reklama

Na železničním přejezdu na Pelhřimovsku se srazil vlak s autem. Řidička vozu zemřela

Na nechráněném železničním přejezdu na Pelhřimovsku došlo ve středu ke srážce osobního automobilu a nákladního vlaku. Šestasedmdesátiletá řidička nehodu nepřežila, i když se ji záchranáři snažili ještě oživit.

reklama

„K dopravní nehodě na železničním přejezdu u Stojčína na Pelhřimovsku vyjížděli záchranáři krátce před půl devátou ráno, řidička vozidla utrpěla vážná zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehla,“ uvedl CNN Prima NEWS mluvčí Zdravotnického záchranného sboru Kraje Vysočina Petr Janáček.

Škoda 200 tisíc korun

Svědek incidentu reportérce Lence Kovandové popsal: „V půl deváté houkala sanitka a to je všechno. Vzbudila nás sousedka a říkala, že je tady nehoda.“ Podle mluvčí pelhřimovské policie Stanislavy Gázlové cestovala žena ve vozidle sama. Zjišťování příčiny a okolností tragické nehody je předmětem dalšího prověřování.

Po dobu vyšetřování byl provoz na trati zastavený a cestující z okolních obcí převážely náhradní autobusy. Škoda na vlaku i zdemolovaném autě se podle odhadů vyšplhala přes 200 tisíc korun.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Stát firmám i živnostníkům přispěje na testy pro zaměstnance. Čtyřikrát do měsíce

Stát firmám i živnostníkům přispěje na testy pro zaměstnance. Čtyřikrát do měsíce

  • Aktualizováno

Stát bude firmám i živnostníkům kompenzovat plošné testování, za test jim dá až 60 korun. Nárok na příspěvek bude na čtyři testy na zaměstnance nebo osobu samostatně výdělečně činnou (OSVČ) měsíčně. Testování bude hrazeno z veřejného zdravotního pojištění. Po středečním mimořádném jednání vlády to v tiskové zprávě uvedl úřad vlády. O schválení testování na Twitteru informoval i ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO).

360°

Na rakovinu bude umírat více lidí, kvalita péče se snižuje, varuje primář Škola

Na rakovinu bude umírat více lidí, kvalita péče se snižuje, varuje primář Škola

Kvůli soustředění zdravotní péče na covidové pacienty bude umírat více lidí na rakovinu, sdělil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové primář Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem Josef Škola. Lékaři na ně zkrátka nemají kapacity, což v pořadu na CNN Prima NEWS potvrdil i ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a rovněž lékař Petr Arenberger. Pacienty, kteří už nepotřebují podporu dýchání, pouštějí domů, aby mohli přijmout další.

Vláda chce prodloužit nouzový stav do konce března. Opozice mluví o právním kutilství
Jak hodnotí rok s koronavirem Miloš Zeman a Andrej Babiš? Sledujte nedělní Partii
Fanoušci se sesypali na Kluse, zpoplatnil svůj web. Nestydím se za to, říká zpěvák
Smartwings nad propastí. Hrozí insolvence, ČSA oznámily, že se chystají propouštět
reklama
reklama
Nekrolog za Důl Darkov: Fáral jsem tu 35 let a syn sedm roků, loučí se havíř

Reportáž

Domácí zpravodajství

Zpřísníme, opatření budou jako na jaře, prohlásil Babiš. Co tenkrát platilo?
Dvě lékařské roušky přes sebe odborníci nedoporučují. Zrušte to, žádají výrobci vládu
Další články
reklama
reklama