reklama

Čokelí pokec: Dominantní gaučák

Ilustrační foto
Foto:

V žádném případě nesmí nikdy čokel jíst dříve než vy. Jinak bude dominantní, poznačkuje veškeré zdivo v baráku a sežere vás ve spánku.

reklama

V žádném případě nesmí nikdy čokel jíst dříve než vy. Jinak bude dominantní, poznačkuje veškeré zdivo v baráku a sežere vás ve spánku.

Já to mám děsně ráda tydle bláboly. A to, co sem teď řekla, vůbec nemyslím vážně. Radši než tydle bláboly o dominanci mám i sbírání kvokičích šrapnelů do kyblíku pro hnojení skleníku. A uplně nejvíc nejhorší na tom je, že tomu snad dneska ještě někdo věří nebo co.

A proto sem si řekla, že ač lidi jako nějak nemám ráda, ale čokle trochu jo, že tydle kvokíkoviny si vezmu k rozebrání a oduševněle je okomentuji.

V prvé řadě tu máme blábol, že čokel nikdy nesmí jíst dřív než paneček. Jinak se stane dominantním, sežere vám hlavu ve spánku, ukradne ponožky a vybílí obývák, ač jste ho předtím měli nazeleno. Ano prosím, tohle je pravda. Přesně tohle se stane. Jakmile přestanete mít dostatek času vzhledem k počtu čokelů na jídlo a budou tudíž čokelové jíst dříve a častěji než vy, docela určitě se vám stane, že vám ve spánku zlížou celý obličej, čajznou ponožky a na základě toho pak i poblejou zeď v obýváku. Zeleným, co v průběhu dne stihli sežrat kvokíkům. Tedy poslední zcela neplatí, páč dominantní čokelové nebílí, ale zelení.

Čokel nikdy nesmí sedět výš než člověk a taky v žádném případě nesmí do postele. Tak tohle je naprostá pravda. Páč v tomhle platí výše uvedené fakta o zeleném bílení osminásob.

Když vám čokel obskakuje nohu nebo jiného psa, tak je dominantní. Opět pravda. Akorát si místo dominantní dosadíme slovo debil. A vy mu za to dejte facana, ať se jako debil nechová. Nebo mu promluvte do duše. Mně v tomhle případě funguje vysokofrekvenční promluva do duše docela účinně.

Čokel musí chodit do dveří jako druhý. Jo, tudle dominantní kvokíkovou kobližku mám moc ráda. Páč dává fakt jako hodně smysl. Sím vás, čokelovi je ulně fuk, jestli leze ze dveří jako první nebo jako sedmý, hlavně, že už je venku a může vytvářet nějaké sobě vlastní hovadiny. Třeba když sem eště bydlela na sídlišti ve městě, tak sem ze dveří chodila jako první já, páč sem uplně jako nepotřebovala, aby vybíhající čokelové z baráku někoho sestřelili na chodníku. Co bydlíme v domečku jako hrad mezi ohradami s krávami a koňmi, otevírám jedny dveře, druhé dveře a čokelové letí jak splašení do zahrady a obvykle s nimi až dolů ani nejdu. Řvou jak na lesy, řvu já, řežou se mezi sebou, páč půl roku nebyli venku, řvu znovu, řvou kvokice, řvu zase já a všichni jsme neskutečně dominantní.  Hlavně kvokice. A to jako fakt, páč když čokelové moc prudí, tak jim Čikina škube z rozletu chlupy.

Lékem na případnou dominanci by mohla být štamprle něčeho páleného nebo čokela povalit, rafnout do ucha a výhružně zasyčet. Každopádně z uvedených metod funguje pouze ta první. Tedy dejte si štamprlu, smiřte se s tím, že váš čokel není dominantní, ale jenom čokel (nebo debil), dejte si další štamprlu, vezměte vodítko a běžte radši na procházku. To už vám ty kvokíkoviny z hlavy dostane.

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Česko přesáhlo 3000 úmrtí na COVID-19, nárůsty nakažených ale začínají klesat

Česko přesáhlo 3000 úmrtí na COVID-19, nárůsty nakažených ale začínají klesat

Za pátek do 18:00 zatím v Česku přibylo 6770 případů koronaviru, v pátek před týdnem to bylo do večera o 1300 víc. Nakaženo je nyní téměř 183 000 lidí. Počet úmrtí s koronavirem přesáhl 3000, tisíc zemřelých přibylo za necelý týden. V nemocnici je 7281 lidí s covidem, z nich 998 ve vážném stavu. Ve čtvrtek laboratoře provedly 38 945 testů, zhruba stejně jako ve středu. Podíl pozitivních mezi testovanými se drží nad 33 procenty.

Koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Chřipka versus COVID-19. Jak poznáme, že máme koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Chřipka versus COVID-19. Jak poznáme, že máme koronavirus

S rostoucími počty nakažených lze postupně stále jasněji pozorovat, že příznaky nemoci COVID-19 jsou ve velkém počtu případů jasně rozpoznatelné od klasické chřipky či jiných respiračních onemocnění. Specifická je například ztráta chuti a čichu. Naopak rýma mezi hlavní příznaky covidu nepatří. Člověk by měl zpozornět především při zvýšené teplotě.

reklama
Uvolňování není v žádném případě na stole, shodli se odborníci. Hrozí naopak zpřísnění
Vítěz Velké pardubické Hegnus je trochu porcelánový. Ale hodně chce, říká trenér Holčák
Božský Diego Maradona slaví 60. narozeniny. Ampulka s jeho krví zamířila do kostela
Jak si v televizi naladíte program CNN Prima NEWS? Tady je detailní návod
reklama
reklama
Nice, Avignon, Saúdská Arábie. Teroristé podnikli útoky na tři cíle a zabili tři lidi

Zahraničí

Domácí zpravodajství

Faltýnek po příletu utíkal novinářům. Jsem zločinec, odstřelte mě před národem, řekl
Do Bečvy unikl nikl. Zvýšená přítomnost kyanidů se tentokrát neprokázala, uvedla ČIŽP
Další články
reklama
reklama