CNN Prima News otázky

otázky

Výpis příspěvků ke štítku „otázky“

Filmy raději s dabingem, nejdražší je kabelka. Co spojuje a rozděluje manželky kandidátů?

26. ledna 2023 12:53

Do paměti veřejnosti se brzy jedna z nich zapíše jako nová první dáma. Redakce Showtime proto Evu Pavlovou a Moniku Babišovou vyzpovídala ohledně běžného života. Jaký žánr filmu nebo seriálu preferují? A na jaké sociální síti by byly nejvíce aktivní? Obě manželky prezidentských kandidátů odpovídaly na stejné otázky. Ve čtvrtečním pořadu Showtime na CNN Prima NEWS a Primě můžete sledovat rozhovory s oběma manželkami kandidátů.

Záhady v děsivém případu z Krkonoš. Devět otázek, které stále zůstávají nezodpovězené

4. ledna 2023 18:58

Proč zmizení Jany a Adama v Krkonoších někdo nenahlásil dřív? Zanechala žena dopis na rozloučenou? Tyto a další otázky stále provází vyšetřování smrti 40leté Jany a jejího tříletého syna, jejichž těla byla nalezena po několikadenním pátrání v Krkonoších. Žena měla nejprve zabít svého syna a následně spáchat sebevraždu.

Další úprava zkoušek v autoškole: Přibyde víc otázek. Zkuste si, jak byste obstáli

18. ledna 2022 10:36

Dalších 38 nových otázek bude od poloviny února součástí zkoušek autoškol. Poprvé mezi nimi budou zařazeny i video otázky. Nová sada testů se věnuje například jízdě za snížené viditelnosti či řešení situací na různých typech křižovatek. Nové zkušební otázky v úterý představili zástupci ministerstva dopravy, autoškol a dopravní policie.

Nejasnosti v pravidlech karantén kvůli omikronu. Co od pondělí platí? Odpovídá Válek

17. ledna 2022 06:28

Pravidla kolem izolace a karantény se v Česku mění tak často, že se lidé začínají ztrácet v tom, co vlastně platí. Mají očkovaní z karantény výjimku? Na jak dlouho musíte v současnosti po pozitivním testu zůstat v izolaci? A kdy potřebujete k ukončení karantény negativní test? Na to, jak se ve zmatku kolem karantén vyznat, jsme se ptali přímo ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09) a přinášíme odpovědi na vaše nejčastější otázky.

Revoluce v autoškolách: Do testů po letech přibydou zcela nové otázky

8. září 2021 10:57

Do testovacích sad u zkoušek na řidičské průkazy brzy přibude 120 nových otázek. Zaměřovat by se měly na konkrétní situace v provozu a případná rizika. Prvních 35 nových otázek by se mělo v testech objevit od 24. října, další přibydou postupně. Na středeční tiskové konferenci to oznámili zástupci ministerstva dopravy, policie a asociace autoškol. V současnosti je v testovacích sadách 855 otázek, nové otázky je doplní. Každý žadatel u zkoušky řeší 25 příkladů.