CNN Prima News záznamy z kamer

záznamy z kamer

Výpis příspěvků ke štítku „záznamy z kamer“

Detaily o obětech hororu v Klánovicích: Rodina se přistěhovala, holčičce byly dva měsíce

Oběťmi dvojnásobné vraždy v Klánovicích, jež otřásla Českem 15. prosince, by měli být 32letý otec a jeho dvouměsíční dcera. Muž se měl do pražské čtvrti přistěhovat společně s rodinou před několika lety, a to z okolí Kralup. S informacemi přišel web Deník.cz. Po podezřelém vrahovi stále pátrají kriminalisté a žádají o pomoc i veřejnost, zvláště motoristy, kteří místem v době vraždy projížděli.

Od žertů k rozbité lebce. Skupina výrostků surově zbila kamaráda, zachránila ho obsluha kamer

K dramatické záchraně vyjížděli začátkem března strážníci ze slovenské Sereďe. Skupina mladých se bavila a pokuřovala v altánu na workoutovém hřišti. Brzy se však jejich kratochvíle změnila v brutální napadení. Zhruba deset přítomných u řeky Váh se buď dívalo, nebo podílelo na surovém bití patnáctiletého mladíka. Díky pohotovému jednání operátora kamerového systému byla na místo vyslána hlídka, která chlapce nalezla a předala do péče zdravotníků.

Zákrok jako na Floyda, rozčilují se lidé kvůli videu. Strážníci z Děčína se hájí

Na sociálních sítích se od víkendu začalo šířit video ze zákroku strážníků v Děčíně. Kamera začala natáčet v momentě, kdy dva strážci zákona povalili podezřelého muže na zem, na níž ho přidržovali pomocí obušku a kolene. Šestiminutový záznam následně zachytil, jak na ně útočila skupina lidí, která se snažila muže osvobodit. Uživatelé sociálních sítí zákrok kritizují jako příliš tvrdý. Městská policie redakci CNN Prima NEWS přiblížila, co se stalo.