reklama
CNN Prima News vládní opatření

vládní opatření

Výpis příspěvků ke štítku „vládní opatření“

Sobotní oslava i zmatky v pražské zoo. Počitadlo je matoucí, zoufají si lidé ve frontě

Krásné počasí a víkend nalákaly řadu lidí do pražské zoo v Troji. Co však mnozí nečekali, je nekončící fronta, která se neustále natahuje. Počitadlo je navíc pro lidi matoucí. Namísto počtu návštěvníků, kteří se aktuálně v areálu pohybují, ukazuje, kolik jich během dne celkově přišlo. Lidé si tak zoufají, protože například na návštěvu oslavenkyně Amalee, roční slonice, si musejí ještě počkat.

Sledujte ZÁZNAM: Jak a kdy se budou využívat covid pasy? Odpovídal Karel Havlíček

Vládu ve čtvrtek čeká další jednání, jehož ústředním bodem bude postoj k dalšímu rozvolňování v Česku. To by se v následujících týdnech mělo týkat dalších odvětví. Dočkat by se tedy mohla například i kultura. Kdy a za jakých podmínek budou lidé muset předložit covid pasy? A jak se pandemie projeví na cenách v restauracích a hospodách? Sledujte pořad Nový den s ministrem průmyslu a obchodu Karlem Havlíčkem (za ANO) ŽIVĚ na CNN Prima NEWS od 7:15.

Dostál: Ministerstvo překračuje své pravomoci. Vláda si koleduje o vyslovení nedůvěry

Aktualizováno

Ani nová verze opatření o omezení obchodu a služeb nerespektuje rozsudek Nejvyššího správního soudu (NSS). Na Twitteru to uvedl právník Ondřej Dostál. Reagoval tak na opravenou verzi nařízení, kterou v pátek schválila vláda poté, co NSS předchozí opatření zrušil. „Ministerstvo zdravotnictví si pokouší přisvojit víc pravomocí, než má,“ uvedl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS Dostál.

reklama