CNN Prima News reportérka

reportérka

Výpis příspěvků ke štítku „reportérka“

Skandál na MS: Německá trenérka nechápala. Slovenská novinářka ji urazila otázkou

19. května 2022 12:43

Prorazila skleněný strop, neviditelnou bariéru. Kanadská trenérka Jessica Campbellová se jako vůbec první žena postavila na střídačku mužské hokejové reprezentace a konkrétně s německým týmem je nyní na mistrovství světa ve Finsku. Premiérové dobrodružství jí trochu pokazila slovenská novinářka, která si připravila otázku značně shazující cestu mladé koučky.

Nepokoje ve Francii? V případě triumfu Le Penové by byly větší, popsala reportérka

25. dubna 2022 09:13

V Paříži protestovali po vyhlášení výsledků prezidentských voleb hlavně mladí, uvedla přímo z Francie reportérka CNN Prima NEWS Anna Kadavá. Dodala, že v případě vítězství neúspěšné kandidátky a krajně pravicové političky Marine Le Penové by ale byly demonstrace daleko větší. Nedělní vystoupení znovuzvolené hlavy státu Emmanuela Macrona pod Eiffelovou věží podle ní bylo teatrální a pečlivě připravené.

Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy: Reportérka CNN Prima NEWS popisuje situaci v Buči

6. dubna 2022 18:25

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Stovky mrtvých, mnoho nezvěstných a obrovské škody na majetku. Tak vypadá situace v osvobozených ukrajinských městech, ze kterých se postupně stahují ruská vojska. Po masakru v Buči se stejný pohled opakuje i v dalším městě Borodjance. Situaci v Kyjevské oblasti sleduje reportérka CNN Prima NEWS Hana Mikulková. Jak na situaci nahlíží místní obyvatelé? Nejen o tom v Hlavních zprávách a Primě od 18:55.

Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy: Stomatová se Schürgerem popisují situaci v Charkově

5. dubna 2022 18:37

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Situace v Charkově je velmi napjatá. Ruské síly atakovaly druhé největší ukrajinské město za posledních 24 hodin celkem 54krát. Bombardování si vyžádalo šest obětí. O situaci v Charkově informuje reportérka CNN Prima NEWS Darja Stomatová společně s kameramanem Jánem Schürgerem. Co přinesl další den války? Nejen o tom v Hlavních zprávách a Primě od 18:55.

Většinou dostaneme jen chleba. V Charkově čekají místní ve frontě na jídlo i hodiny

5. dubna 2022 14:31

Obyvatelé Charkova se snaží vrátit k běžnému životu, a to i přesto, že je město z velké části zničeno bombardováním. Reportérka CNN Prima NEWS Darja Stomatová, která situaci na Ukrajině sleduje již několik týdnů, navštívila charkovskou výdejnu humanitární pomoci. Lidé ve frontách, které oslovila, na jídlo čekají i několik hodin. Většinou ale dostanou pouze chleba.

Na Expo 2020 v Dubaji láká návštěvníky 130kilová zlatá mince z Česka

21. března 2022 22:13

Magnetem pro návštěvníky světové výstavy Expo 2020 v Dubaji je i český pavilon. Kromě jiného vsadil na design a architekturu. Přímo v Dubaji reprezentují Česko významné společnosti včetně České mincovny, která tam představila 130kilovou zlatou minci v nominální hodnotě 100 miliónů korun. Podívat se na ni byla i reportérka CNN Prima NEWS Pavlína Švarcová.

Radost mi dělá dobré jídlo a české pivo, přiznává Stomatová. Na Ukrajinu se plánuje vrátit

20. března 2022 21:30

Po návratu z Ukrajiny válečná reportérka Darja Stomatová odpočívá a nabírá síly. Radost jí dělá dobré jídlo a prý se velmi těšila i na české pivo. A přestože doma nepobyla ani dva týdny, už přemýšlí, jak se vrátit zpět na Ukrajinu. O jejích plánech vědí také rodiče, její rozhodnutí ale nesou velmi těžce. „Zatím nevím, jak s tím naložím,“ přiznala v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Stomatová.

Reportérka CNN Prima NEWS ve Lvově: Lidé už sirény nevnímají, snaží se normálně žít

19. března 2022 20:39

Ukrajinští uprchlíci často prchají přes město Lvov na západě země. Situaci na místě monitoruje reportérka CNN Prima NEWS Anna Steinbachová spolu s kolegyní z americké CNN Salmou Abdelazizovou. Novinářky popsaly například transporty běženců a atmosféru ve městě. „Země je ve válce, ale lidé se snaží žít normálně,“ popsala aktuální rozpoložení místních obyvatel Steinbachová.

Stomatová o hrůzách na Ukrajině: Pach a pohozená těla. Myslela jsem, že jsou to figuríny

19. března 2022 13:26

Válečná reportérka Darja Stomatová se v neděli objeví v premiérovém dílu pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Moderátorce Radce Červinkové popíše, jaké hrůzy během válečného konfliktu na Ukrajině prožila a jaké to pro ni bylo vrátit se zpátky do Čech. Celý rozhovor sledujte v neděli 20. března v pořadu Povídej od 21:30 na CNN Prima NEWS.