reklama
CNN Prima News příběh

příběh

Výpis příspěvků ke štítku „příběh“

První díl seriálu ZOO přilákal téměř 1,5 milionu diváků. Co čeká hlavní hrdiny dál?

14. ledna 2022 13:15

První díl rodinného seriálu ZOO, který přináší příběhy ze zoologické zahrady, si ve čtvrtek večer nenechalo ujít 1 421 000 diváků a share tak činil 31,53 procenta v cílové skupině 4+. Pro velký divácký zájem televize Prima před odvysíláním ZOO navíc exkluzivně nasadila část premiérového dílu svého nejpopulárnějšího seriálu – Slunečné, kterou vidělo 957 000 diváků (share 21,82 %). Na sociálních sítích po odvysílání pilotního dílu ZOO lidé nešetří chválou. Čím si je novinka získala?

Když „vnuk a syn“ útočí. Šmejdi mají nové triky na okrádání seniorů, Vánoce je nezastaví

24. prosince 2021 19:27

Ani blížící se svátky nezastavily podvodníky, kteří se snaží okrást ty nejzranitelnější – seniory. Během jediného dne se jeden z takzvaných šmejdů pokusil vylákat peníze hned ze čtyř seniorek z Českokrumlovska. Ženy na vymyšlenou „pohádku“ o zraněném synovi a lékařovi nenaletěly, příběhy však mohou jiné natolik vyděsit, že podvodníkovi peníze zašlou.

Jo Nesbø: Jako autor si musím pokládat otázku, zda někoho neponoukám ke zločinům

6. prosince 2021 19:41

Uznávaný a celosvětově oblíbený norský spisovatel Jo Nesbø se proslavil zejména svými detektivkami ze skandinávského prostředí. Ve svých knihách detailně popisuje mnohdy hrůzostrašné momenty, proto si pokládá otázku, zda někoho svými příběhy neponouká ke zločinům. „Každý autor, který píše fikci, nad tím musí přemýšlet,“ sdělil v pořadu Interview na CNN Prima NEWS..

Cena elektřiny podle šíleného vzorce. Nevím, kolik zaplatím, říká šokovaný zákazník

1. listopadu 2021 06:18

Bývalí klienti skupiny Bohemia Energy čelí prvním nově vyměřeným zálohám na elektřinu nebo plyn zaslaným od dodavatelů poslední instance. V některých případech jde o několikanásobky původních částek, jindy došlo k navýšení třeba jen o desítky procent. Problém ale je, že nikdo v současné době netuší, kolik nakonec za energie zaplatí, protože částka na faktuře bude záviset na vývoji velkoobchodních cen. Ty se navíc nedají dost dobře odhadnout dopředu.

Další přešlap Bidena. Už popáté líčil setkání s mužem, který byl v tu dobu rok po smrti

22. října 2021 06:55

Joe Biden opět vzbudil rozruch. Tentokrát historkou o setkání s průvodčím ve vlaku. Má to ale jeden háček. Zmíněný pracovník amerických železnic byl v době, kdy se měl s prezidentem setkat, už rok po smrti. A není to zdaleka jediná věc, která v příběhu nesedí. Za poslední rok přitom Biden tuto příhodu odvyprávěl v různých verzích už popáté. Naposledy během středečního vystoupení ve svém rodném městě Scranton, kde hovořil o svých plánech ohledně infastruktury.

Senioři by bez pomoci vnučky platili Bohemia Energy dál. Za energie teď dají 30 tisíc ročně

16. října 2021 19:18

Ukončení činnosti společnosti Bohemia Energy (BE) způsobilo doslova paniku v téměř milionu českých domácností. Zasáhlo i mladou maminku Lucii a její prarodiče. Ze dne na den se jim zvýšily výdaje na energie z 12 tisíc na 30 tisíc ročně a nikdo z nich stále neví, jestli ještě někdy peníze od krachující společnosti uvidí. Devadesátiletí senioři z Prahy by navíc bez pomoci vnučky platili firmě dál.

Exkluzivní ukázka z knihy znásilněné Nely: Připadala jsem si nechutná, nemohla jsem dýchat

20. září 2021 17:12

Nelu Moravcovou před čtyřmi roky brutálně znásilnil a málem zavraždil její soused. O dva roky později se pokusila o sebevraždu skokem z okna. Dnes si mladá žena zařizuje novou budoucnost a plánuje vydat knihu, ve které líčí nejen hrůzy, které prožila, ale poodhaluje i další kapitoly ze svého života. Promlouvá o svém boji s anorexií i o tom, čím si prošla během hospitalizace v nemocnici.

Byla pomlácená a od krve. Byt připomínal bojiště, vzpomíná na záchranu Nely policista

5. září 2021 23:07

Mluvit otevřeně o svém příběhu jí pomáhá vyrovnat se s realitou a pomoci ostatním. O téměř čtyři roky starém příběhu brutálně znásilněné Nely Moravcové už CNN Prima NEWS informovala. Krimi zprávám se nyní podařilo získat záběry a svědectví od policisty, který zastavil Nelino týrání tím, že ji z nekončící noční můry vysvobodil.

reklama