reklama
CNN Prima News reportérka

reportérka

Výpis příspěvků ke štítku „reportérka“

Absolutní vyčerpání a pocit viny, že můžu domů. Reportérka CNN se vrátila z Afghánistánu

24. srpna 2021 18:13

Po několika nebezpečných týdnech v ulicích afghánského Kábulu se zahraniční reportérka CNN Clarissa Wardová vrátila zpět do Evropy. Viděla chaos v ulicích i na kábulském letišti, ale byla také svědkem solidarity mezi prchajícími Afghánci. Jaká je práce novináře v napjaté politické a společenské situaci, prozradila v rozhovoru s moderátorem CNN Brianem Stelterem.

Gól mistrům světa a šílenství začalo. Oslava maďarského střelce vyděsila reportérku

19. června 2021 20:19

Maďarští fotbalisté opilí domácí vyprodanou Puskás Arenou na Euru dlouho sahali po bodech už v utkání s Portugalskem, nicméně silný závěr týmu kolem Cristiana Ronalda nakonec přinesl jejich prohru. Šok ale přišel hned v dalším zápase. Svěřenci italského kouče Marca Rossiho dokázali remizovat 1:1 se světovými šampiony z Francie. Když šla maďarská reprezentace do vedení, málem spadl stadion. A obří euforii na vlastní kůži pocítila reportérka, která měla stanoviště hned vedle trávníku.

Otazník kolem Kellnerovy smrti. Vyšetřovatelé nemůžou k místu nehody, hustě sněží

29. března 2021 20:28

Vyšetřování okolností pádu vrtulníku, při kterém zemřel český miliardář a nejbohatší Čech Petr Kellner, se může kvůli špatnému počasí zdržet. V oblasti zvané Údolí kobylek na americké Aljašce totiž hlásí husté sněžení. Během nehody zemřeli kromě Kellnera další čtyři muži, bývalý český snowboardista David Horváth zůstává v kritickém stavu v nemocnici.

Klicperová: Je to pandemie strachu. Tak moc se bojíme smrti, že přestáváme žít

4. března 2021 11:47

Lenku Klicperovou charakterizuje hlasitý smích, a to i v situacích, kdy jde o život. Jako válečná reportérka natočila v Kongu dokument o znásilňovaných ženách, navštívila také Afghánistán či Somálsko. „Svoboda pro mě vždy představovala největší hodnotu a teď o ni přicházím. Celou pandemii koronaviru nesu velice těžce, je to nejhorší období v mém životě,“ řekla v pořadu Nový den.

Deset tisíc očkovaných denně. Kdy začne fungovat velkokapacitní očkovací centrum?

27. ledna 2021 12:21

Před dvěma týdny vzbudilo velkou naději prohlášení premiéra Andreje Babiše (ANO) na Twitteru, že O2 Universum, což je jedna z největších multifunkčních hal Česka, by se mohla stát jedním z velkokapacitních center pro vakcinaci proti COVID-19. Myšlenku potvrdil i ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) v době, kdy ovšem zoufale chyběl zdravotnický materiál, kterým by se dalo očkovat. Jak to s tímto plánem vypadá?

reklama