reklama
CNN Prima News Zuzana Majerová Zahradníková

Zuzana Majerová Zahradníková

Výpis příspěvků ke štítku „Zuzana Majerová Zahradníková“

Babiš, Fiala i Rakušan. Političtí lídři se utkají ve velké superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Odstoupit! Staromák volal po konci Vojtěcha, je poskokem farmaceutických firem

Proč musí děti stále nosit roušky a podstupovat „zbytečné“ testy? To byla hlavní otázka demonstrantů, kteří se sešli v neděli od 15 hodin na pražském Staroměstském náměstí. Tentokrát bojovali za „návrat dětí do škol bez omezení“. Zástupci Trikolóry či Svobodných a Soukromníků chtěli pomocí nových poznatků z lékařského nebo právního oboru dokázat ministerstvu zdravotnictví, že žádná omezení nejsou potřeba.

Zuzka naposledy vařila před měsícem. Někdy na ni žárlím, přiznal manžel šéfky Trikolóry

Zuzka naposledy vařila před měsícem, domácí práce jsou na mně, uvedl v pořadu Nový den televize CNN Prima NEWS Jan Majer, manžel šéfky Trikolóry Zuzany Majerové Zahradníkové. Zároveň přiznal, že na svou ženu občas žárlí. Konec kampaně je podle něj jako mistrovství světa ve fotbale. Jeho žena skoro nespí a často se potkají jen večer doma u televize.

Věštec Topolánek, Šlachtův účes a hádka o migraci. Nejlepší hlášky z 50 dní do voleb

Emoce, hádky i vtipné narážky. Velká debata 50 dní do voleb na CNN Prima NEWS nabídla nejen střet opozičních a vládních zástupců, ale i názory ostřílených bývalých politiků. Tématy byly nový předvolební průzkum, migrace, vysoké ceny nebo očkování proti covidu. Redakce CNN Prima NEWS vybrala nejsilnější či nejvtipnější výroky z tříhodinového politického maratonu.

Zuzance bych doporučil, aby neskákala lidem do řeči. Topolánek zpražil šéfku Trikolóry

Chování šéfky Trikolóry Zuzany Majerové Zahradníkové ve speciálním vysílání 50 dní do voleb na CNN Prima NEWS pobouřilo experty i další hosty ve studiu. Bývalý premiér Mirek Topolánek její neustálé skákání do řeči zejména ministru vnitra Janu Hamáčkovi (ČSSD) nevydržel, a když dostal prostor na reakce, dal své rozhořčení z vedlejšího studia jasně najevo. Robert Šlachta (Přísaha), který dostal místo přímo vedle Zahradníkové, si pak posteskl, že se kvůli neustálému máchání rukama musel posunout.

Profantův výrok o bílých páprdech? Nešťastný, hodnotí Bartoš a připomíná jiné „hnusy“

Pirátský poslanec Ondřej Profant nedávno rozvířil mediální vody svým výrokem o tom, že je Sněmovna plná „bílých páprdů“. Podle předsedy Pirátů Ivana Bartoše se však pouze nechal unést atmosférou ve Sněmovně při projednávání návrhu na stejnopohlavní sňatky. Řekl to v Partii Terezie Tománkové. Podle předsedkyně Trikolory Zuzany Majerové Zahradníkové je Profantův výrok rasistický.

Zahradníková: Tečka je jedna velká lež. Odmítám diskriminaci, všichni jsme přenašeči

Celý program Tečka je jedna velká lež a všichni jsou přenašeči. V Partii na CNN Prima NEWS to prohlásila předsedkyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková. Kritizovala i samotnou účinnost očkování. „Nejproočkovanější země Izrael nyní začíná čtvrtou vlnu. Budou podávat i třetí dávku vakcinace, což dokazuje, že ani dvě dávky očkování nevytváří protilátky,“ uvedla.

Sledujte ZÁZNAM Partie s Majerovou i Veselým: Kdo se koho bojí a s kým chce vládnout?

Kdo se koho bojí a kdo chce s kým vládnout? Hosty Partie Terezie Tománkové budou vicepremiér a dvojnásobný ministr za Hnutí ANO Karel Havlíček a předseda Pirátské strany Ivan Bartoš. Ve druhé hodině velká diskuse – předsedkyně hnutí Trikolora Svobodní Soukromníci Zuzana Majerová Zahradníková, místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek, místopředsedkyně hnutí STAN Věra Kovářová a sociální demokrat Ondřej Veselý. Začínáme v neděli v 11 hodin na CNN Prima NEWS a Primě.

Předsedkyně Trikolóry o oponentech: Skopečka z ODS si vážím, Foldyna mě baví

Zuzana Majerová Zahradníková věří, že krize v hnutí Trikolóra už byla zažehnána, ve volbách by jí udělal radost dvouciferný výsledek. V úctě má některé konkurenční poslance, třebaže jsou názorově jinde. Dobré vztahy má například s Janem Skopečkem z ODS, po lidské rovině jí nevadí Pirát Ondřej Polanský a humorem ji baví Jaroslav Foldyna z SPD, řekla ve speciálu 360° Pavlíny Wolfové.

reklama