CNN Prima News Jízdní vlastnosti

Jízdní vlastnosti

Výpis příspěvků ke štítku „Jízdní vlastnosti“

Porovnali jsme zbrusu nový Hyundai Ioniq 5 se Škodou Enyaq iV. Výsledek překvapí

5. srpna 2021 09:06

Počet elektromobilů za posledních pár let rapidně vzrostl. Důvodem je bezesporu příchod nových modernějších technologií, jejich delší dojezd, kratší nabíjení, ale i nižší pořizovací cena. Zatímco dříve nebylo z čeho vybírat, dnes zákazníci bojují s úplně opačným problémem. Elektrických aut je najednou tolik, že člověk vlastně ani neví, jaký si vybrat. Redakce CNN Prima NEWS se proto rozhodla takovým lidem pomoci. Porovnala dva nejlepší masově vyráběné elektromobily současnosti – zbrusu nový Hyundai Ioniq 5 se Škodou Enyaq iV.

První dojmy z nové Dacie Sandero: Jízdně komfortní, ale zatáčky jí „nechutnají“

19. prosince 2020 07:05

Mezinárodní prezentace nové Dacia Sandero měla původně proběhnout na jihu Francie, ale kvůli koronavirové pandemii tentokrát neletěli novináři za auty, ale vozidla přijela na kamionech za nimi do Prahy. Během jednoho dne jsme stihli vyzkoušet tři různá provedení, včetně verze na zkapalněný ropný plyn (LPG) nebo s novou automatickou převodovkou CVT.

Jezdí lépe kompaktní SUV nebo rodinné kombi? Výsledek vás možná překvapí

14. prosince 2020 11:30

Trend vozů SUV se v automobilovém světě i nadále rozvíjí a jejich obliba už pomalu nezná mezí. Kromě vyššího posedu, bodují sportovně užitková auta také bezpečnější stavbou karoserie či líbivějším designem. Co ale jízdními vlastnostmi? Porovnali jsme proto zbrusu nový Hyundai Tucson, zástupce kompaktních SUV spolu s klasickým rodinným kombi Hyundai i30. Kdo vzejde jako vítěz?