CNN Prima News řezník

řezník

Výpis příspěvků ke štítku „řezník“

Transgender řezník znásilnil školačku. Při zatčení měl na sobě dámské prádlo a silikonová prsa

Skotskem otřásl případ sexuálního napadení dítěte, které spáchal transgender řezník. Andrew Miller, také známý jako Amy George, přiznal před soudem, že se vydával za ženu, když v únoru nalákal malou školačku do svého vozidla. Holčičku pak držel v zajetí ve svém domě, kde ji opakovaně sexuálně zneužíval. Při zadržení policií měl na sobě dámské spodní prádlo a silikonová prsa. Na případ upozornil web Sky News.

Kocáb: Putin je řezník. Hraje se ale o zažehnutí třetí světové války, buďme opatrní

Pravděpodobně ruské rakety zasáhly během úterního večera polské území. Podle bývalého ministra pro lidská práva Michaela Kocába je nutné v této situaci jednat s chladnou hlavou. Jakmile by prý byl aktivován článek 5 zakládající smlouvy NATO, podle kterého je útok na jeden členský stát útokem na všechny, začala by třetí světová válka. Upozornil v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Macron zkritizoval Bidenova slova o „řezníkovi“. Neeskalujme situaci ani slovy, nabádal

Při setkání s ukrajinskými uprchlíky ve Varšavě americký prezident Joe Biden označil ruského prezidenta Vladimira Putina za řezníka. Právě takové přirovnání ostře zkritizoval nejen Kreml, ale také francouzský prezident Emmanuel Macron. „Pokud chceme dosáhnout příměří, nemůžeme situaci eskalovat ani slovy, ani činy,“ uvedl v rozhovoru pro televizní stanici France 3.

Putin je řezník, řekl Biden. Tenhle člověk požadoval bombardování Jugoslávie, opáčil Kreml

Americký prezident Joe Biden v sobotu v souvislosti s ruskou agresí na Ukrajině nazval ruského prezidenta Vladimira Putina řezníkem. Podle agentur to řekl při setkání s ukrajinskými uprchlíky ve Varšavě. Biden se o šéfovi Kremlu vyjádřil nelichotivě už několikrát. Bidenovy urážky na Putinovu adresu zužují možnosti pro zlepšení vztahů Moskvy s Washingtonem, zareagoval mluvčí Kremlu. Vyčetl také Bidenovi, že se v době války v Kosovu zasazoval za bombardování tehdejší Jugoslávie.