reklama
CNN Prima News Zuzana Majerová Zahradníková

Zuzana Majerová Zahradníková

Výpis příspěvků ke štítku „Zuzana Majerová Zahradníková“

Šéfka Trikolóry: Nejsme antivax. V Británii ale třetí dávky vakcíny mají neblahé účinky

10. prosince 2021 21:12

Trikolóra není antivax a nevymezuje se proti očkování jako takovému, hájila se předsedkyně hnutí Zuzana Majerová Zahradníková. Pouze je dle svých slov proti povinné a plošné vakcinaci, především co se týče dětské populace. Zároveň v pořadu Divoká karta dodala, že očkování třetí dávkou mělo ve Velké Británii spíše neblahé účinky. Nedokázala ovšem říct, ze které studie tyto konkrétní závěry pochází. Místopředseda hnutí Přísaha Jaroslav Pelc její slova zpochybnil – podle něj není pravda, že by byly vakcíny nebezpečné.

Pochybné e-shopy prodávají certifikáty o očkování i prodělané nemoci. Řeší je policie

22. listopadu 2021 18:29

Za posledních několik týdnů se na internetu objevilo hned několik pochybných on-line obchodů, které začaly prodávat certifikáty o dokončeném očkování či provedeném testu na covid. Některé e-shopy se zaštiťují i jmény veřejně známých osob, jako jsou šéf stomatologů Roman Šmucler či předsedkyně Trikolory Zuzana Majerová Zahradníková. Ti se od těchto projektů distancují a mluví o zneužití jejich jména. Na obchody s certifikáty se zaměřila i policie, podvodníkům hrozí tučné pokuty i vězení.

Trikolóra se do Sněmovny nedostala. Být stále v ODS, stydím se, prohlásila Zahradníková

9. října 2021 22:33

Průběžné výsledky voleb do Poslanecké sněmovny ukazují, že by koalice Spolu v čele s ODS mohla vyhrát. ODS dříve reprezentovala i Zuzana Majerová Zahradníková, nyní předsedkyně Trikolóry. Ta se ale v koalici se Soukromníky a Svobodnými do Sněmovny nedostala. „My jsme nejeli kampaň proti někomu. Bylo to pozitivní,“ omlouvá výsledek politička.

Ferjenčík, Hamáček i Filip. Podívejte se, kteří známí poslanci končí

9. října 2021 22:26

Piráti ve Sněmovně ztratí 18 křesel. Kvůli tomu, že je díky preferenčním hlasům přeskočili kandidáti Starostů, budou mít jen čtyři poslance. Ve Sněmovně tak nebudou některé známé tváře, například Mikuláš Ferjenčík. Zcela pak končí komunisté i ČSSD. V dolní komoře Parlamentu tak již znovu nezasednou současný vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) či šéf KSČM Vojtěch Filip, který poslanecký mandát zastával od 90. let.

Sledujte ZÁZNAM Hlas lidu: Co s rostoucími cenami? Diskutují Maláčová, Hrnčíř, Řežábek i Vondráček

4. října 2021 23:31

Sněmovní volby se uskuteční už 8. a 9. října. Jednou z posledních velkých předvolebních debat bude středeční Speciál 360°: Hlas lidu, ve kterém se střetne osm zástupců nejsilnějších politických subjektů. Hlavním tématem bude ekonomická situace v Česku. Pořad můžete sledovat od 20 hodin na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

Kde jsou všichni ti psi, kteří tady běhali? Chybí plán proti pandemii, kritizuje Šlachta

3. října 2021 14:53

Kde jsou všichni ti psi, kteří tu běhali? Tak se rozčiloval v narážce na Protiepidemický systém PES v pořadu Partie šéf hnutí Přísaha Robert Šlachta. Chybí mu vládní plán dalšího postupu pro případ, že se budou čísla nově nakažených koronavirem v Česku dále zvyšovat. Rýpl si také do očkovací kampaně. Kdyby podle Šlachty byla stejně intenzivní, jako předvolební kampaň hnutí ANO, bylo by prý očkováno 90 procent Čechů.

reklama