reklama

Manželé Podolští navštívili Belmonda u něj doma. Jeho úsměv byl nádherný, říkají

Sympaťák s širokým úsměvem. Tak mluví o Belmondovi manželé Podolští z Kladenska, kteří měli jako jedni z mála Čechů možnost se s tímto hereckým velikánem setkat osobně.

reklama

V roce 2004 dostala Alena Podolská setkání s Belmondem jako dárek k narozeninám od svého manžela Jana. Ten hereckému velikánovi napsal a povedlo se mu vše zorganizovat. „Už jsem měl nějaké zkušenosti s jinými herci, takže jsem mu napsal, že se o něj zajímám už spoustu let, už jako malý kluk jsem mu hrozně fandil a bylo mým snem se s ním osobně setkat,“ prozradil.

V dopise mu také napsal, že pokud by se setkání přece jen vydařilo, bylo by skvělé, kdyby proběhlo v dubnu. V tomto měsíci má totiž jeho manželka narozeniny. Belmondova odpověď ho velmi překvapila. „On mi opravdu odepsal, že v tom nevidí žádný problém. Pokud se prý jedná jen o tuto záležitost, je ochoten se s námi setkat,“ doplnil Jan.

Jeho manželka Alena se o krásném překvapení, které jí nachystal její manžel, dozvěděla, až když zvonili u jeho dveří. „Bylo to pro mě velké překvapení, když jsem přišla na dvůr a on tam stál s hůlčičkou. Byla jsem překvapená, úplně neskutečně. Ten jeho široký úsměv, no nádherný pocit,“ vzpomínala Alena.

Jejich setkání s hercem trvalo zhruba půl hodiny. „Rozebrali jsme nějaké filmy, jestli opravdu všechno hraje on, nebo má kolem sebe kaskadéry. Pak se nás ptal, co děláme, kde pracujeme, jestli máme ještě další koníčky týkající se Francie,“ popsal Jan.

Velký sympaťák, který si umí podmanit lidi

I když byl Belmondo světovou celebritou, působil velmi skromně. „Vůbec se nechoval jako že je někdo. Vůbec mi nepřišlo, že jsem se bavil s člověkem jako je Belmondo,“ doplnil Podolský.

Fotografii s oblíbeným hercem si dal do rámečku. „Podepsal mi fotografii, vlastně spíš plakát. Napsal mi jmenování s mým jménem. Mám spoustu fotografií, ale téhle si moc považuji,“ popsal Čech ze Středočeského kraje.

Hezké vzpomínky ze setkání má i jeho manželka. „Brala jsem ho jako strašně velkého sympaťáka a měla jsem ho strašně ráda už jako malá. Nedá se to vyjádřit slovy,“ dodala Alena se slzami v očích.

Tagy:

Hlavní zprávy

Dálnice budujeme nejvíce v historii. Staví se úplně všude, dušuje se Havlíček
Volby 2021

Dálnice budujeme nejvíce v historii. Staví se úplně všude, dušuje se Havlíček

Přestože hnutí ANO nedokázalo splnit své velkolepé plány na výstavbu dálnic, věří, že nastavilo trend, kdy se dálnice konečně skutečně stávají prioritou. Pro CNN Prima NEWS to řekl ministr dopravy Karel Havlíček (za ANO). Hnutí premiéra Andreje Babiše sice před volbami slibovalo 280 kilometrů nových dálnic, otevřelo jich ale pouhých 67. Podle Havlíčka je však potřeba připočíst 110 kilometrů opravené D1. Přesto čísla nesedí, a to ani v rámci programového prohlášení vlády, na které se ministr dopravy a zároveň obchodu odvolává.

VIDEO ničivého výbuchu v Koryčanech: Obří rána, pak hasiče pohltily plameny a dým

Redakce CNN Prima NEWS má k dispozici záběry středečního výbuchu rodinného domu v Koryčanech ve Zlínském kraji. Na videu je vidět, jak dům explodoval, začaly z něj šlehat plameny, vyvalil se hustý dým a létaly trosky. Při tragické události zemřeli dva dobrovolní hasiči, kteří na místo přijeli kvůli úniku plynu. Další čtyři lidé jsou podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) zranění.

Lezli, kam neměli. Pojišťovna odmítá zaplatit záchranu českých horolezců v Pákistánu

Zdá se, že dvojice českých horolezců, kteří uvízli v pákistánských horách, jsou z nejhoršího venku. Komplikace ale zdaleka nekončí. Podle zjištění webu iDnes.cz jim pojišťovna UNIQA, u které se nechali pojistit, nechce záchranu proplatit, protože dvojice porušila podmínky smlouvy. Podle ministerstva zahraničí je totiž oblast nebezpečná, navíc podle pákistánských úřadů neměli horolezci k výstupu povolení.

Hamáček: Z ČSSD jsem nejpopulárnější. Za vládu s Babišem bych nám dal dvojku

Nikdo z ČSSD nemá větší popularitu než já a Jana Maláčová, prohlásil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS sebevědomě předseda ČSSD Jan Hamáček. Fakt, že má strana pod jeho vedením historicky nejhorší výsledky a hrozí jí, že se neprobojuje do Sněmovny, nepovažuje pouze za svou chybu, ale za celosvětový trend ústupu tradiční levice. Za vládní angažmá by dal své straně dvojku. Mluví třeba i o tom, že koalice Spolu a Pirátů se STAN se podle něj určitě rozpadnou.

Zlámalová: Jediný Babiš se stará o voliče. Největším soupeřem mu nejsou koalice, ale covid

Andrej Babiš je jediný, kdo se skutečně stará o své voliče, řekla v pořadu 360° televize CNN Prima NEWS analytička Týdeníku Echo Lenka Zlámalová. Proto ji nepřekvapují výsledky předvolebních průzkumů. Podle ní největším soupeřem předsedy vlády v podzimních volbách do Poslanecké sněmovny není koalice Pirátů a STAN ani Spolu (ODS, TOP 09, KDU-ČSL), ale covid.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Kdo půjde studovat? Šance dětí na univerzitní diplom roste se vzděláním jejich rodičů

Na stupeň dosaženého vzdělání českých dětí má výrazný vliv, zda i jejich rodiče vystudovali vysokou školu. Šance dětí vysokoškoláků na získání bakalářského či magisterského diplomu je v Česku 2,5krát vyšší než dětí rodičů, kteří mají jen maturitu. Vyplývá to z aktuální studie Institutu pro demokracii a ekonomiku, think-tanku Národohospodářského ústavu akademie věd ČR.

reklama