reklama
CNN Prima News komplikace

komplikace

Výpis příspěvků ke štítku „komplikace“

Úleva pro řidiče. D11 na Prahu je opět průjezdná, v opačném směru ji otevřou až ráno

Aktualizováno

Dálnici D11, která byla od sobotního odpoledne uzavřená kvůli demolici mostu na okraji Prahy, byla v pondělí vpodvečer znovu otevřená ve směru do hlavního města. Původně měly bourací práce skončit v neděli ráno, zkomplikovalo je ale velké množství výztuže nezanesené v dokumentaci. Ministerstvo dopravy chce najít a potrestat viníka, který stojí za velkým zdržením.

Vladimír Mišík skončil s koncertováním. Omlouvám se, ale už opravdu nemohu, napsal

Zpěvák, hudebník a zakládající člen kapel Blue Effect a Etc... Vladimír Mišík na sociálních sítích oznámil, že končí s koncertováním. Důvodem jsou zdravotní problémy. Mišíkovo ukončení koncertní činnosti, o kterém se spekulovalo už delší dobu,ve čtvrtek potvrdil hudebníkův manažer Šimon Kotek z vydavatelství 100PROmotion, které v roce 2019 vydalo zatím jeho poslední desku Jednou tě potkám. Za ni Mišík proměnil všech šest nominací na Cenu České hudební akademie Anděl.

Byl proti očkování, nakonec covidu podlehl. Prvních narozenin dcery se lékař nedožil

Slovenský 38letý ortoped Peter z Topoľčan byl vždy obětavý a ochotně pomáhal svým pacientům. Svůj boj s nemocí COVID-19 však muž, který nebyl příznivcem očkování proti koronaviru, po téměř třech měsících prohrál. Zůstala po něm manželka a dcera, jejíž prvních narozenin se lékař už nedožil. „Byla světlem jeho života, nesmírně ji miloval,“ uvádí jeho manželka Veronika.

reklama