reklama

Reportérka CNN se rozplakala v přímém přenosu. Dojala mě covidová bezmoc, řekla

Reportérka americké CNN Sara Sidnerová během živého vysílání neukočírovala emoce a rozplakala se. Novinářku totiž dojal rozhovor se ženou jménem Juliana Jimenezová Sesmaová, které na koronavirus zemřela její matka i nevlastní otec. Saru nakonec musela utěšovat její kolegyně ve studiu.

reklama

Juliana reportérce vyprávěla o tom, jak koronavirová nákaza v Los Angeles postihla celou její rodinu. Kvůli zákazu shromažďování v pohřebních síních a krematoriích musela Juliana vytvořit pietní místo pro svou zemřelou matku na parkovišti.

Tento příběh reportérku Saru natolik rozesmutnil, že ve chvíli, kdy měla novinářka reportáž shrnout, nebyla schopna slova. „Rozplakala jsem se, nemohla jsem se kontrolovat. Nemohla jsem říci ani slovo. Prostě se to stalo. Ve vysílání CNN, před zraky celé Ameriky a světa,“ popsala Sara zpětně svůj těžký moment na webu televize, ve které působí.

„Emoce, která mnou hýbala vůbec nejvíc, byl vztek. Prostě vztek. Na ty, kteří neberou tuto nemoc vážně a neustále brojí a bojují proti pravdě. Svým chováním ohrožují životy jiných lidí,“ napsala reportérka a dodala, že se v ní zřejmě v jeden moment akumulovaly prožitky z celého roku.

„Navštívila jsem už asi deset nemocnic, ve kterých lékaři bojují s pandemií. Viděla jsem lidi, kteří se svíjeli v bolestech a lapali po dechu. Byla jsem blízko smrti. Viděla jsem doktory a sestřičky, kteří na pokraji sil bojují s pandemií, jako by teprve začínala. Jenže ona už trvá 12 měsíců,“ uvedla Sara.

„A pak, když jdu z práce domů, se mě kdosi zeptá, proč nosím roušku. Jako bych byla nějaký cvok,“ popsala novinářka.

Na reportérčin dojemný moment se podívejte ve videu.

K tématu

Tagy: reportérka CNN pláč pandemie přímý přenos koronavirus Sara Sidnerová Juliana Jimenez Sesmaová

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Distribuce vakcín je nespravedlivá, tvrdí kraje. Praha a Brno mají přes polovinu

Distribuce vakcín je nespravedlivá, tvrdí kraje. Praha a Brno mají přes polovinu

Zatímco do Prahy směřovalo 32 procent a do Brna více než 19 procent všech vakcín, které do Česka přišly, tak například do Libereckého kraje to nebyly ani tři procenta. Na nespravedlivou distribuci vakcín si proto stěžují jednotlivé kraje v čele s libereckým hejtmanem Martinem Půtou (Starostové pro Liberecký kraj). Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) však argumentuje tím, že dvě největší města mají více vakcín, jelikož slouží jako distribuční centra.

360°

Topolánek pochválil Kalouska: Byl bys dobrý premiér i prezident

Topolánek pochválil Kalouska: Byl bys dobrý premiér i prezident

Politický matador Miroslav Kalousek (TOP 09) odešel z Poslanecké sněmovny, jelikož se nechystá kandidovat v říjnových volbách. Jeho odchod tak urychlilo brzké vyhlášení voleb prezidentem Milošem Zemanem. Zároveň v pořadu 360° na CNN Prima NEWS uvedl, že jeho odchod ze Sněmovny neznamená odchod z politiky. Podle bývalého premiéra Mirka Topolánka by byl Kalousek dobrým prezidentem.

Hrozí další odklad olympiády? Izolace před Australian Open jako varování
Kalousek pochopil, že jeho éra skončila, říká komentátor Šídlo
Blatný se kvůli hašteření poslanců ANO téměř nedostal ke slovu. Plán očkování neukázal
Matky potřebují kojicí podprsenky, vzkazují obchodníci a žádají o výjimku v prodeji
reklama
reklama
Nezapomenutelný Kalousek. S Babišem se vsadil o 10 milionů, profackoval mladíka

Politika

Domácí zpravodajství

Palachův pohřeb byl posledním svobodným vzedmutím emocí, vzpomíná pamětník
Odborník: PES nepočítal s novou mutací koronaviru. Je třeba připravit šestý stupeň
Další články
reklama
reklama