reklama
CNN Prima News nový školní rok

nový školní rok

Výpis příspěvků ke štítku „nový školní rok“

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Testování ve školách. Do jaké míry je přesné a co to ovlivní?

2. září 2021 18:29

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Záhadné testování. I tak se mluví o situaci na základní škole v Rokycanech. Prvního září tam totiž antigenní testy odhalily 24 pozitivních žáků. Tedy naprostý opak oproti zbytku republiky, kde ředitelé hlásí minimum nakažených. Nejen o tom v Hlavních zprávách od 18:55.

Bylo to jako jít znovu do první třídy, říkají děti o neobvyklém začátku školního roku

1. září 2021 10:25

Je 1. září, dlouho očekávaný den. Dá se jen těžko rozpoznat, kdo se na začátek nového školního roku těšil víc. Zda děti, nebo jejich rodiče. Nakládám své tři ratolesti do auta a vezu do jejich školy v Teplicích. V naději, že v lavicích tentokrát vydrží celý rok a nebudeme je mít třeba hned po volbách zase na krku na on-line výuce.

Soutěžte se Showtimem o balíček psacích a kreativních potřeb od Centropenu

22. srpna 2021 19:54

Prázdniny končí a škola je za dveřmi. Školáci budou potřebovat pořádnou výbavu, a proto zbystřete. Showtime společně s partnerem Centropen si pro 3 z vás připravily exkluzivní balíčky psacích a kreativních potřeb tradičního českého výrobce Centropen. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Znovuzavření škol? Nové studie varují před nakaženými dětmi bez příznaků

1. září 2020 05:41

Když se před několika měsíci začala uvolňovat protiepidemická opatření, málokdo věřil tomu, že se to obejde bez opětovného nárůstu počtu nakažených novým typem koronaviru. Nyní ale stojíme možná před největším rozhodnutím od doby, kdy virus SARS-CoV-2 dorazil do Evropy. Jen pár dní před začátkem nového školního roku se totiž objevily nové vědecké studie, z nichž vyplývá, že poměrně vysoký podíl dětí a mladistvých může nákazu přenášet, aniž by si vůbec něčeho všimli.

reklama