CNN Prima News Zuzana Majerová Zahradníková

Zuzana Majerová Zahradníková

Výpis příspěvků ke štítku „Zuzana Majerová Zahradníková“

Okamura o kauze Majerové: Nemůžu za to, co dělají jiní. Nestyďte se za ni, rýpla si Pekarová

Přece nemůžu za to, co dělají poslanci jiných politických stran, hájil se předseda hnutí SPD Tomio Okamura v Partii Terezie Tománkové. Reagoval tím mimo jiné na kritiku, že šéfka Trikolory Zuzana Majerová Zahradníková poskytla rozhovor proruskému webu. Podle něj šéfka mimoparlamentní strany neudělala nic špatného. „Chapadlo Kremlu dosáhlo na vaši kandidátku. Je to váš koaliční partner, tak se za ně nestyďte. Kandidujete spolu,“ připomněla předsedkyně dolní komory Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) skutečnost, že SPD a Trikolora usilují o mandáty v Evropském parlamentu společně.

Majerová: Hrozba není Babiš, ale baby ministr a resort války. Děsíte mě, opáčil Zdechovský

Poslední dva roky jsou naprosto názornou ukázkou bezpečnostního rizika – ministryně války Černochová, prezident Pavel, premiér Fiala i „baby“ ministr Lipavský, který si neumí ani utřít nudli z nosu, řekla v pořadu 360° na CNN Prima NEWS předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová. Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) její slova označil za horor. Její proslov by se podle něj měl ukazovat lidem, aby viděli, jací lidé se nesmí dostat k moci.

Spolupráce s Trikolorou nás mrzí. Pravičákovi v Česku zbýváme už jen my, míní šéf Svobodných

Spolupráce s Trikolorou před sněmovními volbami 2021 nás mrzí. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl předseda Svobodných Libor Vondráček. Poté, co vláda v rámci konsolidačního balíčku oznámila zvyšování některých daní, mají Svobodní zřejmě jedinečnou šanci přetáhnout část pravicově orientovaných podporovatelů pětikoalice na svou stranu. V posledních parlamentních volbách získali se zmíněnou Trikolorou a Soukromníky 2,8 procenta. Podle Vondráčka vláda postupuje v absolutním rozporu s tím, co dříve slibovala. Mladý politik však v některých případech kabinet premiéra Petra Fialy (ODS) i pochválil.

Majerová přirovnala Rakušana k postiženým s Downovým syndromem. Ministr jí úder vrátil

Šéfka Trikolory Zuzana Majerová přirovnala ministra vnitra Víta Rakušana (STAN) k lidem, kteří trpí diagnózou Downova syndromu. Za podivný příměr, k němuž využila podobnosti loga Mezinárodního dne Downova syndromu a ukrajinské stuhy, nyní čelí ostré kritice. Do Majerové se pustila například ministryně obrany Jana Černochová (ODS), jaderná fyzička Dana Drábová či senátor Jiří Růžička (za TOP 09). Později se ozval i Vít Rakušan.

Šíření poplašné zprávy? Šéfce Trikolory Majerové hrozí trestní stíhání kvůli lžím o Pavlovi

Předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová na Facebooku tvrdila, že „po případném zvolení generála Petra Pavla prezidentem bude následovat mobilizace českých mužů na Ukrajinu“. Poslanec Petr Letocha (STAN) kvůli této lži podal na Majerovou trestní oznámení. Zda se politička dopustila trestného činu šíření poplašné zprávy, hodnotil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS právník a odborník na trestní právo Tomáš Sokol.

Vaše doporučení „rozhodne“ volby, vysmál se Novotný Trikoloře. Topolánek si rýpl do ČSSD

I představitelé mimoparlamentních stran před druhým kolem prezidentské volby prezentují doporučení, zda dát hlas generálovi Petru Pavlovi, nebo šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Význam takového gesta ale zpochybnil například expremiér Mirek Topolánek, který si rýpl do předsedy ČSSD Michala Šmardy, řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) se zase vysmál Trikoloře.

Den s Jaroslavem Baštou: S příznivci se potkává u piva. U toho ostře kritizuje vládu

Prezidentský kandidát, který je přesvědčen o tom, že by jako hlava státu mohl odvolat vládu premiéra Petra Fialy (ODS). Stejně jako s ostatními uchazeči o Hrad, i s poslancem Jaroslavem Baštou (SPD) strávili reportéři CNN Prima NEWS celý den. Ukázalo se, že hlavní Baštovou parketou během kampaně jsou besedy se studenty či příznivci SPD. Signatář Charty 77 a bývalý diplomat říká, že jde proti proudu.

Známá jména u voleb: Šlachta ovládl Pohořelice, uspěl i Pirk či kancléř Mynář

Šéf hnutí Přísaha a bývalý elitní policista Robert Šlachta, proslulý kardiochirurg Jan Pirk (za TOP 09) či hradní kancléř Vratislav Mynář (SPOZ) mohou po komunálních a senátních volbách slavit. Dařilo se i známým starostům jako třeba Michalu Šmardovi nebo Janu Birkemu (oba ČSSD). Smutní naopak legendární žokej Josef Váňa či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová.

Velká demonstrace proti vládě. V Praze se sešlo 70 tisíc lidí, žádali demisi Fialova kabinetu

Na pražském Václavském náměstí se v sobotu odpoledne podle odhadů policie sešlo okolo 70 tisíc lidí. Akce s názvem Česká republika na 1. místě byla kritikou vlády Petra Fialy a trvala více jak tři hodiny. Protestu se účastnili i někteří prezidentští kandidáti, lídři politických stran, zástupci současné sněmovní opozice a řada aktivistů. Zasahovat museli i záchranáři, když se nejméně jednomu účastníkovi demonstrace udělalo zle. Organizátoři plánují další protesty.

Šéfka Trikolóry: Fiala měl jet do Moskvy, ne do Kyjeva. Ukrajinci napadají vlastní lidi

Kdyby byl Petr Fiala (ODS) premiérem své země a lidu, jel by v první řadě do Moskvy, nikoliv do Kyjeva. Uvedla to v souvislosti s problematickými dodávkami ruského plynu šéfka Trikolóry Zuzana Majerová ve speciálu pořadu 360°. Podle ní by k žádné válce na Ukrajině nedošlo, kdyby byl americkým prezidentem nadále Donald Trump. V letním vysílání CNN Prima NEWS rovněž hájila svůj názor, že Ukrajinci napadají své vlastní lidi.