reklama

V příštím týdnu bude teplo a slunečno, objeví se ale i bouřky s deštěm

Většinu Česka čeká během neděle teplé, ale oblačné počasí. Teploty se budou pohybovat nad 20 °C. Na některých místech se během odpoledne mohou tvořit bouřky či přeháňky. Ty by měly pokračovat i v příštím týdnu, kdy se však zároveň očekává slunečno.

reklama

Meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) hlásí, že během neděle bude nad většinou území Česka převážně oblačno. Na některých místech by se pak mohly objevit přeháňky a ojediněle i bouřky. Na západě Čech by se pak ráno mohla tvořit i mlha.

Nejvyšší denní teploty by se měly pohybovat mezi 20 až 24 °C, přičemž na jihovýchodě země se očekává až 26 °C. Na horách by pak mělo být jen kolem 17 °C.

V noci z neděle na pondělí teploty klesnou až k 10 °C. Přeháňky by mohly pokračovat, ale podle meteorologů jen na území Moravy a Slezska.

V pondělí přes den by mělo být polojasno, někde oblačno. I nadále by se na některých místech mohly objevit přeháňky. Nejvyšší denní teploty by se mohly vyšplhat ke 25 °C.

Výhled na zbytek týdne

Úterý bude jasné až polojasné. Ráno se opět mohou vyskytnou mlhy. Nejnižší noční teploty 14 až 10 °C. Nejvyšší denní teploty se vyšplhají až na 26 °C.

Ve středu meteorologové očekávají převážně polojasno. Postupně předpovídají přibývání oblačnosti a později v Čechách místy přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty 15 až 11 °C. Nejvyšší denní teploty 23 až 27 °C.

Čtvrtek bude oblačno až zataženo, místy se vyskytnou přeháňky, ojediněle bouřky. Od západu bude postupně oblačnosti a srážek ubývat. „Nejnižší noční teploty 16 až 12 °C, nejvyšší denní teploty 18 až 22 °C,“ předpovídají meteorologové.

V pátek má být oblačno až polojasno, ojediněle se objeví přeháňky. Nejvyšší denní teploty dosáhnou 18 až 22 °C.

I v následujících dnech bude převážně oblačno až zataženo, místy můžeme očekávat přeháňky a ojediněle i bouřky.

Tagy:

Hlavní zprávy

Přeplněné cely i mučení. CNN odkrývá děsivé tajemství americké věznice v Afghánistánu
Zahraničí

Přeplněné cely i mučení. CNN odkrývá děsivé tajemství americké věznice v Afghánistánu

Americká základna Bagrám v Afghánistánu – symbol moci i krutosti. Na místní přistávací dráze dosedala letadla s prezidenty i armádními veliteli. Uvnitř se ale nacházela věznice s brutální pověstí. Vězni zde měli být tvrdě vyslýcháni i mučeni. Celý rozsah krutých podmínek ale vychází najevo až nyní po odchodu amerických vojáků ze země. Štáb CNN bývalou základnu navštívil a reportér Nic Robertson barvitě popsal, co tam viděl. Podívejte se na exkluzivní reportáž.

Jako čekání na smrt. Renata strávila devět let v nemocnicích, lékaři stále tápou

Před devíti lety se Renatin život obrátil naruby. Šla k lékaři na běžnou prohlídku, jenže po kontrole zkolabovala a na týden skončila v umělém spánku. Tři měsíce pak strávila na ARO s umělou plicní ventilací. Teď je na invalidním vozíku a lékaři dodnes nevědí, co bylo příčinou prudkého zhoršení jejího zdravotního stavu. Renata se však nevzdává a snaží se vrátit do běžného života.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Válek o členovi z TSS: Kdyby dělal zkoušku z epidemiologie, tak vyletí

„Chránit se proti koronaviru musíme, covid není žádná chřipečka,“ řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS poslanec Vlastimil Válek (TOP 09). Reagoval tak na slova bývalého místopředsedy Fotbalové asociace ČR Jindřicha Rajchla (TSS), který zpochybnil efektivitu očkování. „Kdybyste dělal zkoušku z epidemiologie, letíte i na třetí termín,“ dodal Válek.

reklama

Domácí zpravodajství

Okamurův mluvčí Hamáček a kulomety na hranicích. Politici perlili v superdebatě

Středeční Speciál 360°: Hlas lidu na CNN Prima NEWS byl plný emocí, hádek a osobních urážek či konfliktů. Šéf SPD Tomio Okamura například vpálil předsedovi ČSSD Janu Hamáčkovi, že by ho jako svého mluvčího nebral ani zadarmo. Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček by proti migraci bojoval potápěním lodí a šéf Sněmovny Radek Vondráček z hnutí ANO opakoval, že Česko není pro uprchlíky cílovou zemí. Připravili jsme pro vás přehled nejsilnějších výroků čtyř zúčastněných politiků.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama