reklama
CNN Prima News krizový štáb

krizový štáb

Výpis příspěvků ke štítku „krizový štáb“

Šéf krizového štábu Hamáček má pozitivní test na koronavirus

21. října 2020 10:04

Vicepremiérovi a ministrovi vnitra Janu Hamáčkovi (ČSSD) potvrdil test nákazu koronavirem. Řekla mluvčí sociální demokracie Eva Gregorová. Testovat se předseda sociálních demokratů nechal po setkání s ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem (ČSSD), u kterého test koronavirus potvrdil v neděli. Další členové vedení ČSSD, kteří se s Tomanem setkali ve čtvrtek v Lidovém domě, měli testy negativní, doplnila mluvčí.

Není důvod pro plošná opatření, postrádám srozumitelnost, říká krizový manažer

23. září 2020 06:29

Během čtyřiadvaceti hodin stačilo Česko projít hned několika zásadními změnami. V pondělí vláda obnovila Ústřední krizový štáb. Na postu ministra zdravotnictví pak vystřídal Adama Vojtěcha epidemiolog Roman Prymula (za ANO). Jak má vypadat krizový management? A zvládá současné vedení situaci? V pořadu 360° Pavlíny Wolfové o tom hovořil krizový manažer Václav Novák.

Slovenský krizový štáb rozhodl: Česko od pátku zařadí na seznam rizikových zemí

14. září 2020 07:12
Aktualizováno

Slovenský ústřední krizový štáb v pondělí kvůli šíření koronaviru rozhodl o zařazení České republiky mezi rizikové země. Opatření začne platit od nadcházejícího pátku. Informoval o tom na sociální síti státní tajemník slovenského ministerstva zahraničí Martin Klus. Úřady uvedené kroky zvážily s ohledem na vysoké denní přírůstky infikovaných v obou sousedních zemích. Český premiér Andrej Babiš uvedl, že by ho opatření slovenské strany „mrzelo“.

Jihlavsko opět nařizuje povinné nošení roušek kvůli prevenci šíření koronaviru

13. července 2020 16:20

Jihlavský krizový štáb dnes v reakci na víkendový výskyt nových případů koronaviru v okrese Jihlava nařídil znovu povinnost nosit roušky v některých veřejných zařízeních a ve službách. „Sešel se krizový štáb a domluvili jsme se na tom. Bude to nařízení krajské hygienické stanice,“ řekla primátorka Jihlavy Karolína Koubová (Fórum Jihlava). Jihlavsko se tak do jisté míry vrátí k opatření z nouzového stavu. Roušky nebudou povinné jen při běžném pobytu venku. „Roušky budeme chtít i na venkovní kulturní akce,“ doplnila primátorka. S rušením kulturních akcí ale město nepočítá. Opatření začne v jihlavském okrese platit od úterních 15:00 do odvolání.

reklama