Nadupané letní číslo časopisu Prima ZOOM přináší zajímavý rozhovor s lékařem, pilotem, klikařem a vypravěčem Tomášem Šebkem

Nadupané letní číslo časopisu Prima ZOOM přináší zajímavý rozhovor s lékařem, pilotem, klikařem a vypravěčem Tomášem Šebkem

Magazín Prima ZOOM, který zaostřuje na poznání, vychází ve čtvrtek 28. května, a kromě množství zajímavostí přináší také unikátní interview s Tomášem Šebkem – chirurgem, který v barvách Lékařů bez hranic jezdí pomáhat do válkou nebo živelnou katastrofou zasažených zemí. Čeho se takový hrdina bojí? Nové číslo najdete na všech novinových stáncích.

Tomáš Šebek je charismatický muž. Naposledy se vrátil z mise v Jemenu. V Česku se hned postavil společně s kolegy do první linie v boji proti koronaviru a ošetřoval pozitivní pacienty v Nemocnici Na Františku. Přestože je Tomáš špičkový lékař, sedí k němu mnohem lépe neformálnost než škrobenost bílého pláště. Jaký recept má na strach: „Je dobré si strach racionalizovat. Rozsekat si ho na několik menších celků a postupně ho po malých krůčcích zvládat. Já se bál létat letadlem. A skončil jsem s akrobatickou licencí.“ A co je pro Tomáše Šebka nejhorší? „Nejstrašnější jsou okamžiky, když jsi na sále jediný, kdo může smrti zabránit, a máš pochybnosti. O vlastní expertize. Víš, že pacientovi odtikávají minuty či vteřiny…“ Ale více už najdete v rozhovoru s šéfredaktorkou Lenkou Klicperovou.

Aktuální vydání přináší spoustu fascinujících témat. Co ještě nevíte o českém národním nápoji, pivu – odpoví článek Tajemství tekutého zlata. Zjistíte, jaké vymoženosti běžně používáme díky výzkumu NASA. Podíváme se zblízka na fenomén indiánů, a především Vinnetoua. Čím nás fascinuje severský design? Rozkryjeme, jak funguje jaderná bomba, a budeme pronásledovat Hitlera. Vydáme se ve šlépějích cestovatelů Hanzelky a Zikmunda. Odhalíme tajemství dalšího hrdiny – Beara Gryllse. Poznáme také spoustu přírodních zajímavostí. Letní číslo čtvrtletníku Prima ZOOM přináší nepřeberné množství pestrých informací a dalších faktů a záhad nejen z programu televizního kanálu Prima ZOOM.

Magazín Prima ZOOM obsahuje spoustu zajímavých článků na 100 stranách, vydává jej FTV Prima pod hlavičkou agentury Solootions za cenu 68 Kč. Časopis Prima ZOOM si můžete také objednat, aby vám chodil pravidelně do poštovní schránky na webu SEND.cz. Při aktivaci ročního předplatného pouze za 272 Kč získáte nejen 4 vydání nadupaného časopisu, ale navíc jednu vstupenku na představení Vinnetou pod širým nebem ve westernovém městečku Boskovice v hodnotě 650 Kč.

Mezi další tituly FTV Prima patří čtvrtletní kulinární magazín Prima FRESH, oblíbenou stálicí je kutilský hobby měsíčník Prima vychytávky a speciál Prima Vychytané křížovky, které vycházejí z pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Z postavičky Primáčka těží komiksový čtvrtletník Primáček, který Prima vydává pro děti ve spolupráci s nakladatelstvím DONAU MEDIA.