chaos

Výpis příspěvků ke štítku „chaos“

Chaos, jednorázové kelímky i nervozita. Pavel řekl, jak to vypadá v zákulisí zasedání OSN

Prezident Petr Pavel má před sebou nejdůležitější vystoupení od doby, co se stal hlavou státu. Na zasedání valného shromáždění OSN vystoupí před státníky z celého světa. CNN Prima NEWS přiznal, že na zasedání je znát chaos, který ale k podobným událostem patří. Přestože je jedním z hlavních témat summitu udržitelnost a životní prostředí, v zázemí si s tím hlavu nelámou a používá se jednorázové nádobí.

GLOSA ze zákulisí vládní tiskovky: Jde do tuhého. Tak moc, že přinesli i chlebíčky a překlepy

Tolik novinářů se ve Strakovce už dlouho nesešlo. Za pět minut dvanáct měla začít dosud nejdůležitější tisková konference vlády Petra Fialy (ODS), na níž se měl kabinet zhostit mimořádně nevděčného úkolu – vysvětlit co nejsmířlivěji národu, že líp už dávno bylo. Když pak premiér na úvod vzkázal, že neočekává slova chvály ani masivní pochopení, nejspíše netušil, že už po prvních slidech prezentace se budou obracet oči v sloup. Místy to bylo takové dada, že atmosféru nezachránil ani servírovaný chlebíček. Na covidový komunikační Mordor to ale ještě nemá. Zatím.

Nejasnosti v pravidlech karantén kvůli omikronu. Co od pondělí platí? Odpovídá Válek

Pravidla kolem izolace a karantény se v Česku mění tak často, že se lidé začínají ztrácet v tom, co vlastně platí. Mají očkovaní z karantény výjimku? Na jak dlouho musíte v současnosti po pozitivním testu zůstat v izolaci? A kdy potřebujete k ukončení karantény negativní test? Na to, jak se ve zmatku kolem karantén vyznat, jsme se ptali přímo ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09) a přinášíme odpovědi na vaše nejčastější otázky.

Kalousek: Vláda nic neřídí, jen způsobuje chaos. Obchody bych neotvíral

„Vláda nic neřídí, jen reaguje na problémy, takže si netroufnu odhadnout, jak dopadne jednání ohledně otevření obchodů, řekl v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS exministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09). Společně s předsedou Českomoravské konfederace odborových svazů Josefem Středulou a dalším bývalým šéfem státní kasy Ivanem Pilným se shodli, že vláda v Česku způsobila nezvládnutelný chaos.

Chaos a nedůvěra v politiku. Hamáček kritizuje opozici za neprodloužení nouzového stavu

Výsledkem dnešního rozhodnutí Poslanecké sněmovny o neprodloužení nouzového stavu po 14. únoru bude chaos a nedůvěra v politiku jako celek. Na Twitteru to uvedl vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Vláda žádala kvůli koronavirové pandemii dolní komoru o dalších 30 dnů stavu nouze, poslanci to ale odmítli, stejně jako návrh lidovce Stanislava Juránka na prodloužení nouzového stavu o dva týdny. Skončí tak s nedělí.