CNN Prima News rezervace

rezervace

Výpis příspěvků ke štítku „rezervace“

Hodiny čekání, špína v hotelu a arogance. Vysněná dovolená Jany se proměnila v noční můru

2. srpna 2022 22:56

Dovolená za trest. Právě tak popisuje paní Jana ze Slovenska svou zkušenost, která začala ve 4 hodiny ráno na letišti v Egyptě. Po příletu totiž zjistila, že hotel, kde měla rezervovaný pokoj, pro ni místo nakonec nemá. Situaci začala hned řešit s cestovní kanceláří Fischer. Přístup společnosti ji však šokoval. S případem se svěřila webu Topky.sk. Kancelář se však hájí a tvrdí, že situaci začala řešit ihned.

Zaplatíme ubytování, ale nepřijedeme. Lidé z celého světa kuriózně pomáhají Ukrajincům

6. března 2022 16:57

Jak pomoci Ukrajincům sužovaným válkou? Svět posílá zbraně, oblečení, potraviny, léky, ale objevuje se také jiná – nečekaná – forma solidarity. Lidé ze zahraničí prostřednictvím známé služby Airbnb ve velkém rezervují apartmány v různých městech napadeného státu. Ne, že by plánovali výlet do epicentra bojů. Jen si zamluví termín, zaplatí a na Ukrajinu nikdy nepřijedou.

Nejmenší levhart na světě v horách Ománu bojuje o přežití. Hrozí mu vyhynutí

23. ledna 2022 09:13

Ve výšinách přírodní rezervace Džabal Samhán balancuje nad propastí nejmenší z velkých kočkovitých šelem. Horská rezervace v jihoománské provincii Zufár se sice nachází nedaleko přístavního města Salála, je ale jako z jiného světa. Letní monzuny každý rok v působivé podívané promění poušť v záplavu zeleně a vodou zaplní vyschlá koryta řek i jezera. Hor se ale fenomén netýká. Rezervace zůstává suchá a nepřátelská –⁠ přitom právě tato oblast je domovem levharta arabského, napsal zpravodajský web CNN.

Britové vykupují zájezdy u moře. Vláda představila plán rozvolnění, Evropa může závidět

24. února 2021 09:44

Po pondělním představení plánu britské vlády na postupné uvolnění koronavirových restrikcí ve Spojeném království prudce stoupnul počet rezervací mezinárodních dovolených a letenek. S odvoláním na letecké společnosti a cestovní kanceláře o tom informoval zpravodajský web BBC. Hranice by Británie mohla otevřít v půlce května, není však jasné, zda to epidemická situace dovolí ani zda s přílivem britských turistů budou souhlasit ostatní státy.

Komentář: Stát řízený jako firma opět selhal. Zlomí Babišovi nezvládnuté očkování vaz?

15. ledna 2021 14:25

Pro mnohé seniory nastal v pátek den D. Po měsících strachu z koronavirové pandemie jim mělo konečně vzplát světélko naděje. Spousta z nich se na tento den pečlivě připravovala. Kvůli registraci do systému očkování proti covidu sháněli počítače a jejich technicky zdatnější příbuzní si brali v práci volno, aby jim pomohli. To světélko ale rychle zhaslo.