CNN Prima News Anne Hidalgová

Anne Hidalgová

Výpis příspěvků ke štítku „Anne Hidalgová“

Silná exploze v Paříži zasáhla hudební školu. Zraněných je 37 lidí, čtyři bojují o život

Aktualizováno

V Paříži se ve čtvrtek v pořádku našel jeden ze dvou pohřešovaných po středečním výbuchu v centru města. Byl ve vojenské nemocnici. Po druhé pohřešované osobě hasiči v sutinách nadále pátrají. Kvůli narušené statice zůstávají evakuovaní obyvatelé dvou domů, které stojí v bezprostřední blízkosti školy, kde došlo k explozi. Příčiny výbuchu se 37 zraněnými stále nejsou známé, uvedla ve čtvrtek stanice BFM TV.

Žádná olympiáda s Rusy, odmítá starostka Paříže a jde proti Macronovi. Kdo má hlavní slovo?

Za ani ne 500 dní popluje přes 200 výprav po řece Sieně. Třaskavou otázkou stále zůstává, jestli u zahájení letních olympijských her v Paříži budou i Rusové. Starostka francouzské metropole si to nedovede představit, čímž jde proti prezidentovi Emmanuelu Macronovi. Na názorech těchto dvou ale nezáleží. Kdo především má v rukách osud sportovců ze země válečného agresora, kteří jsou mnohdy členy klubů armády už přes rok týrající Ukrajinu?

Eliminujte muže, infikují mysl. Názory radikální feministky rozdělují Francii

„Už nestačí, abychom si navzájem pomáhaly. Nyní je třeba muže eliminovat. Eliminovat z našich myslí, obrazů, reprezentací,“ píše militantní feministka, politička a aktivistka Alice Coffinová ve své knize La Génie lesbien (Lesbický génius), která vyšla v září loňského roku. Svými názory pobouřila i mnoho umírněnějších feministek, včetně známé a oblíbené starostky Paříže Anne Hidalgové.