reklama
CNN Prima News průvodce

průvodce

Výpis příspěvků ke štítku „průvodce“

Záhadná smrt průvodčího na Břeclavsku: Vypadl z vlaku. Případem se zabývá policie

23. září 2021 15:36

Břeclavští kriminalisté vyšetřují tragickou událost, ke které došlo na trase mezi Břeclaví a Bořím lesem. Ve středu dopoledne tam z osobního vlaku vypadl šestapadesátiletý průvodčí. Zda šlo jen o nešťastnou náhodu, vyšetřují policisté. Dveře se totiž v této soupravě zavírají centrálně a proti otevření jsou zablokované ještě před odjezdem vlaku ze stanice a během celé jízdy.

Kellner a „ti druzí“. Kdo byli členové posádky havarovaného vrtulníku?

30. března 2021 19:14

Šestici členů posádky havarovaného vrtulníku spojoval kromě vášně k outdoorovému sportu a heliskiingu také nezpochybnitelný vliv na jejich okolí. Dva vysoce kvalifikovaní horští vůdci, nadšený pilot a jejich tři klienti z České republiky učili lidi okolo sebe, pomáhali jim a posouvali je dál. Petra Kellnera netřeba představovat, ale kdo byli ostatní členové posádky osudového letu, který havaroval na Aljašce?

Nehodu Kellnerova vrtulníku přežil jen snowboardista Horváth. Kdo jsou další oběti?

29. března 2021 11:12

Dva průvodci, jeden vášnivý pilot a snowboardista. Během sobotního pádu vrtulníku na v aljašských horách zemřeli kromě nejbohatšího Čecha Petra Kellnera také čtyři další muži. Šestapadesátiletý Kellner byl ze všech nejstarší, naopak nejmladšímu Zachary Russellovi bylo třiatřicet. Zemřel také Kellnerův trenér a původem Francouz s českým občanstvím Benjamin Larochaix. Jeden člověk nehodu přežil, mělo by se jednat o bývalého mistra České republiky ve snowboardingu Davida Horvátha.

reklama