CNN Prima News opravy

opravy

Výpis příspěvků ke štítku „opravy“

S obavami vyhlížejí zimu. Někteří lidé z obcí po tornádu stále nemají střechu nad hlavou

5. listopadu 2022 20:32

Někteří obyvatelé Moravské Nové Vsi na Břeclavsku se stále nemohou vrátit do svých domovů. Čeká je tak další zima v provizorním prostředí. Rodina Nosterských našla dočasný azyl v mobilním domku. Vedle blížící se zimy ji ale trápí i drahá elektřina, která je potřeba nejen k vytápění, ale i k nutným opravám domu.

Židle z katapultu stíhačky a Chromajzl. Co všechno se objevuje v českých kancelářích

7. ledna 2022 12:51

Tvrdí o sobě, že není snad nic, na co by si svýma rukama netroufl. Starou oprýskanou kuchyňskou váhu změní k nepoznání, že byla lepší než nová z výroby. Ze sériové motorky vykouzlí „Chromajzla“, blýskající se unikátní kousek. A ze sedačky bojového letounu udělá netradiční kancelářské křeslo. Nyní předvede Alexandr Holub, kterému nikdo neřekne jinak než Lexa, své umění v soutěži televize Prima Dream team – mistři dílny.

Slzy nám nepomohou. Němci ze zaplavených obcí si prošli peklem, odhodlání neztrácejí

19. července 2021 20:46

Nejistota a beznaděj. Obyvatelé německé obce Erftstadt-Blessem si prošli peklem. Ničivé záplavy je v mnoha případech připravily o všechno. Pro některé z nich ale utrpení zdaleka nekončí. Stále čekají na zprávy o svých pohřešovaných příbuzných. Domů se vrátit nemohou a opravy je budou stát miliony. I přesto se neúnavně snaží společnými silami vypořádat s tragickou skutečností.