reklama

Prospal svou záchranu, nevzbudili ho ani hasiči a montování skla zastávky

Kuriózní zásah za sebou mají hasiči Královéhradeckého kraje. Byli přivolaní k případu, který vypadal velice ošklivě. Budil dojem zvláštní nehody, při které se člověk celým tělem zaklínil mezi sklo zastávky autobusu a kovovou lavičku.

reklama

„Jednotka z hradecké centrály byla požádána o pomoc, aby vyprostila člověka zaklíněného na autobusové zastávce v prostoru mezi lavičkou a skleněnou stěnou. Hasiči museli sklo odšroubovat, osobu vyprostili a předali do péče ZZS. Věřte nebo ne, dotyčný se za celou dobu nevzbudil,“ popsali sami hasiči.

Muže před nimi zpod lavičky neodkázali vyprostit policisté ani záchranáři. Podle informací redakce jde o „známou firmu“, například záchranáři k němu totiž musí vyjíždět opakovaně. O aktuálním stavu muže nemáme zatím další podrobnosti, ale vzhledem k tomu, že podle hasičů akci prospal, lze se domnívat, že mu k akrobatickému výkonu zapasování se do prostoru i k následnému snění pomohl nějaký prožitý a dost možná i propitý bujarý večírek.

Další hlavní zprávy

Domácí

 Nejvyšší nedělní nárůst od března. Testy potvrdily 7301 případů nemoci COVID-19

Nejvyšší nedělní nárůst od března. Testy potvrdily 7301 případů nemoci COVID-19

Přírůstek nových případů koronaviru v neděli v ČR po pěti dnech klesl pod deset tisíc – bylo jich 7 301. Přesto je to nejvyšší nedělní nárůst od března. Nedělní čísla bývají nižší než v jiných dnech, protože se obvykle méně testuje. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví. Aktuálně je v zemi 158 515 nakažených. U většiny z nich má nemoc mírný průběh, hospitalizovaných i obětí ale v poslední době výrazně přibývá.

Sport

Fantastické Giro v podání Černého. Takto na Grand Tour „řádil“ naposledy Kreuziger

Fantastické Giro v podání Černého. Takto na Grand Tour „řádil“ naposledy Kreuziger

Nemluví se o něm tak často jako o jiných českých cyklistech – Zdeňku Štybarovi nebo Romanu Kreuzigerovi. Josef Černý ale svoji vlast na Giru d´Italia reprezentoval více než skvěle. Slavný „růžový“ závod zakončil šestým místem v časovce, tedy přesně tak, jak do něj vstoupil. Zatím nemá podepsanou smlouvu na další rok, ovšem po třech týdnech v Itálii, během kterých oslavil i vítězství, by brzy měl mít angažmá zajištěné.

reklama
Babiš: Jasně jsme řekli, ať omezíte kontakty. Je to tak těžké pochopit?
KOMENTÁŘ: Nerozčilujme se nad Prymulou. Žádná rovnost přece neexistuje
reklama
reklama
Hampl: Vláda mrtvých a dluhů. Je to epidemie papalášství, nešetřil Babiše ekonom

Partie

Domácí zpravodajství

Pokud do úterý čísla neklesnou, hrozí úplné uzavření, přiznal Prymula na odchodu
Lidé dál ignorují vládní nařízení. V pražské Troji se jich sešly zástupy
Další články
reklama
reklama