Nejoblíbenější devadesátky i současná hudba s rádiem KISS

Máte ve své předvolbě uložené rádio Kiss? Doporučujeme ho naladit, bude vás bavit nejen při cestách autem po celé republice. Každý den hraje radio KISS nejoblíbenější devadesátky, které prokládá i současnou hudbou. Nikdy ale neopouští slogan „Be Happy“. Každý hit ve vás vyvolá dobrou náladu a díky devadesátkám i velkou porci nostalgie. O to se starají především moderátoři rádia Kiss, kteří pro vás vysílají od rána až do večera.

Rádio Kiss si za poslední měsíce a roky oblíbila spousta lidí. Z původních 600 000 si dnes tuto stanici naladí 900 000 Kissáků které už od samého rána probouzí Roman Anděl, Míša Dinhová a Tomáš Morávek. Roman a Tomáš jsou Kissu věrní spousty let, ale Míša je nováček, kterého si jako posilu do týmu zvolili sami posluchači. Nalaďte si především jejich rubriku Yesman, ve které nikdo nikoho nešetří. Vždy v úterý a ve čtvrtek.

S devátou ranní to na Kissu nekončí. Naopak, za mikrofon usedá největší rebel českého éteru, Michal Kavalčík. Hned v devět s posluchači probírá všechno možné. Skvělé je, že se každý posluchač přes aplikaci rádia Kiss může zapojit do diskuse. Posluchači nahrávají hlasové nahrávky, reakce na Michalovo téma, a ten na konci hodiny odmění ty nejvtipnější.

Program plný zábavy běží po celý den. Jak se Soňou Edde v poledne, tak i v našem Odpoledním Jumpu, ve kterém pro vás vysílá Radek Hrdina a Aleš Matoušek. Právě oslavili společných deset let za mikrofonem a je znát, že jsou nejen sehraní, ale vždycky v perfektní náladě, kterou na vás přenášejí každý všední den.

Kdybyste se dostali do míst, kde by signál Kissu nebyl nejsilnější, nezapomínejte na naši aplikaci, kterou si můžete zdarma stáhnout do svého telefonu. Můžete nám nejen poslat pozdrav přímo do vysílání, ale hlavně nás můžete poslouchat kdekoliv a kdykoliv.