CNN Prima News reportérka

reportérka

Výpis příspěvků ke štítku „reportérka“

Ve Francii ji napadli demonstranti. Je to práce snů, říká i přesto reportérka CNN Prima NEWS

Být televizním reportérem je neuvěřitelně dobrodružná, zábavná, ale také mimořádně náročná práce. A co teprve reportérem zahraniční redakce! Je to skutečně práce snů, říká matadorka zahraniční redakce CNN Prima NEWS Anna Kadavá, kterou diváci znají i z moderování oblíbeného pořadu Prima SVĚT. Svou práci přiblížila kolegyni Daniele Révai v dalším dílu seriálu Co dělá.

Dojemné shledání v přímém přenosu. Reportérka přerušila vstup, aby po střelbě objala syna

K velmi dojemné situaci došlo během incidentu u střední školy v americkém městě Denver, kde došlo ke střelbě. Reportérka Fox News Alicia Acunaová uprostřed živého vstupu objala svého syna, který se ze školy dostal živý a zdravý. Jeden ze studentů uvnitř budovy postřelil dva pracovníky poté, co u něj našli pistoli. Nezletilý podezřelý podle policie z místa činu utekl a je nebezpečný. Oběti byly hospitalizovány, jedna z nich ve vážném stavu.

CNN: Pro přeživší v Turecku nastává bod zlomu. Otřesy mohou trvat i týdny, varuje expert

Zemětřesení v Turecku a Sýrii si již vyžádalo pět tisíc obětí, uvedla ve vysílání CNN Prima NEWS reportérka CNN Salma Abdelaziz přímo z místa. Zdůraznila, že pro přeživší nastává bod zlomu. „Celkem 24 hodin po zemětřesení je doba, kdy je stále naděje, že se najdou přeživší. Poté počet obětí zřejmě poroste,“ zmínila. Seismolog Václav Kuna dodal, že otřesy mohou trvat několik dní i týdnů. Kvůli narušené statice tak mohou padat další domy.

Svědectví z válečné Ukrajiny: Stomatová a Schürger vydávají knihu. Co ve vysílání nebylo?

Únor roku 2022 se zapsal do historie i paměti současné generace: 24. února 2022 vypukla válka na Ukrajině. Reportérka CNN Prima NEWS Darja Stomatová a kameraman Ján Schürger zažili počátek válečného konfliktu přímo na Ukrajině v Charkovské oblasti a divákům v Česku i ve světě zprostředkovávali jedinečné a přímé svědectví z válkou zmítané země. Za podpory CNN Prima NEWS a vydavatelství Euromedia Group, a. s. nyní vydávají interaktivní knihu, která čtenářům nabízí svědectví o tom, co se odehrávalo za kamerou, popisuje nebezpečnou práci válečného reportéra a přibližuje momenty, které nebylo možné odvysílat.

Skandál na MS: Německá trenérka nechápala. Slovenská novinářka ji urazila otázkou

Prorazila skleněný strop, neviditelnou bariéru. Kanadská trenérka Jessica Campbellová se jako vůbec první žena postavila na střídačku mužské hokejové reprezentace a konkrétně s německým týmem je nyní na mistrovství světa ve Finsku. Premiérové dobrodružství jí trochu pokazila slovenská novinářka, která si připravila otázku značně shazující cestu mladé koučky.

Nepokoje ve Francii? V případě triumfu Le Penové by byly větší, popsala reportérka

V Paříži protestovali po vyhlášení výsledků prezidentských voleb hlavně mladí, uvedla přímo z Francie reportérka CNN Prima NEWS Anna Kadavá. Dodala, že v případě vítězství neúspěšné kandidátky a krajně pravicové političky Marine Le Penové by ale byly demonstrace daleko větší. Nedělní vystoupení znovuzvolené hlavy státu Emmanuela Macrona pod Eiffelovou věží podle ní bylo teatrální a pečlivě připravené.

Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy: Reportérka CNN Prima NEWS popisuje situaci v Buči

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Stovky mrtvých, mnoho nezvěstných a obrovské škody na majetku. Tak vypadá situace v osvobozených ukrajinských městech, ze kterých se postupně stahují ruská vojska. Po masakru v Buči se stejný pohled opakuje i v dalším městě Borodjance. Situaci v Kyjevské oblasti sleduje reportérka CNN Prima NEWS Hana Mikulková. Jak na situaci nahlíží místní obyvatelé? Nejen o tom v Hlavních zprávách a Primě od 18:55.

Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy: Stomatová se Schürgerem popisují situaci v Charkově

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Situace v Charkově je velmi napjatá. Ruské síly atakovaly druhé největší ukrajinské město za posledních 24 hodin celkem 54krát. Bombardování si vyžádalo šest obětí. O situaci v Charkově informuje reportérka CNN Prima NEWS Darja Stomatová společně s kameramanem Jánem Schürgerem. Co přinesl další den války? Nejen o tom v Hlavních zprávách a Primě od 18:55.

Většinou dostaneme jen chleba. V Charkově čekají místní ve frontě na jídlo i hodiny

Obyvatelé Charkova se snaží vrátit k běžnému životu, a to i přesto, že je město z velké části zničeno bombardováním. Reportérka CNN Prima NEWS Darja Stomatová, která situaci na Ukrajině sleduje již několik týdnů, navštívila charkovskou výdejnu humanitární pomoci. Lidé ve frontách, které oslovila, na jídlo čekají i několik hodin. Většinou ale dostanou pouze chleba.