CNN Prima News výdělek

výdělek

Výpis příspěvků ke štítku „výdělek“

Satoranský opět vládne: Z českých sportovců vydělává nejvíce, kdo se seřadil za ním?

3. srpna 2022 10:49

Úspěšnost sportovců lze hodnotit podle toho, kolik dají gólů, kolik bodů nasbírají, kolik turnajů či závodů vyhrají nebo kolik fanoušků okouzlí. A pak také na základě vydělaných peněz. Toto hledisko podle nového žebříčku magazínu Forbes říká, že mezi českými sportovními personami vede o parník basketbalista Tomáš Satoranský. Kdo mu kouká na záda? Podívejte se v GALERII.

Když se miliony vypaří. Příběhy sportovních hvězd, které příval peněz nezvládly

21. dubna 2022 06:24

Sportovci na nejvyšší úrovni vydělávají mnohdy i miliony korun týdně. Mohou se velmi rychle zaopatřit na zbytek života a zajistit komfort dalším generacím. Jenže i se smlouvami na závratné sumy se lze rychle dostat do problémů. Zbytečné rozhazování za všechno možné, špatné investice, žádné spoření… Cest, jak z pohádky zahučet do velkého maléru, je mnoho. Podívejte se na pár sportovních ikon, které se s obřími příjmy nepopasovaly ideálně a mnohdy se ocitly na mizině.

Učitelé by mohli dostat přidáno. „Třídním“ se mohou zvýšit příplatky až trojnásobně

12. července 2021 14:51

Učitelům a učitelkám by se od nového školního roku mohl zvýšit příplatek za třídnictví. Od září by mohli místo dosavadních 500 až 1 300 korun dostávat 1 500 až 2 000 korun měsíčně. Třídní postižených či znevýhodněných školáků nebo z jednotřídek by pak mohli mít místo nynějších 750 až 2 500 korun nově 2 000 až 3 000 korun.

První peníze po snížení daní. Spočítali jsme, o kolik byste si měli v únoru polepšit

30. ledna 2021 11:15
Aktualizováno

Už za pár dní se mohou čeští zaměstnanci těšit na první výplatu po zrušení superhrubé mzdy, které zákonodárci schválili těsně před koncem minulého roku. Vedle nového způsobu výpočtu čistého výdělku se do daňového balíčku dostalo také zvýšení základních slev na dani na poplatníka nebo odstranění limitu pro daňové bonusy na děti. Díky tomu ušetří všechny příjmové skupiny obyvatel.

10 nejbohatších celebrit: Vede Kylie Jenner, ostatní příčky ovládli sportovci

5. června 2020 21:17

Nejvíce vydělávající „veřejnou“ celebritou za posledních dvanáct měsíců nebyl ani jeden z trojlístku hvězdných fotbalistů Messi, Neymar, Ronaldo, ani tenisový gentleman Roger Federer, či basketbalová superstar LeBron James. V přepočtu přes 14 miliard korun vydělala jediná žena v žebříčku. Ovšem vítězka. Kylie Jenner, americká modelka, návrhářka, podnikatelka a hvězda, kterou proslavila reality show Keeping Up with the Kardashians.