CNN Prima News Zuzana Majerová Zahradníková

Zuzana Majerová Zahradníková

Výpis příspěvků ke štítku „Zuzana Majerová Zahradníková“

Šíření poplašné zprávy? Šéfce Trikolory Majerové hrozí trestní stíhání kvůli lžím o Pavlovi

26. ledna 2023 20:49

Předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová na Facebooku tvrdila, že „po případném zvolení generála Petra Pavla prezidentem bude následovat mobilizace českých mužů na Ukrajinu“. Poslanec Petr Letocha (STAN) kvůli této lži podal na Majerovou trestní oznámení. Zda se politička dopustila trestného činu šíření poplašné zprávy, hodnotil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS právník a odborník na trestní právo Tomáš Sokol.

Vaše doporučení „rozhodne“ volby, vysmál se Novotný Trikoloře. Topolánek si rýpl do ČSSD

20. ledna 2023 20:29

I představitelé mimoparlamentních stran před druhým kolem prezidentské volby prezentují doporučení, zda dát hlas generálovi Petru Pavlovi, nebo šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Význam takového gesta ale zpochybnil například expremiér Mirek Topolánek, který si rýpl do předsedy ČSSD Michala Šmardy, řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) se zase vysmál Trikoloře.

Den s Jaroslavem Baštou: S příznivci se potkává u piva. U toho ostře kritizuje vládu

12. ledna 2023 21:20

Prezidentský kandidát, který je přesvědčen o tom, že by jako hlava státu mohl odvolat vládu premiéra Petra Fialy (ODS). Stejně jako s ostatními uchazeči o Hrad, i s poslancem Jaroslavem Baštou (SPD) strávili reportéři CNN Prima NEWS celý den. Ukázalo se, že hlavní Baštovou parketou během kampaně jsou besedy se studenty či příznivci SPD. Signatář Charty 77 a bývalý diplomat říká, že jde proti proudu.

Známá jména u voleb: Šlachta ovládl Pohořelice, uspěl i Pirk či kancléř Mynář

25. září 2022 00:23

Šéf hnutí Přísaha a bývalý elitní policista Robert Šlachta, proslulý kardiochirurg Jan Pirk (za TOP 09) či hradní kancléř Vratislav Mynář (SPOZ) mohou po komunálních a senátních volbách slavit. Dařilo se i známým starostům jako třeba Michalu Šmardovi nebo Janu Birkemu (oba ČSSD). Smutní naopak legendární žokej Josef Váňa či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová.

Velká demonstrace proti vládě. V Praze se sešlo 70 tisíc lidí, žádali demisi Fialova kabinetu

3. září 2022 13:11

Na pražském Václavském náměstí se v sobotu odpoledne podle odhadů policie sešlo okolo 70 tisíc lidí. Akce s názvem Česká republika na 1. místě byla kritikou vlády Petra Fialy a trvala více jak tři hodiny. Protestu se účastnili i někteří prezidentští kandidáti, lídři politických stran, zástupci současné sněmovní opozice a řada aktivistů. Zasahovat museli i záchranáři, když se nejméně jednomu účastníkovi demonstrace udělalo zle. Organizátoři plánují další protesty.

Vláda je víc bruselská než česká, míní Majerová. Kdo je pro ni ideální kandidát na Hrad?

21. července 2022 11:39

Od předsednictví v Evropské unii nic neočekávám, protože současná vláda Petra Fialy (ODS) je víc bruselská než česká. Ve speciálním letním vysílání pořadu 360° to řekla předsedkyně hnutí Trikolóra Zuzana Majerová. Česká republika, přestože je součástí Severoatlantické aliance, by podle ní měla být neutrální zemí.

Šéfka Trikolóry: Fiala měl jet do Moskvy, ne do Kyjeva. Ukrajinci napadají vlastní lidi

20. července 2022 21:43

Kdyby byl Petr Fiala (ODS) premiérem své země a lidu, jel by v první řadě do Moskvy, nikoliv do Kyjeva. Uvedla to v souvislosti s problematickými dodávkami ruského plynu šéfka Trikolóry Zuzana Majerová ve speciálu pořadu 360°. Podle ní by k žádné válce na Ukrajině nedošlo, kdyby byl americkým prezidentem nadále Donald Trump. V letním vysílání CNN Prima NEWS rovněž hájila svůj názor, že Ukrajinci napadají své vlastní lidi.

Majerová: Adopce bych homosexuálům nepovolila. Děláte z nich méněcené lidi, opáčil Kolaja

10. června 2022 20:57

Ostrou diskusi přinesla Divoká karta na CNN Prima NEWS kvůli adopcím dětí homosexuálními páry. Negativní reakce svých politických oponentů vyvolala předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová Zahradníková svým vyjádřením, že by tyto adopce nepovolila. Podle europoslance a 1. místopředsedy Pirátů Marcela Kolaji těmito výroky chce rozdělit společnost. Za adopce dětí homosexuálními páry se postavila i poslankyně Jana Pastuchová (ANO).

Majerová: Děti nemůžou kvůli Ukrajině do školky. V Řeporyjích to zvládáme, říká Novotný

14. dubna 2022 19:24

Od začátku ruské invaze uprchlo do Česka z Ukrajiny zhruba 300 tisíc utečenců. Zastává česká vláda v případě ukrajinských uprchlíků správný postoj? I na toto téma hovořili v pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS šéfka Trikolory Zuzana Majerová Zahradníková a starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS). Celou debatu provázela Novotného nevhodná vyjádření na adresu Majerové, za což byl komunální politik moderátorem okřikován.