CNN Prima News záznamy z kamer

záznamy z kamer

Výpis příspěvků ke štítku „záznamy z kamer“

Od žertů k rozbité lebce. Skupina výrostků surově zbila kamaráda, zachránila ho obsluha kamer

31. března 2023 14:59

K dramatické záchraně vyjížděli začátkem března strážníci ze slovenské Sereďe. Skupina mladých se bavila a pokuřovala v altánu na workoutovém hřišti. Brzy se však jejich kratochvíle změnila v brutální napadení. Zhruba deset přítomných u řeky Váh se buď dívalo, nebo podílelo na surovém bití patnáctiletého mladíka. Díky pohotovému jednání operátora kamerového systému byla na místo vyslána hlídka, která chlapce nalezla a předala do péče zdravotníků.

Zákrok jako na Floyda, rozčilují se lidé kvůli videu. Strážníci z Děčína se hájí

14. června 2022 06:51

Na sociálních sítích se od víkendu začalo šířit video ze zákroku strážníků v Děčíně. Kamera začala natáčet v momentě, kdy dva strážci zákona povalili podezřelého muže na zem, na níž ho přidržovali pomocí obušku a kolene. Šestiminutový záznam následně zachytil, jak na ně útočila skupina lidí, která se snažila muže osvobodit. Uživatelé sociálních sítí zákrok kritizují jako příliš tvrdý. Městská policie redakci CNN Prima NEWS přiblížila, co se stalo.

Záhada z Brna: Odešla z večírku s neznámým, ráno se vzbudila na ulici a nic si nepamatuje

20. května 2022 06:30

Záhadný případ vyšetřují kriminalisté v Brně. Náhodný kolemjdoucí tam našel na ulici ležet 31letou ženu, která ten večer byla s kamarádkami na večírku a diskotéce. Co se ale dělo potom, si žena vůbec nevybavuje. Bezpečnostní kamery ji nicméně natočily v doprovodu neznámého muže, se kterým by teď policisté potřebovali mluvit.