CNN Prima News uzavřené hospody

uzavřené hospody

Výpis příspěvků ke štítku „uzavřené hospody“

Zavřené restaurace od 22 hodin, zrušené vánoční trhy. Vojtěch navrhne zásadní zpřísnění

25. listopadu 2021 10:58

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) by měl vládě na odpoledním jednání navrhnout zpřísnění protiepidemických opatření. Řešit budou ministři vyhlášení nouzového stavu, omezení hromadných akcí a také uzavření restaurací a barů v nočních hodinách. Informaci Seznam Zpráv potvrdil redakci CNN Prima NEWS zdroj z vlády.

Dostál: Soud nedonutí vládu nevydávat špatná opatření. Zaplatíme je my všichni

21. června 2021 12:17

Za neplatná vládní opatření proti koronaviru, která časem zrušil Nejvyšší správní soud, nakonec zaplatí běžní lidé. Ve vysílání CNN Prima NEWS to řekl právník a odborník na zdravotnické právo Ondřej Dostál. Řada lidí totiž kvůli neplatným opatřením musela zavřít své podniky a nyní lze očekávat, že se se státem budou soudit o náhradu škod. Ty ovšem poputují z kapes daňových poplatníků.

Vláda tahala restauratéry za nos, chystáme žaloby na stát, říká člen Chcípl PES

28. května 2021 13:12

Vláda tahala provozovatele restaurací za nos, chystají se stovky žalob na stát, řekl v pátek novinářům místopředseda hnutí Otevřeme Česko – Chcípl PES Jiří Janeček. Otevřením vnitřních prostor restaurací a dalších stravovacích zařízení od pondělí se podle něj potvrdilo, že podniky byly zavřené protiprávně. Řekl, že žaloby budou podávat jednotliví podnikatelé, hnutí už má pro ně připravené vzory.

Obrovská párty v Londýně: Britové si ve velkém užívali otevřených hospod a zahrádek

13. dubna 2021 14:29

Velká Británie se dočkala velkého uvolnění protikoronavirových opatření. Na ostrovech se otevřely různé obchody, kadeřnictví a především zahrádky restaurací a hospod. Řada Britů a lidí, kteří ve Spojeném království žijí, vyrazila do ulic, aby si mohla užít venkovního posezení. Londýn v pondělí večer vypadal jako jedna velká párty zóna.

Pivovar spjatý s hnutím Chcípl PES posprejoval vandal. Restauratér vypsal odměnu

12. dubna 2021 13:49

Budovu a vůz pivovaru Malý Janek v Jincích, které provozuje jeden z představitelů hnutí Otevřeme Česko – Chcípl PES Jiří Janeček, kdosi posprejoval vulgárními a dehonestujícími výroky či kresbami. Sám restauratér redakci CNN Prima NEWS řekl, že akci považuje za útok kvůli jeho politické aktivitě a že cílem pachatele bylo poškodit politické hnutí. Janeček dokonce na sprejera vypsal odměnu.

Hamáček řekl, kdy se budou moci otevřít obchody. Roušky odložíme jako poslední

4. dubna 2021 13:15

Roušky a respirátory budeme pravděpodobně nosit ještě dlouho. Ve vysílání CNN Prima NEWS to řekl ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Podle něj jde totiž o nejefektivnější opatření, a tudíž by se jejich povinné nošení minimálně na určitých místech mělo zrušit až jako poslední. Hamáček rovněž řekl, že například obchody s dětským oblečením by se mohly odhadem otevřít na přelomu dubna a května.