CNN Prima News nátlak

nátlak

Výpis příspěvků ke štítku „nátlak“

Chtěla vídat vnoučata, nesměla se naočkovat. Příbuzní vydírali svou babičku, ta zemřela

19. listopadu 2021 16:20

Pandemie covidu a postoj k očkování nerozděluje jen společnost, ale i rodiny. Obětí rodinného nátlaku se stala i 70letá žena, která chtěla vídat svá vnoučata. Rodina jí proto zakázala očkování. Příběh měl tragický konec – a není jediný. Organizace, které pomáhají seniorům, řeší takových případů celou řadu. Rodiny podle bezplatné linky seniorů tlačí na seniory v obou směrech – očkovat i neočkovat. Senioři se právem obávají narušení vztahů v rodinách.

Hořejší vítá zpřísnění opatření. Vláda možná neobjednala testy do škol záměrně, říká

15. října 2021 16:11

Zkrácení platnosti PCR a antigenních testů je dobré rozhodnutí, díky kterému se sníží možnost nákazy. Podle imunologa Václava Hořejšího to ale především vyvolá tlak na očkování, což vítá. Naopak testovat žáky ve školách jako smysluplné nevnímá. I proto možná ministerstvo nezajistilo zásobu testů, uvedl ve Zprávách CNN Prima NEWS.

Tak končí případy sebevražd. Nahrávka zachytila vyhrožování běloruské běžkyni

2. srpna 2021 17:41

Na YouTube se dostala zvuková nahrávka, která údajně zachycuje výměnu názorů mezi běloruskou běžkyní Kryscinou Cimanouskou a dvěma sportovními funkcionáři – šéftrenérem národního týmu Jurijem Mojsevičem a zástupcem ředitele Běloruského republikového tréninkového centra pro lehkou atletiku Arturem Šumakem. Nahrávka je zjevně součástí rozhovoru, v němž oba muži dohánějí sportovkyni k slzám a snaží se ji přesvědčit, aby se vzdala účasti na olympiádě a vrátila se domů.

Kuberová: Nátlak na manžela kvůli Tchaj-wanu byl velký. Když se vrátil z Hradu, zvracel

10. června 2020 19:49

Příští týden se Věra Kuberová, manželka zesnulého předsedy Senátu Jaroslava Kubery (ODS), sejde se současným předsedou Senátu Milošem Vystrčilem (ODS). Jak uvedla v rozhovoru pro CNN Prima NEWS, na setkání Vystrčilovi definitivně oznámí, zda také pojede na návštěvu Tchaj-wanu jako součást delegace. Misi v doprovodu podnikatelů plánoval už její muž.