CNN Prima News márnice

márnice

Výpis příspěvků ke štítku „márnice“

Tělo seniorky v márnici zkapalnilo. Na rozkládající se ostatky upozornil strašlivý zápach

Více než dva měsíce bylo tělo 69leté ženy ponecháno v márnici nemocnice Port Pirie v Jižní Austrálii. Ostatky seniorky si nikdo nevyzvedl a během rozkladu došlo k jejich „zkapalnění“. Na problém pracovníky upozornil nepříjemný zápach, k odstranění zbytků těla museli použít dva vaky. O případu, k němuž došlo loni v únoru, nyní informují zahraniční média.

Děsivé svědectví ženy z izraelské márnice: Teroristé sťali těhotnou i její nenarozené dítě

Horší než zvěrstva nacistů, tvrdí o hrůzách páchaných na obětech Hamásu Shari, která pracuje jako dobrovolnice v márnici na jedné z izraelských vojenských základen. Její tým má během dvanáctihodinové směny za úkol vytahovat zohavená těla z pytlů, identifikovat je a následně připravit k aktu pohřbení. Dosud se podařilo identifikovat a zajistit okolo osmi stovek zabitých. Krutému řádění radikálů se nevyhnuly nejen děti, ale dokonce ani těhotné ženy. O svědectví statečné ženy informuje web DailyMail.

Španělsko: Vojáci nacházejí v domovech důchodců opuštěné staré lidi, kteří leží mrtví ve svých postelích

Španělské ministerstvo obrany sdělilo, že vojáci zapojení do boje proti koronaviru objevili opuštěné staré lidi v domovech důchodců. V některých případech leželi již mrtví ve svých postelích. Se zprávou přišla španělská ministryně obrany Margarita Roblesová ve vysílání soukromé televize Telecinco a uvedla, že „takové nelidské zacházení nebude tolerováno a že bude potrestán kdokoli, kdo ignoruje své povinnosti.“

VIDEO: Dělníci našli při opravě márnice poklad!

Dělníci, kteří rekonstruovali márnici na hřbitově v Ludgeřovicích na Opavsku, našli poklad. Alespoň si to mysleli, v hlíně totiž objevili asi 6 tisíc mincí. Farář Václav Koloničný při jejich prohlídce zjistil, že jsou z první poloviny 20. století a že se jedná o německé feniky, prvorepublikové haléře nebo drobné vydané ve Slovenském štátě.