reklama

cesta

Výpis příspěvků ke štítku „cesta“

Dojemné rozloučení. Muž umírajícího psa trakařem vyvezl na jeho oblíbenou horu

9. července 2021 23:34

Nezapomenutelný okamžik prožil 57letý Carlos Fresco z Londýna. Se svým desetiletým labradorem Montym prozkoumávali kopce a hory po celé zemi – vrchol Pen y Fan v Brecon Beacons ve Walesu byl jejich obzvlášť oblíbený. Proto právě na něj naposledy muž trakařem vyvezl svého umírajícího zvířecího přítele, který 18 měsíců bojoval s leukémií.

Hamáčkovu plánovanou cestu do Ruska vyšetřuje policie. Ve hře je i trestný čin

17. května 2021 16:57
Aktualizováno

Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) zahájila úkony trestního řízení v případě neuskutečněné cesty vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) do Moskvy. Uvedla to dnes Česká televize. Mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej pro CNN Prima NEWS potvrdil, že podezření se týká dvou trestných činů, konkrétně ohrožení utajované informace a zneužití pravomoci úřední osoby. Podle Hamáčka je vyšetřování v pořádku.

Hamáček: Děti se mě ptají, jestli půjdu do vězení. V Netolického jsem ztratil důvěru

13. května 2021 13:06

Pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) skončil v dozorčí radě České pošty kvůli ztrátě důvěry, řekl ve čtvrtek Blesku vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD). Z jeho vyjádření vyplývá, že někdejší místopředseda strany Netolický nebude pokračovat ani jako odborný mluvčí ČSSD pro oblast místního rozvoje. Podle Hamáčka by se měl soustředit na Pardubický kraj a vedení najde někoho, ke komu má důvěru.

Politologové: Hamáček by měl rezignovat. Škodí sobě, straně i České republice

10. května 2021 11:44

Předseda ČSSD Jan Hamáček by měl rezignovat na své politické funkce, jelikož se příliš zamotal v kauze Vrbětice. Ve vysílání CNN Prima NEWS se na tom shodli politologové Ladislav Cabada z Metropolitní univerzity a Ladislav Mrklas z Cevro institutu. Reagovali tak na výzvu ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO), podle níž by měl Hamáček rezignovat, pokud se prokáže, že o své cestě do Moskvy lhal.

Hamáček lže, jako když tiskne, prohlásila Pekarová. Je férový, hájila ho Maláčová

7. května 2021 00:09

Téma cesty vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) do Moskvy a možného „zametení“ informací o kauze Vrbětice výměnou za milion dávek Sputniku V vyvolalo ostrou hádku mezi místopředsedkyní ČSSD Janou Maláčovou a předsedkyní TOP 09 Markétou Pekarovou Adamovou. Maláčová označila opoziční poslankyni za lhářku, Pekarová kontrovala tím, že ministryni sociálních věcí její pozici nezávidí. Vše se odehrálo na čtvrteční Předvolební superdebatě Politického klubu FSV UK.

reklama