CNN Prima News péče

péče

Výpis příspěvků ke štítku „péče“

Zuzanu obžalovali z vraždy manžela, teď vyjde z vazby. Poslala mi lebky, bojí se tchyně

31. března 2022 23:20

Slovenskem otřásá pokračování dva roky starého případu z Košic. Sedmačtyřicetiletou Zuzanu K., obžalovanou z vraždy manžela Petera, poslal soudce z vazby domů s monitorovacím náramkem. Matka zavražděného muže je z rozhodnutí zděšená a bojí se jak o sebe, tak o třináctiletého vnuka Matěje K., kterého má od tragické události v péči. Seniorce nahání hrůzu zejména Zuzana, která jí zpoza mříží poslala dopis s namalovanými lebkami.

Ludvík k péči o Ukrajince: Musíme zapojit celé zdravotnictví, praktici budou sloužit noční

17. března 2022 23:22

Do Česka dosud přišlo odhadem téměř 280 tisíc uprchlíků z Ukrajiny. Stát nyní řeší nejen to, kde migranty ubytovat, ale jak jim zařídit zdravotní péči. Bývalý ministr zdravotnictví a ředitel Fakultní nemocnice Motol Miloslav Ludvík (ČSSD) zdůraznil, že zapojit se musí celé české zdravotnictví. „Nelze to hodit jen na nemocnice. Máme tisíce praktických lékařů pro děti i dospělé. Budou se muset zařídit tak, aby sloužili i noční,“ podotkl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Maříková: Vláda lidem ohledně covidu vysloveně lže. Philipp nesouhlasí a odkazuje na vědce

2. prosince 2021 23:58

Vláda lidem vysloveně lže. Slibovala například, že dvě dávky očkování budou definitivní tečkou za pandemií, obula se do končícího kabinetu poslankyně Karla Maříková z SPD. Vládu v demisi paradoxně v pořadu 360° na CNN Prima NEWS hájil lidovec Tom Philipp. Podle něj se vycházelo z vědeckých poznatků, které byly v té době k dispozici.