CNN Prima News zkušenost

zkušenost

Výpis příspěvků ke štítku „zkušenost“

Reportérka po návratu z Ukrajiny: Mám pocit otupělosti. Zdejší problémy jsou banální

Štáb CNN Prima NEWS se ve čtvrtek vrátil z Ukrajiny. Reportérka Darja Stomatová a kameraman Ján Schürger se v pátečním pořadu Nový den rozpovídali o svých zkušenostech z války. Stomatová přiznala, že se cítí otupěle. „Vše, co je tady, ty problémy, jsou hrozně banální. Oproti tomu, co lidé zažívají na Ukrajině,“ podotkla. Schürger přiblížil, čím bylo natáčení štábu výjimečné.

Tohle jsou nejspolehlivější auta podle britských motoristů. Dařilo se i Škodovce

Kupovat ojetý vůz je často jako kupovat zajíce v pytli. Mnohdy ani pořádně nevíte, jak je vámi vybraný model spolehlivý, a zda se jeho koupě vůbec vyplatí. Na internetu sice najdete spousty odborných recenzí, ale nikdo nedokáže daný vůz ohodnotit tak, jako jeho majitel. Proto se britský časopis Autoexpress každoročně dotazuje tisíců vlastníků, aby zjistil, jaký ojetý vůz je tedy doopravdy nejspolehlivější.

Týden s britskou mutací: Zimnice, dušnost a myšlenky na babičku, která covidu podlehla

S covidem už v Česku žijeme více než rok. Člověk tak snadno nabyde pocitu, že se mu nic nemůže stát – přece zná všechny fígle, jak se zákeřnému koronaviru vyhnout. Nosí respirátory všude, kde je potřeba, dezinfikuje se od hlavy k patě a nechodí na žádné nelegální večírky. „Smyčka“ se už za rok utahovala několikrát, pokaždé se nám však s partnerkou povedlo nějakým zázračným způsobem nemoci uniknout. Až teď jsme to nedokázali.