reklama

Manželé Podolští navštívili Belmonda u něj doma. Jeho úsměv byl nádherný, říkají

Sympaťák s širokým úsměvem. Tak mluví o Belmondovi manželé Podolští z Kladenska, kteří měli jako jedni z mála Čechů možnost se s tímto hereckým velikánem setkat osobně.

reklama

V roce 2004 dostala Alena Podolská setkání s Belmondem jako dárek k narozeninám od svého manžela Jana. Ten hereckému velikánovi napsal a povedlo se mu vše zorganizovat. „Už jsem měl nějaké zkušenosti s jinými herci, takže jsem mu napsal, že se o něj zajímám už spoustu let, už jako malý kluk jsem mu hrozně fandil a bylo mým snem se s ním osobně setkat,“ prozradil.

V dopise mu také napsal, že pokud by se setkání přece jen vydařilo, bylo by skvělé, kdyby proběhlo v dubnu. V tomto měsíci má totiž jeho manželka narozeniny. Belmondova odpověď ho velmi překvapila. „On mi opravdu odepsal, že v tom nevidí žádný problém. Pokud se prý jedná jen o tuto záležitost, je ochoten se s námi setkat,“ doplnil Jan.

Jeho manželka Alena se o krásném překvapení, které jí nachystal její manžel, dozvěděla, až když zvonili u jeho dveří. „Bylo to pro mě velké překvapení, když jsem přišla na dvůr a on tam stál s hůlčičkou. Byla jsem překvapená, úplně neskutečně. Ten jeho široký úsměv, no nádherný pocit,“ vzpomínala Alena.

Jejich setkání s hercem trvalo zhruba půl hodiny. „Rozebrali jsme nějaké filmy, jestli opravdu všechno hraje on, nebo má kolem sebe kaskadéry. Pak se nás ptal, co děláme, kde pracujeme, jestli máme ještě další koníčky týkající se Francie,“ popsal Jan.

Velký sympaťák, který si umí podmanit lidi

I když byl Belmondo světovou celebritou, působil velmi skromně. „Vůbec se nechoval jako že je někdo. Vůbec mi nepřišlo, že jsem se bavil s člověkem jako je Belmondo,“ doplnil Podolský.

Fotografii s oblíbeným hercem si dal do rámečku. „Podepsal mi fotografii, vlastně spíš plakát. Napsal mi jmenování s mým jménem. Mám spoustu fotografií, ale téhle si moc považuji,“ popsal Čech ze Středočeského kraje.

Hezké vzpomínky ze setkání má i jeho manželka. „Brala jsem ho jako strašně velkého sympaťáka a měla jsem ho strašně ráda už jako malá. Nedá se to vyjádřit slovy,“ dodala Alena se slzami v očích.

Tagy:

Hlavní zprávy

Štastný: Lidi už opatření vůbec nechápou. Politici schválili protiepidemického parchanta
360°

Štastný: Lidi už opatření vůbec nechápou. Politici schválili protiepidemického parchanta

Pandemický zákon je „brutální politická chyba“. Politici pokračují ve vytváření protiepidemického parchanta, postěžoval si na vládní kroky bývalý poslanec za ODS a zdravotnický expert Boris Šťastný v pořadu 360°. Do studia CNN Prima NEWS si přinesl vytištěný soubor vládních opatření se slovy, že kdyby se pokusil vyzkoušet úředníka resortu zdravotnictví z platných restrikcí, nejspíše by se nedočkal správných odpovědí.

Vláda má diktátorské manýry. Omezuje práva lidí a jde proti ústavě, zlobí se Okamura
360°

Vláda má diktátorské manýry. Omezuje práva lidí a jde proti ústavě, zlobí se Okamura

Pandemický zákon je jen nouzový stav pod novým názvem, porušuje ústavní práva. Současná vláda sáhla po totalitních manýrech, řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS šéf hnutí SPD Tomio Okamura. Pokud novela zákona projde dolní komorou, obrátí se podle svých slov na Ústavní soud. Poslanec a lékař Tom Philipp (KDU-ČSL) ale taková nařčení odmítl a upozornil, že není problém platnost pandemického zákona zkrátit, pokud se situace v ČR zlepší.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna na CNN Prima NEWS i přímo zde v tomto článku. Ve 22:30 bude první hodina diskuze mimořádně odvysílána na Primě.

reklama

Domácí zpravodajství

V Česku se začíná šířit zmutovanější potomek omikronu. Odkud se nová varianta vzala?

Koronavirová varianta omikron v Česku bleskurychle vytlačila předchozí deltu, zhruba 95 procent všech pozitivních testů v zemi připadá právě na variantu, která se v listopadu rozšířila z Jihoafrické republiky. Jenže ve stejný měsíc se objevila i nová varianta BA.2, se kterou se trápí zejména v Dánsku a Británii a na kterou už narazili i experti v Česku.

K Landovi se na demonstraci přidá Pirát Dostál i část senátorů. Nespojujeme se, tvrdí

V neděli odpoledne se na Václavském náměstí v Praze uskuteční demonstrace za svobodu a občanská práva, které by se měli zúčastnit zástupci SPD, hnutí Chcípl PES nebo zpěvák Daniel Landa. Podle informací CNN Prima NEWS tam promluví ale i Pirát Ondřej Dostál či senátorka Alena Dernerová. Ta upozornila, že se s ostatními řečníky ale nespojují. Že má jít o apolitickou akci zdůraznil i svolavatel demonstrace a šéf Svobodných Libor Vondráček.

reklama