reklama

Našel si imaginárního kamaráda v zrcadle, celej večer na něj řval a počůral mi podzimní dýni

Aktuálně vybíráme množírnu a koncem týdne ke mně přijede dočasně bydlet nový spolubydlící. O smraďochovi je mi zatím známo pouze to, že to bude něco jako jorkšír (chápej třikrát větší) a taky tuším, že přijedou i blechy.

reklama

Aktuálně vybíráme množírnu a koncem týdne ke mně přijede dočasně bydlet nový spolubydlící. O smraďochovi je mi zatím známo pouze to, že to bude něco jako jorkšír (chápej třikrát větší) a taky tuším, že přijedou i blechy.

A tak vás v následujících sloupcích autenticky provedu zákulisím dočasné péče. Od příjezdu až po smrkání při loučení.

………………….

Tohle jsem psala v jednom z minulých sloupků, ale smraďoch měl zpoždění. Dělal se vzácnej, abych tolik neřvala, až počůrá celej byt a taky měl moc práce sedět na jednom místě s ostatníma a policejní cedulkou s číslem 105 049 na krku.

V sobotu jich ovšem z kauzy Zlaté Hory devět přijelo a já jsem si vytáhla jasně nejkratší sirku.

Den první

Při vyzvedávání jsem smraďocha přes dvířka přepravky vůbec nezajímala, při manipulaci začal uvnitř tančit, aby se mi jako jo dobře nesl. Po vypuštění doma jsem jasně slyšela, jak zařval ‚všechno ti tu počůrám‘ a začal běhat po bytě. Po '70krát jsem zvedl nohu' jsem přestala počítat a usadila se do křesla s tím, že až skončí promenáda, vezmu to všechno najednou.

Mezitím co ostatní dočasky začali hlásit tulení, něžnosti a čůrání na podložky, našel si chlapec imaginárního kamaráda v zrcadle a začal řvát. Celý večer řval na zrcadlo a počůral mi podzimní dýni, abychom byli úplně přesní.

Nový spolubydlící mi též sdělil, že si mám udržovat metrovou vzdálenost, nesmím na něj sahat, a tak jsem si na noc zabořila nos do peřiny, koupání se odložilo a nechala čouhat ruku z postele, kdyby pán nakonec chtěl nějaký kontakt. Taková ruka visící z postele ovšem není žádná sranda, protože pod postelí jsou co? Pod postelí jsou bubáci. Chápeme se.  

Den druhý

Nový spolubydlící se stále ještě nerozhodl, jestli je v mé přítomnosti rád, a tak sice neustále dolejzá, ale jakmile se otočím, uteče. Někdo z nás dvou to ale rozseknout musí, tak ho občas naženu jako husu a vyprávim, že teď už bude všechno dobrý. Při mých něžných dotecích se chlapec tváří, že ho chci jasně zabít, aby mě poté doprovodil za záchod. Samozřejmě jenom za dveře. Metr je totiž stále bezpečná vzdálenost.

Po koupeli spolubydla začal vrtět a dolejzat. Nejsem si ale úplně jistá, jestli nás to sblížilo a nebo si říká 'ty vole dělej hodnýho nebo tě příště rovnou zabije'.

Den třetí

Já jsem typ na něžný buzení. Budík mám nastavený tak, aby nejdříve jemně zašveholil a zašeptal vstávej a celkově se na mě musí ráno něžně, protože já ty rána prostě nějak neumim. Dnes jsem ovšem vylítla z postele s pocitem, že hoří, padá dům, mám infarkt nebo se něco strašně neodkladnýho děje. Spolubydla zavyl. Bylo to dlouhý, táhlý, bylo to u mé hlavy, přidávalo to na intenzitě a mělo to hluboký zabarvení. Bylo to strašný a bylo to v půl čtvrté ráno!

To jsou tak ve stručnosti nejdůležitější události tří dnů a se dny následujícími se přihlásíme zase za týden.

Tagy:
Sledujte 360° s šéfkou TOP 09 Pekarovou: Jak zpětně hodnotí kauzu Dominika Feriho?
Sledujte v TV

Sledujte 360° s šéfkou TOP 09 Pekarovou: Jak zpětně hodnotí kauzu Dominika Feriho?

Jak vypadá soukromí českých vrcholných politiků? Co si o jejich působení myslí rodina či blízké okolí? A v čem sami politici spatřují své přednosti a slabiny? To vše poodhaluje speciální letní seriál 360° Pavlíny Wolfové. Dalším hostem rozhovorového speciálu bude předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Pořad můžete sledovat od 21:20 na CNN Prima NEWS nebo zde v článku.

Pátrání po krokodýlovi je u konce: Po pročesání celé Ostravy ho našli ve sklepě chovatele

Zhruba metrový krokodýl, který v sobotu utekl chovateli ze zahrady v Ostravě-Hrabůvce, byl v úterý nalezen ve sklepě domu, v němž chovatel žije. Řekla to policejní mluvčí Eva Michalíková. „Okolnosti chovu zvířete budou i nadále zajímat policisty a pracovníky veterinární správy,“ uvedla. Podle dostupných informací je zvíře v dobrém stavu.

Experti k protilátkám: Neví se, jaká hladina je potřeba. I nula může znamenat ochranu

Naměřené protilátky po prodělaném covidu se neuznávají jako alternativa k očkování, protože nejsou stanovené standardy. V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS to řekl biochemik Zdeněk Hostomský. Právě po uznávání protilátek volal premiér Andrej Babiš (ANO). Řada odborníků před takovým postupem ale varuje. Podle nich není totiž jasné, jaká úroveň protilátek dokáže člověka účinně před nákazou ochránit.

Živě
ON-LINE pátý den olympiády: Krejčíková a Siniaková jsou ve čtvrtfinále. Plavec Micka končí

Největším úspěchem české výpravy je zatím postup Markéty Vondroušové do čtvrtfinále tenisového turnaje. Porazila světovou dvojku Naomi Ósakaovou. Ve čtyřhře tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková porazily Španělky a jsou ve čtvrtfinále. Karolína Plíšková s Markétou Vondroušovou prohrály s Brazilkami a nepostupují. Ani plavec Jan Micka z rozplavby na 800 metrů volný způsob do finále nepostoupil. Úspěch pro české plavání zapsala Barbora Seemanová, která vybojovala první olympijské finále od roku 2000.

reklama

Domácí zpravodajství

Soudy nemají odpovědnost, ať se lidé řídí podle sebe, reaguje Babiš na zrušené opatření

Soudy podle premiéra Andreje Babiše (ANO) nenesou odpovědnost za řízení státu v době pandemie. Uvedl to pro CNN Prima NEWS v úterý na návštěvě v Ústeckém kraji. Reagoval tak na rozhodnutí Nejvyššího správního soudu, který zrušil vládní nařízení o nošení respirátorů ve vnitřních prostorách. Babiš dále uvedl, že by se lidé měli řídit spíš svým rozumem než podle rozhodnutí soudů.

reklama