reklama

Reportérka CNN se rozplakala v přímém přenosu. Dojala mě covidová bezmoc, řekla

Reportérka americké CNN Sara Sidnerová během živého vysílání neukočírovala emoce a rozplakala se. Novinářku totiž dojal rozhovor se ženou jménem Juliana Jimenezová Sesmaová, které na koronavirus zemřela její matka i nevlastní otec. Saru nakonec musela utěšovat její kolegyně ve studiu.

reklama

Juliana reportérce vyprávěla o tom, jak koronavirová nákaza v Los Angeles postihla celou její rodinu. Kvůli zákazu shromažďování v pohřebních síních a krematoriích musela Juliana vytvořit pietní místo pro svou zemřelou matku na parkovišti.

Tento příběh reportérku Saru natolik rozesmutnil, že ve chvíli, kdy měla novinářka reportáž shrnout, nebyla schopna slova. „Rozplakala jsem se, nemohla jsem se kontrolovat. Nemohla jsem říci ani slovo. Prostě se to stalo. Ve vysílání CNN, před zraky celé Ameriky a světa,“ popsala Sara zpětně svůj těžký moment na webu televize, ve které působí.

„Emoce, která mnou hýbala vůbec nejvíc, byl vztek. Prostě vztek. Na ty, kteří neberou tuto nemoc vážně a neustále brojí a bojují proti pravdě. Svým chováním ohrožují životy jiných lidí,“ napsala reportérka a dodala, že se v ní zřejmě v jeden moment akumulovaly prožitky z celého roku.

„Navštívila jsem už asi deset nemocnic, ve kterých lékaři bojují s pandemií. Viděla jsem lidi, kteří se svíjeli v bolestech a lapali po dechu. Byla jsem blízko smrti. Viděla jsem doktory a sestřičky, kteří na pokraji sil bojují s pandemií, jako by teprve začínala. Jenže ona už trvá 12 měsíců,“ uvedla Sara.

„A pak, když jdu z práce domů, se mě kdosi zeptá, proč nosím roušku. Jako bych byla nějaký cvok,“ popsala novinářka.

Na reportérčin dojemný moment se podívejte ve videu.

K tématu

Tagy: reportérka CNN pláč pandemie přímý přenos koronavirus Sara Sidnerová Juliana Jimenez Sesmaová

Další hlavní zprávy

Historie

Do wehrmachtu jsem musel v sedmnácti, říká poslední z Čechů v Hitlerově armádě

Do wehrmachtu jsem musel v sedmnácti, říká poslední z Čechů v Hitlerově armádě

Letos v červnu mu bude 94 let. Když v roce 1944 oslavil sedmnácté narozeniny, musel rukovat do wehrmachtu. „Přidělili mě ke kumpanii Jäger-Ersatz-Bataillon 49, to si pořád dobře pamatuji,“ vzpomíná vitální veterán Josef Bialas z Hlučínska exkluzivně pro CNN Prima NEWS. Tohle vyprávění zatím česká média ani dokumentaristé z Paměti národa nezaznamenali, Bialas se totiž celý život snažil válku vytěsnit z paměti: „Nerad o ní mluvím. Hodně vojáků kolem mě popadalo, tam jsem našel ruku, tam zas nohu...“

Odtrhne se Skotsko od Británie? Stoupenci nezávislosti získali v parlamentu většinu
Váleční veteráni dostanou od prezidenta dárek. Musí za něj ale předtím zaplatit
reklama
reklama
Jágr vs. děti. Proč jsi nosil dlouhé vlasy jako holka? ptaly se drsně legendy

Hokej

Domácí zpravodajství

Přijímací zkoušky na střední školy rozdělily Česko. Jsou příliš těžké? Zkuste si je
Sobotní oslava i zmatky v pražské zoo. Počitadlo je matoucí, zoufají si lidé ve frontě
Další články
reklama
reklama