavraždil své spolubydlící kvůli sporu o nepořádek ve společném bytě. Mladík se obhajoval tím, že zavraždění studenti byli bordeláři, kteří nechtěli uklízet. Do těla první oběti řezal nožem i po smrti, aby se přesvědčil, že je muž skutečně mrtvý. Ženu poté zardousil elektrickým kabelem.