CNN Prima News Bristol

Bristol

Výpis příspěvků ke štítku „Bristol“

Slibovali jim lepší život. Místo toho slovensko-polský pár zotročoval mladé lidi v Británii

27. června 2022 17:02

Dohromady 25 let za mřížemi si má odsedět slovensko-polský pár, který v anglickém Bristlu zotročoval mladé lidi ze sociálně slabých poměrů. S příslibem lepšího života je Maroš Tancoš a Joanna Gomulská verbovali do Británie mimo jiné i ze slovenských sirotčinců. V nuzných podmínkách je potom nutili k práci, za kterou nedostávali zaplaceno.

Kvůli covidu zavřeli školu a osmiletá Amélie si začala trhat vlasy. Je téměř plešatá

29. září 2021 10:58

První projevy stresu z pandemie covidu a zavření školy se u osmileté Amélie Mansieové začaly projevovat loni v dubnu. Tehdy si britská dívka začala trhat řasy. Jakmile jí žádné nezbyly, zaměřila se na vlasy. Nyní je dívenka téměř plešatá, zůstalo jí jen pár dlouhých pramenů na zátylku. Její matka Jemmy sdělila, že se u dívky kvůli covid opatřením a nemožnosti stýkat se s příteli vyvinula trichotillománie.

Bitva v Bristolu. Demonstranti vzali v noci útokem policejní stanici, zranili 20 lidí

22. března 2021 17:06
Aktualizováno

Nedělní demonstraci v západoanglickém městě Bristol poznamenaly výtržnosti. Nepokoje v ulicích trvaly až do pondělního rána. Při střetu s demonstranty utrpělo zranění nejméně 20 policistů, dva z nich vážné. Účastníci demonstrace, která předcházela střetům s bezpečnostními složkami, přišli vyjádřit nesouhlas s navrhovaným zákonem, který má rozšířit pravomoci policie.