CNN Prima News elektrické SUV

elektrické SUV

Výpis příspěvků ke štítku „elektrické SUV“

První dojmy z nového Audi Q4 e-tron: Prémiový elektromobil za rozumnou cenu

16. července 2021 14:21

Mezi prvními jsme krátce vyzkoušeli nové Audi Q4 e-tron, čistě elektrické SUV z Ingolstadtu, které má být prémiovějším sokem Škody Enyaq iV a Volkswagenu ID.4. Otázkou však zůstává, jak je tomu doopravdy. V okolí Prahy jsme testovali exemplář s klasickou karoserií, nikoliv sportovně vyhlížející Sportback ve vrcholné verzi s označením 50 e-tron quattro, tedy s nejvýkonnějším elektromotorem, největší baterií a inteligentním pohonem všech čtyř kol.

Nové Audi Q4 e-tron oficiálně: Má sedadla z PET láhví a umí malovat na silnici

16. dubna 2021 19:30

Automobilka se čtyřmi kruhy ve znaku představila své první kompaktní SUV s elektrickým pohonem. Zbrusu nový model Q4 e-tron přijíždí hned ve dvou karosářských provedeních, se třemi výkonnostními verzemi a relativně příznivou cenovkou. Dojezd na jedno nabití by měl přitom činit až 520 kilometrů. První vozy dorazí na evropské trhy v červnu letošního roku.

Elektrická Škoda Enyaq iV poprvé bez maskování: Za málo peněz hodně muziky

1. září 2020 19:28

Mladoboleslavská Škoda oficiálně odhalila svůj první čistě elektrický model Enyaq iV. Díky zbrusu nové platformě navržené výhradně pro elektromobily zvládne vůz absolvovat až 510 kilometrů na jedno nabití. Novou vlajkovou loď zdobí unikátní karoserie i revoluční designové prvky. Na český trh vstoupí Škoda Enyaq s cenou začínající na 1 059 900 Kč.