reklama
CNN Prima News reportérka

reportérka

Výpis příspěvků ke štítku „reportérka“

Gól mistrům světa a šílenství začalo. Oslava maďarského střelce vyděsila reportérku

Maďarští fotbalisté opilí domácí vyprodanou Puskás Arenou na Euru dlouho sahali po bodech už v utkání s Portugalskem, nicméně silný závěr týmu kolem Cristiana Ronalda nakonec přinesl jejich prohru. Šok ale přišel hned v dalším zápase. Svěřenci italského kouče Marca Rossiho dokázali remizovat 1:1 se světovými šampiony z Francie. Když šla maďarská reprezentace do vedení, málem spadl stadion. A obří euforii na vlastní kůži pocítila reportérka, která měla stanoviště hned vedle trávníku.

Otazník kolem Kellnerovy smrti. Vyšetřovatelé nemůžou k místu nehody, hustě sněží

Vyšetřování okolností pádu vrtulníku, při kterém zemřel český miliardář a nejbohatší Čech Petr Kellner, se může kvůli špatnému počasí zdržet. V oblasti zvané Údolí kobylek na americké Aljašce totiž hlásí husté sněžení. Během nehody zemřeli kromě Kellnera další čtyři muži, bývalý český snowboardista David Horváth zůstává v kritickém stavu v nemocnici.

Klicperová: Je to pandemie strachu. Tak moc se bojíme smrti, že přestáváme žít

Lenku Klicperovou charakterizuje hlasitý smích, a to i v situacích, kdy jde o život. Jako válečná reportérka natočila v Kongu dokument o znásilňovaných ženách, navštívila také Afghánistán či Somálsko. „Svoboda pro mě vždy představovala největší hodnotu a teď o ni přicházím. Celou pandemii koronaviru nesu velice těžce, je to nejhorší období v mém životě,“ řekla v pořadu Nový den.

Deset tisíc očkovaných denně. Kdy začne fungovat velkokapacitní očkovací centrum?

Před dvěma týdny vzbudilo velkou naději prohlášení premiéra Andreje Babiše (ANO) na Twitteru, že O2 Universum, což je jedna z největších multifunkčních hal Česka, by se mohla stát jedním z velkokapacitních center pro vakcinaci proti COVID-19. Myšlenku potvrdil i ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) v době, kdy ovšem zoufale chyběl zdravotnický materiál, kterým by se dalo očkovat. Jak to s tímto plánem vypadá?

Reportérku CNN Prima NEWS rušila v přímém přenosu žena bez roušky. O koho jde?

Jana Peterková, známá osobnost českého internetu i mediálního rybníčku. Někdejší reportérka a současná aktivistka plní sociální sítě videy, v nichž olizuje kliky na pozemku nemocnice, konzumuje v metru nápoje a v posledním incidentu komplikuje živé vstupy televizním reportérům před Ministerstvem zdravotnictví. Právě tam bez roušky s megafonem vyjádřila názor v živém vstupu reportérky CNN Prima NEWS.

Christiane Amanpourová přiblížila Američanům pád železné opony i Saddámovu popravu

Jednou z nejvýraznějších tváří CNN je už několik dekád žena s iránskými a anglickými kořeny, která jako reportérka v terénu informovala o íránsko-irácké válce, pádu železné opony a Berlínské zdi, válkách v bývalé Jugoslávii i v Zálivu, zřícení newyorkských dvojčat nebo soudu se Saddámem Hussainem. Proslula nejen reportážemi z terénu, ale i rozhovory se světovými státníky – seznam politiků, které zpovídala, jí může závidět většina novinářů.

reklama