Společnost Globus stahuje z prodeje produkt Hamé Segedínský guláš. Důvodem je podezření na nevyhovující kvalitu. Zákazníci, kteří tento výrobek zakoupili, by jej neměli konzumovat a mohou vrátit zboží v jakémkoli hypermarketu Globus.
Společnost Globus ČR, v.o.s. na svých stránkách oznámila okamžité stažení výrobku Hamé Segedínský guláš 400 g, šarže 250113 z prodeje. Důvodem tohoto opatření je „podezření na nevyhovující kvalitu“ tohoto produktu.
ČTĚTE TAKÉ: Oblíbený chorvatský fast food míří do Česka. Přinese chutě z různých koutů planety
„Žádáme zákazníky, aby zakoupený výrobek nekonzumovali,“ uvádí dále společnost na svých stránkách. Pokud máte tento produkt doma, doporučuje vrátit jej „v jakémkoli z našich hypermarketů Globus“, přičemž slibuje vrácení plné částky.
Firma dodává, že pokud mají zákazníci jakékoliv dotazy nebo potřebují další informace, mohou se obrátit na její zákaznickou infolinku.
MOHLO VÁM UNIKNOUT: V Česku rychle přibývá cukráren a pekáren. Tradiční zákusky v nich nesmí chybět