reklama
CNN Prima News volnočasové aktivity

volnočasové aktivity

Výpis příspěvků ke štítku „volnočasové aktivity“

Test, nebo rouška? Podmínky pro účast dětí na kroužcích budou přísnější než ve škole

22. srpna 2021 05:17

Nástup dětí do škol znamená pro řadu z nich i návštěvy kroužků a volnočasových aktivit po konci výuky. Pro účast na nich budou platit základní hygienické podmínky stejně jako ve třídě, ovšem s jedním zásadním rozdílem. Pokud děti nebudou očkované, testované nebo po prodělání covidu, nebude jim stačit nasadit roušku. Kroužek nebudou smět navštěvovat vůbec.

PŘEHLEDNĚ: Co bude od pondělí platit? Z okresu jen s potvrzením, běhání pouze v obci

26. února 2021 23:31

Vláda v pátek vyhlásila formu lockdownu, který bude v Česku platit od 1. do 21. března. Omezila hlavně mobilitu lidí, pohyb bude možný jen na území okresu. Výjimkami jsou například cesty do zaměstnání, na úřad nebo k lékaři. Vláda také uzavřela všechny školy a školky, otevřené zůstávají jen ty, které jsou navázané například na zdravotnická zařízení.

Dostaňte nás ven! Studenti a učitelé v pyžamech protestovali před Sněmovnou

11. února 2021 14:32

Studenti a učitelé podporující petici Nesmíme obětovat děti vyzvali ve čtvrtek ráno poslance přicházející do Sněmovny k hledání alternativ pro prezenční výuku a obnovení volnočasových aktivit. Na happeningu s názvem Dostaňte nás ven se sešlo 15 dětí s dvěma pedagogy v pyžamech a županech. Podle nich by se měly studentům umožnit alespoň kroužky a výuka venku. Petici za naléhavé řešení situace ve školství podepsalo od konce ledna zhruba 14 500 lidí.

reklama