CNN Prima News Zdeněk Ondráček

Zdeněk Ondráček

Výpis příspěvků ke štítku „Zdeněk Ondráček“

Obdiv k Putinovi a ukrajinská fašistická chátra. Ondráčkovým výrokem se zabývá policie

28. února 2022 09:07

Bývalý poslanec KSČM Zdeněk Ondráček na sociálních sítích 18. února sdílel příspěvek, ve kterém oslavoval Vladimira Putina. „Obdivuji Putina za jeho trpělivost s tou ukrajinskou fašistickou chátrou,“ uvedl tehdy. Podle informací webu Neovlivni.cz se jeho vyjádřením již zabývá policie. Podnětů na podobné příspěvky dostává více.

Ferjenčík, Hamáček i Filip. Podívejte se, kteří známí poslanci končí

9. října 2021 22:26

Piráti ve Sněmovně ztratí 18 křesel. Kvůli tomu, že je díky preferenčním hlasům přeskočili kandidáti Starostů, budou mít jen čtyři poslance. Ve Sněmovně tak nebudou některé známé tváře, například Mikuláš Ferjenčík. Zcela pak končí komunisté i ČSSD. V dolní komoře Parlamentu tak již znovu nezasednou současný vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) či šéf KSČM Vojtěch Filip, který poslanecký mandát zastával od 90. let.

Politolog Kubáček: Okamura je politický chameleon. Vytahuje témata, jak se mu hodí

23. září 2021 13:46

Předseda SPD Tomio Okamura vytahuje určitá témata jen podle toho, jak se mu to v daný okamžik nejvíce hodí, řekl ve vysílání CNN Prima NEWS politolog Jan Kubáček. Vzhledem k tomu označil Okamuru za „klasického politického chameleona“. Další odborník Stanislav Balík zmínil, že Okamura se nesnaží zlákat průměrné voliče, ale spíše ty, kteří jsou vyhranění.

Okamurův mluvčí Hamáček a kulomety na hranicích. Politici perlili v superdebatě

23. září 2021 07:10

Středeční Speciál 360°: Hlas lidu na CNN Prima NEWS byl plný emocí, hádek a osobních urážek či konfliktů. Šéf SPD Tomio Okamura například vpálil předsedovi ČSSD Janu Hamáčkovi, že by ho jako svého mluvčího nebral ani zadarmo. Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček by proti migraci bojoval potápěním lodí a šéf Sněmovny Radek Vondráček z hnutí ANO opakoval, že Česko není pro uprchlíky cílovou zemí. Připravili jsme pro vás přehled nejsilnějších výroků čtyř zúčastněných politiků.

Hamáček: Nechceme dovézt 300 tisíc otroků, kteří budou brát našim lidem práci

22. září 2021 23:30

Česku nepomůže levná pracovní síla z východních zemí, řekl ve Speciálu 360°: Hlas lidu na CNN Prima NEWS ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček. Podle něj není cílem dovézt do Česka lidi, kteří budou pracovat za minimální mzdu. Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček podotkl, že Česko by si mělo pracovníky ze zahraničí vybírat už po střední škole a umožnit jim kvalitní vzdělání.

ON-LINE: Hamáček: Okamura vytváří dojem, že zlá EU chce vše ovlivnit. Festival demagogie

22. září 2021 20:00

Jak by politici řešili otázky bezpečnosti a migrace? To řešili zástupci ANO, SPD, KSČM a ČSSD v další ze série předvolebních debat Speciál 360°: Hlas lidu na televizi CNN Prima NEWS. Dvouhodinové debaty se tentokrát zúčastnili Radek Vondráček z hnutí ANO, šéf SPD Tomio Okamura, Zdeněk Ondráček z KSČM a předseda sociální demokracie Jan Hamáček.