reklama
CNN Prima News aktivistka

aktivistka

Výpis příspěvků ke štítku „aktivistka“

Polonahá aktivistka narušila loučení s princem Philipem. Ženě teď hrozí vězení

Velký poprask vzbudila v sobotu nedaleko hradu Windsor žena, která si svlékla tričko a polonahá běžela ulicí před zraky Britů truchlících za prince Philipa. Policie později narušitelku identifikovala jako ekologickou aktivistku Marissu Scottovou a obvinila ji z trestného činu obtěžování. Ženu čeká soud, v případě prokázání viny může skončit i ve vězení.

Eliminujte muže, infikují mysl. Názory radikální feministky rozdělují Francii

„Už nestačí, abychom si navzájem pomáhaly. Nyní je třeba muže eliminovat. Eliminovat z našich myslí, obrazů, reprezentací,“ píše militantní feministka, politička a aktivistka Alice Coffinová ve své knize La Génie lesbien (Lesbický génius), která vyšla v září loňského roku. Svými názory pobouřila i mnoho umírněnějších feministek, včetně známé a oblíbené starostky Paříže Anne Hidalgové.

Reportérku CNN Prima NEWS rušila v přímém přenosu žena bez roušky. O koho jde?

Jana Peterková, známá osobnost českého internetu i mediálního rybníčku. Někdejší reportérka a současná aktivistka plní sociální sítě videy, v nichž olizuje kliky na pozemku nemocnice, konzumuje v metru nápoje a v posledním incidentu komplikuje živé vstupy televizním reportérům před Ministerstvem zdravotnictví. Právě tam bez roušky s megafonem vyjádřila názor v živém vstupu reportérky CNN Prima NEWS.

Manažer prodejny zavolal na černošské zloděje policii. Schytal to od aktivistky BLM

Nechtěnou hvězdou sociálních sítí se stal manažer amerického obchodu s farmaceutickými prostředky ve Washingtonu, D. C. Zavolal totiž na dva Afroameričany, kteří v obchodě evidentně kradli zboží, policii. Aktivistka hnutí Black Lives Matter (BLM) jej obvinila z nadřazování majetku nad člověka a dala incident do souvislosti s násilnou smrtí George Floyda. Na událost jako první upozornil server News.com.au.

reklama