CNN Prima News polévka

polévka

Výpis příspěvků ke štítku „polévka“

Průměrné ceny za oběd rapidně rostou. Kde se senioři mohou levně a chutně najíst?

2. listopadu 2022 06:35

Průměrná cena oběda se v září vyšplhala na 172 korun. Podle provozovatelů restaurací se do ní propisují zvyšující se účty za energie a potraviny. Přesto se ale stále najdou místa, kde se lze levně a chutně najíst. Jedná se hlavně o veřejné, školní a nemocniční jídelny. Chodí do nich hlavně senioři, kterým mnohdy radnice i připlácejí.

Dýně není jen hokaido, poznejte a ochutnejte i další druhy

27. srpna 2021 11:15

Proto, abyste si mohli výjimečnost dýní ještě více vychutnat, přinášíme vám malého průvodce mezi dýněmi. Ono totiž, když se řekne dýně, tak to není pouze dýně hokaido nebo ta na Halloween. V reálu je totiž odrůd dýní několik stovek a každá z nich vyniká trochu jinou chutí a trochu jinými vlastnostmi. Tak pojďme se na ty nejznámější podívat trochu blíže.

Kuchař spadl během svatebních příprav do vařící polévky. Zraněním podlehl

4. července 2021 08:28

Povolání kuchaře může být smrtelně nebezpečné. Dokládá to případ iráckého kuchaře, který během vaření na svatební hostinu spadl do kádě s vařící polévkou. Popálil se tak, že ho lékaři již nedokázali zachránit, informoval deník New York Post. Na vině mohou být nízké bezpečnostní standardy tohoto povolání v blízkovýchodní zemi.