Hanbatá modelka je těhotná.
Zdroj: Instagram/emrata
Topmodelka Emily Ratajkowski čeká s manželem Sebastianem Bear-McClardem prvního potomka.
Zdroj: Instagram/emrata
Ani těhotenské bříško modelce postavu nepokazilo.
Zdroj: Instagram/emrata
S manželem jsou svoji od roku 2018.
Zdroj: Instagram/emrata
Emily se pochlubila zakulaceným bříškem.
Zdroj: Instagram/emrata
Postavu má skvělou i v požehnaném stavu.
Zdroj: Instagram/emrata
Oba se na prvního potomka už velmi těší.
Zdroj: Instagram/emrata
Emily se ráda vystavuje nahá.
Zdroj: Instagram/emrata
Modelka nafotila těhotenské fotky pro prestižní magazín Vogue.
Zdroj: Instagram/emrata
Z titulku je patrné, že pohlaví miminka modelka neprozradí.
Zdroj: Instagram/emrata
Emily dokumentuje celé těhotenství. Ve spolupráci s magazínem Vogue natočila krásné domácí video.
Zdroj: Instagram/emrata
Modelka Emily Ratajkowski ráda oslavuje ženské tělo a nahoty se rozhodně nebojí. Na sociálních sítích oznámila radostnou novinu – čeká miminko. Bříško už má sice pěkně kulaté, ale její krásnou postavu to vůbec nepokazilo.
reklama
Zrušených módních přehlídek, kampaní a filmování v době koronavirové pandemie modelka a příležitostná herečka využila a se svým manželem založila vytouženou rodinu.
O radostnou novinu se podělila již tradičním způsobem, a to přes sociální sítě. Místo fotografie bříška, ultrazvuku nebo dětských botiček ale zveřejnila téměř tříminutové video o svém těhotenství z domácího prostředí. Modelka se ani v požehnaném stavu nestyděla ukázat v plné své nahé kráse.
Video vzniklo ve spolupráci s prestižním magazínem Vogue, pro který zároveň nafotila těhotenské snímky na titulní stranu. „Proč nechci odhalit pohlaví svého dítěte?“ stojí v titulku, ze kterého je patrné že v článku o modelce se pohlaví miminka fanoušci nedozví.
Modelka svého prvního potomka čeká s manželem hercem Sebastianem Bear-McClardem. Už z videa je jasné, že se oba na vytoužené miminko velmi těší. Emily se pochlubila i roztomilou bundičkou, kterou má pro děťátko připravenou.
Řítili jsme se do katastrofy, takto dramatické druhé vlně pandemie jsme mohli zabránit, řekl po roce od prvního případu koronaviru v Česku epidemiolog Rastislav Maďar v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Tím, že se do vysoké nálože viru otevřely školy, se podle něj přilil olej do ohně a přineslo to i vysoké počty obětí. Podle něj všichni doufají, že se v současné době neudělá stejná chyba.
Vláda schválila materiál ministerstva zdravotnictví k pokračování projektu české vakcíny, jejíž vývoj byl loni kvůli dostupnosti komerčních vakcín zastaven. Úřad si od pokračování slibuje to, že by domácí vakcína mohla chránit i proti novým mutacím koronaviru, které se rychleji šíří a mohou oslabit účinnost nyní používaných vakcín.
Kdy konečně epidemii porazíme? Jak se poučit z předchozích chyb a co nás v dalších týdnech a měsících čeká? Hosty druhé poloviny speciálního vysílání 360° Pavlíny Wolfové budou místopředseda ČSSD Michal Šmarda, předseda Pirátů Ivan Bartoš, předseda SPD a místopředseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura a předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Sledujte je živě od 21 hodin na televizi CNN Prima NEWS nebo živě v tomto článku.
Po roce pandemie koronaviru v Česku věří protiepidemickým opatřením jen asi 40 procent Čechů, zatímco na počátku to bylo dvakrát více. Start boje s epidemií byl dobrý, pak ale přišly chyby. Shodli se na tom hosté speciálu Rok s koronavirem na CNN Prima NEWS, jimiž byli bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO), epidemiolog Rastislav Maďar, prezident České lékařské komory Milan Kubek a hlavní epidemiolog IKEM Petr Smejkal.
Nečekaným způsobem na porušování vládních nařízení upozornil 38letý muž v centru Brna. Těsně před půlnocí postavil krabici plnou zábavní pyrotechniky do středu tramvajového pásu v ulici Cejl a odpálil ji. „Kolega měl narozeniny, tak jsme chtěli odpálit petardu, jenže ta svi*a byla 20 let stará. Bouchla mi přímo do obličeje. Alkohol je svi*a,“ popsal muž svůj skutek pro CNN Prima NEWS. Měl smůlu, ve stejnou chvíli, kdy petardy odpálil, projížděla ulicí hlídka městské policie.
Vláda rozhodla o nasazení až 5000 vojáků a 300 celníků na pomoc policii v souvislosti s epidemií koronaviru. Za úkol budou mít vypomáhat policii při bezpečnostních kontrolách zpřísněných protiepidemických opatření, která platí od pondělí. Od úterý se do kontrol zatím zapojí 3834 vojáků a 270 celníků, informovalo ministerstvo vnitra na Twitteru.
V pondělí 1. března si Česká republika připomíná rok od prvních případů nákazy koronavirem. Za uplynulých dvanáct měsíců si občané od politiků vyslechli mnohé rady, proslovy a žádosti. Některé byly k smíchu, u jiných jsme jen vrtěli hlavou. Podívejte se na ty, které se staly nezapomenutelnými.
Bývalý ministr zdravotnictví, exporadce premiéra Andreje Babiše i bývalý šéf epidemiologické skupiny na resortu zdravotnictví Roman Prymula má novou funkci. Tentokrát jde o poradce prezidenta Miloše Zemana.
Začátkem února bývalá biatlonistka a moderátorka pořadu ShowTime na CNN Prima NEWS Garbriela Soukalová oznámila, že je znovu zamilovaná. Měsíc na to přišla s další velkou novinou. S partnerem Milošem čeká miminko.
Slovensko z Moskvy dovezlo první zásilku ruské vakcíny Sputnik V proti nemoci COVID-19. Celkově země objednala dva miliony dávek, oznámil slovenský premiér Igor Matovič. Očkování ruskou vakcínou však začne nejdříve za dva týdny, doplnil ministr zdravotnictví Marek Krajčí. Na její použití dá výjimku.
Nové nařízení o uzavření okresů na některých místech přináší paradoxní situace. Přestože cílem je snížit mobilitu a kontakty, tisíce lidí teď musejí za nákupy cestovat mnohem dál než dřív a potkávat se přitom s lidmi, se kterými by se běžně nepotkali. Trápí to například obyvatele okolí Turnova, kteří spadají celkem do tří okresů.
Golfista Tiger Woods, bývalá světová jednička, začal pět dní po automobilové nehodě komunikovat s veřejností. Přes svůj účet na sociální síti Twitter poděkoval za podporu a ocenil, že si nejen kolegové při turnajích oblékli červené triko a černé kalhoty. Tedy Woodsův typický oděv.
reklama
Přihlaste se k odběru novinek.
Každý den výběr toho nejzajímavějšího, nejnovější zprávy a události. Vložením emailu souhlasím se zasíláním novinek.
Před rokem málokdo v České republice tušil, jak zlomový rok 2020 nejen pro naši zemi bude. Česko má za sebou celoroční boj s koronavirem, který zasáhl do všech oblastí našeho života a zdaleka ještě nekončí. Připravili jsme pro vás přehled, jak šel čas od prvního nakaženého z 1. března 2020 přes vládní chaos až ke dvěma desítkám tisíc mrtvých. Připomeňte si s námi zásadní milníky koronavirové pandemie nejen v Česku.
Digitalizace se dostala do popředí zájmu všech firem. Digitální komunikace, identita či prodej jsou navenek hodně vidět. Přitom je ale pod povrchem každé společnosti ukryto mnoho dalších činností, jež zatěžují zaměstnance i firemní finance.
Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) se začal zabývat ruskou vakcínou Sputnik V, o kterou český prezident Miloš Zeman požádal ruského prezidenta Vladimira Putina. Ústav o to požádal Úřad vlády ČR. SÚKL má ale podle své mluvčí Kláry Brunclíkové jen omezené množství informací, ze kterých není možné učinit žádné závěry. Kreml v reakci na žádost české hlavy státu v pondělí uvedl, že nedokáže vyhovět všem žádostem o poskytnutí vakcíny, objem výroby to zatím neumožňuje.
Bezpečnostní kamery ze stanice metra zachytily mladíka, který se z vagonu na nástupiště dostával po čtyřech. Na pomoc mu přiběhli cestující i dozorčí, který poté přivolal strážníky. Mladík nebyl schopen ovládat ani své motorické funkce a dechová zkouška ukázala více než 3,5 promile. Vyšlo také najevo, že je mu teprve 14 let.
Vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD) se zeptá ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) na zpřístupnění léku ivermektin pacientům s covidem. Lék, který se obvykle používá jako antiparazitikum a v Česku není registrovaný, zkouší k léčbě covidu nemocnice u svaté Anny v Brně. Ivermektin je podle Hamáčka velice úspěšně nasazován také na Slovensku.