CNN Prima News Bristol

Bristol

Výpis příspěvků ke štítku „Bristol“

Británií otřásá případ tří ubodaných sourozenců. Policie zadržela ženu, tají, zda je to matka

Britská policie rozplétá otřesný případ smrti tří sourozenců. Minulou neděli na předměstí Bristolu v Sea Mills byly objeveny mrtvoly sedmiletého Farese, tříletého Jouryho a jen devítiměsíčního Mohammeda. Děti byly usmrceny nožem. Detektivové zadrželi dvaačtyřicetiletou ženu, která je v současné chvíli v nemocnici, informovala britská média. Úzkostlivě se tají, jaký je příbuzenský vztah mezi ženou a mrtvými dětmi.

Ikonický snímek Concordu slaví 20 let: Visel jsem z vrtulníku a málem zmrznul, líčí autor

Dopravní letoun, který dokázal dvojnásobně překročit rychlost zvuku. V provozu byl letoun Concorde od 70. let minulého století, naposledy vzlétl 26. listopadu 2003, kdy přistál na letišti Filton poblíž Bristolu v jihozápadní Anglii, kde zůstává dodnes. Důležitý milník v letecké historii tehdy sledovaly davy lidí, včetně fotografa CNN Lewise Whylda, který zpětně vzpomíná, jak se mu podařilo vyfotit jednu z nejslavnějších leteckých fotografií.

Slibovali jim lepší život. Místo toho slovensko-polský pár zotročoval mladé lidi v Británii

Dohromady 25 let za mřížemi si má odsedět slovensko-polský pár, který v anglickém Bristlu zotročoval mladé lidi ze sociálně slabých poměrů. S příslibem lepšího života je Maroš Tancoš a Joanna Gomulská verbovali do Británie mimo jiné i ze slovenských sirotčinců. V nuzných podmínkách je potom nutili k práci, za kterou nedostávali zaplaceno.

Kvůli covidu zavřeli školu a osmiletá Amélie si začala trhat vlasy. Je téměř plešatá

První projevy stresu z pandemie covidu a zavření školy se u osmileté Amélie Mansieové začaly projevovat loni v dubnu. Tehdy si britská dívka začala trhat řasy. Jakmile jí žádné nezbyly, zaměřila se na vlasy. Nyní je dívenka téměř plešatá, zůstalo jí jen pár dlouhých pramenů na zátylku. Její matka Jemmy sdělila, že se u dívky kvůli covid opatřením a nemožnosti stýkat se s příteli vyvinula trichotillománie.