reklama

Ve Zlíně našli oběšeného muže, policie případ vyšetřuje jako vraždu

Jako vraždu prověřují policisté úmrtí muže, kterého ve středu našli oběšeného ve Zlíně. Informoval o tom Deník.cz s odvoláním na policejní zdroje.

reklama

Mrtvého muže, kterým je podle portálu asi čtyřicetiletý Slovák, našli policisté ve Zlíně ve středu večer. Oběšence nalezli v budově, kde se nachází i známá restaurace Přístav, která musela kvůli vyšetřování ve čtvrtek zavřít.

Kriminalisté v případu nařídili soudní pitvu, která určí příčinu smrti. Podle policejní mluvčí Lenky Javorkové celou věc vyšetřují jako vraždu. „Nemůžeme ale zatím potvrdit, že se o ni skutečně jedná,“ doplnila pro web. Že se na smrti muže podílel někdo jiný, ale policisté nevylučují.

Vyšetřování je však na samém začátku, proto mluvčí nemohla sdělit další podrobnosti. „Musí se provést pitva, znalecké zkoumání, posudky,“ vypočítala Javorková.

K tématu

Další hlavní zprávy

Slovensko

Čaputová: Čelíme strachu, na který nemáme manuál. Mou úlohou je posilovat naději lidí

Čaputová: Čelíme strachu, na který nemáme manuál. Mou úlohou je posilovat naději lidí

Situace v Česku je podle slovenské prezidentky Zuzany Čaputové velmi vážná a Slovensko se z toho podle ní musí poučit. Občané čelí emoci strachu a je to stav, na který není manuál. Prohlásila to ve speciálním vysílání na CNN Prima NEWS v rozhovoru, který s ní vedla Terezie Tománková. Sama osobně vládu podporuje v nařízeních směřujících k omezení pohybu osob, naopak má výhrady k celoplošnému testování, na které se Slovensko připravuje. Vyjádřila se i k odvolání českého ministra zdravotnictví Romana Prymuly, považuje to za logický důsledek jeho chování.

reklama
Nápor nakažených nepolevuje ani o svátku, do večera přibylo přes 8000 případů
Zeman vyznamenal Prymulu či Rychetského. In memorian se dočkají i Gott s generálem Píkou
Začíná platit zákaz nočního vycházení: Jak se nové opatření dotkne bezdomovců?
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Začala platit dosud nejtvrdší opatření. Výjimku mají pejskaři. Kdo další?

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Požár v Praze prakticky zničil vzácný dřevěný kostel sv. Michala. Zbyly jen ohořelé trosky
V Praze proběhly na několika místech demonstrace. Policie musela řešit konflikty
Další články
reklama
reklama