CNN Prima News příznivci

příznivci

Výpis příspěvků ke štítku „příznivci“

Šílenství před Ligou mistrů: Fanoušci Frankfurtu demolovali auta a bary, policie nestačila

15. března 2023 21:19

Před večerní odvetou Ligy mistrů mezi fotbalisty Neapole a Frankfurtu došlo v centru italského města k výtržnostem fanoušků. Příznivci Eintrachtu, kteří do Neapole přicestovali i bez vstupenek, se střetli s policií a při potyčkách podle italského listu Corriere dello Sport zapalovali auta a demolovali vybavení barů a restaurací. Do akce byla nasazena zásahová jednotka.

Trošku jsem to posr**l. Babiš před příznivci v Brně uznal chybu, Pavel se léčil z virózy

23. ledna 2023 21:43

Ráno porada, pak cesta do Brna. Tak vypadalo pondělí kandidáta na prezidenta Andreje Babiše (ANO). Ve tři hodiny odpoledne se na Dominikánském náměstí potkal s občany, které pozval na tradiční zabijačku. Na akci dorazilo zhruba dva tisíce lidí, mezi nimi ale i jeho odpůrci. Jeho protikandidát Petr Pavel svůj program kvůli viróze zrušil, v následujících dnech však opět vyrazí mezi občany.

Den s kandidáty na Hrad: Na Babiše a Pavla čekaly davy. Fanoušci skandovali i trpěli v mrazu

20. ledna 2023 20:02

Přesně za týden začne druhé kolo prezidentské volby a kandidáti se vydávají do míst, která by jim měla pomoct upevnit pozice nebo přinést nové hlasy. Petr Pavel z Ostravy zamířil do Brna, Andrej Babiš zase přesvědčoval voliče v Liberci či Jablonci. Nečekaně se rozhodl navštívit i lidi v Děčíne. Jaká panovala na setkáních den před víkendem atmosféra?

Statečná Bára dva roky bojuje s nádorem na mozku: Udělám vše, abych vyhrála, říká

12. června 2022 15:13

Barboře Maťovčíkové se před dvěma lety ze dne na den změnil život. Lékaři jí totiž diagnostikovali nádor na mozku. Šestadvacetiletá dívka od té doby podstoupila náročnou operaci a onkologickou léčbu. Ačkoliv se její nemoc v současnosti nevyvíjí vůbec dobře, nevzdává se. „Chci a udělám vše, abych tento boj vyhrála,“ řekla mladá bojovnice CNN Prima NEWS.

Trump sdílel video, ve kterém zaznělo rasistické heslo. On ho prý neslyšel

28. června 2020 19:39

Americký prezident Donald Trump se stal terčem kritiky za sdílení videa na Twitteru, ve kterém jeden z jeho republikánských podporovatelů v hádce s příznivci opoziční Demokratické strany vykřikuje rasistické heslo White Power (Bílá síla). Trump později tweet s odkazem na video smazal a mluvčí Bílého domu Judd Deere podle agentury Reuters řekl, že prezident kontroverzní heslo neslyšel.