reklama
CNN Prima News Martin Netolický

Martin Netolický

Výpis příspěvků ke štítku „Martin Netolický“

Někteří lékaři i studenti brojí proti očkování. Snažíme se chránit ohrožené, říká Válek

8. ledna 2022 09:43

Někteří lékaři, zdravotní sestry, policisté, hasiči i studenti hlasitě protestují proti omezením, která se dotýkají neočkovaných. Kritika se snáší i na vakcíny, které podle odpůrců mohou poškodit zdraví. Další z řad lékařů a odborníků naopak vakcíny doporučují. Stojí si za tím, že mohou populaci chránit a případnou nákazu výrazně zmírnit.

Předsedou ČSSD byl zvolen Šmarda, porazil favoritku Maláčovou i Krejčíka

10. prosince 2021 15:38
Aktualizováno

Předsedou ČSSD se na dnešním mimořádném on-line sjezdu stal starosta Nového Města na Moravě Michal Šmarda. V prvním kole volby získal 130 z 233 hlasů delegátů. Dosluhující ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová dostala 62 hlasů, někdejšího šéfa Vojenského zpravodajství Miroslava Krejčíka podpořilo 41 delegátů. Šmarda je v čele strany nástupcem Jana Hamáčka, který odstoupil po neúspěšných sněmovních volbách.

Oplotit a bez alkoholu. Za jakých podmínek by nová vláda nechala otevřené vánoční trhy?

28. listopadu 2021 14:33

Vláda v demisi premiéra Andreje Babiše (ANO) ve čtvrtek ze dne na den mimo jiné zakázala po celém Česku vánoční trhy. Nastupující kabinet pod vedením Petra Fialy (ODS) s tím ale razantně nesouhlasí. Poslanec Tom Philipp z KDU-ČSL v Partii na CNN Prima NEWS nastínil, za jakých podmínek by mohly být trhy otevřené. Zmínil omezený počet lidí i zákaz konzumace alkoholu, nesouhlasili s ním ale hejtmané.

Sledujte ŽIVĚ Partii PLUS: Diskuse expertů o covidu a politologů o nové vládě

25. listopadu 2021 20:09

Řítí se Česko do lockdownu? Pandemie nabírá na síle a vláda přistupuje k radikálnímu zpřísnění opatření. Ve čtvrtek večer premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) oznámil, že od pátku 26. listopadu platí nouzový stav. Co když nová opatření nezaberou? Stráví Češi Vánoce v lockdownu? V Partii PLUS budou diskutovat odborníci a politologové.

Netolický: Zdravotníci jsou enormně zatížení. Od pondělí na Pardubicku omezujeme péči

21. listopadu 2021 14:39

Situace v Pardubickém kraji se zhoršuje natolik, že od pondělí dojde k omezení nemocniční péče. Ve vysílání Partie PLUS na CNN Prima NEWS to řekl tamní hejtman Martin Netolický (ČSSD). Jeho kolega z Karlovarského kraje Petr Kulhánek (STAN) hlásí, že u nich je situace aktuálně lepší. Je to ovšem vykoupeno tím, že v kraji je z jara velmi vysoká promořenost.

Netolický: Lhůty od stavebního zákona jsou šibeniční, reforma bude stát spoustu peněz

17. září 2021 12:50

Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) je i nadále kritický k novému stavebnímu zákonu z dílny ministerstva pro místní rozvoj. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS uvedl, že například lhůty na vyřízení stavebních povolení jsou od nového zákona „šibeniční, až nerealizovatelné“. A měl i další výtky. Proti těm se staví šéfka zmíněného resortu Klára Dostálová (za ANO).

Hamáček: Děti se mě ptají, jestli půjdu do vězení. V Netolického jsem ztratil důvěru

13. května 2021 13:06

Pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) skončil v dozorčí radě České pošty kvůli ztrátě důvěry, řekl ve čtvrtek Blesku vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD). Z jeho vyjádření vyplývá, že někdejší místopředseda strany Netolický nebude pokračovat ani jako odborný mluvčí ČSSD pro oblast místního rozvoje. Podle Hamáčka by se měl soustředit na Pardubický kraj a vedení najde někoho, ke komu má důvěru.

Netolický: Hamáček mi o konci v dozorčí radě nic neřekl. Zavolal mi Kuba z ODS

7. května 2021 16:02

V ČSSD je dusno. Místo toho, aby se pardubický hejtman Martin Netolický (ČSSD) o svém konci v dozorčí radě České pošty dozvěděl od ministra vnitra a svého stranického šéfa Jana Hamáčka, musel mu informaci zavolat jihočeský hejtman a šéf asociace krajů Martin Kuba z ODS. Podle Netolického může jeho odvolání souviset s výroky o cestě Hamáčka do Moskvy.

Hamáčkova pomsta? Vicepremiér odvolal Netolického z dozorčí rady České pošty

7. května 2021 14:20

Předseda ČSSD Jan Hamáček si zřejmě vyřizuje účty s pardubickým hejtmanem Martinem Netolickým (ČSSD). Odvolal jej z dozorčí rady České pošty a údajně s ním ani nekomunikuje. Na jeho místo navrhlo vnitro Martina Kubu (ODS). Informoval o tom web info.cz Netolický pro Seznam Zprávy prozradil, že Hamáček plánoval cestu do Moskvy, aby nákupem vakcín Sputnik V zachránil sociální demokracii před volebním debaklem.

reklama