reklama

Pohodová Noxy a skokan Falco hledají domov

Noxy a Falco hledají domov

Byli jsme s kamerou v záchranném centru Best Friends od Home4Pets a natočili medailonky pejsků, kteří hledají domov. Mezi nimi je i Falco a Noxy.

reklama

Falco

Asi 1-2 roky starý, milující, natěšenec. Skákající kozlík, vysmátý lumpík, milující krasavec natěšený na všechno, co mu nová rodina vymyslí pro zábavu i učení. Je to puberťák každým coulem, potřebuje usměrnit, nastavit mantinely a nejen proto, že má v sobě geny teriéra. Má sklony k žárlení, chce mít lidi pro sebe, chce mít všechno pro sebe, užívá si svobody plnými doušky a nemůže se jí nabažit. Je to malé malé čunče, které hópne do každé kaluže, bahna, chce být venku za každého počasí. Takže je jen na vás, zda mu necháte krásné dlouhé chlupy nebo ho dáte ostříhat.

Falco momentálně v azylu bydlí společně s Bastym a očividně mu jiní psi nevadí. Vzhled k částí teriéři povahy může občas provokovat. Falco je očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený.

Na svůj domov čeká v azylu Best Friends v Babicích, kde se na něj bylo mrknout několik potenciálních páníků. Ani v jednom však nenašel svou spřízněnou duši... Přitom jde o tak veselého psa, jehož jediným proviněním je, že má v těle malého ďáblíka. Pokud jeho energii nasměrujete správně, půjde o velkého malého psa!

Home4Pets
Dařbož u Prahy
774 706 026

/ fotografií

EDIT: Fenečka Noxy už odjela do nového domova. Brzy s vámi budeme sdílet zprávy od její nové rodiny!

Noxy

Asi roční fenečka, kterou si při natáčení oblíbila i Kaira Hrachovcová. Ve smečce psů je pohodová a kamarádská. Domácí, stejně naladěný, psí parťák vítán.

Vhodná pro rodinu, která žije aktivním životem. Noxy je tvárná a ráda se vám přizpůsobí, bude s vámi ráda běhat, chodit na výlety, ale stejně ráda s vámi zalehne na gauč a bude koukat na telku. Noxynka je kastrovaná, očkovaná, čipovaná, odčervená a odblešená.

Na svou bezva rodinku/pár/člověka čeká v azylu Best Friends v Babicích

Home4Pets
Dařbož u Prahy
774 706 026

/ fotografií

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Partie

Vydržme šest měsíců, vyzývá Zeman. Lehce dementní odmítači očkování změní názor

Vydržme šest měsíců, vyzývá Zeman. Lehce dementní odmítači očkování změní názor

Za necelý rok se koronavirem u nás nakazilo přes 1,2 milionu lidí, zemřelo jich přes 20 tisíc a v nemocnicích leží ve vážném stavu asi 1500 pacientů. Podle prezidenta Miloše Zemana se ale naše země nenachází uprostřed národní katastrofy. „Jsme v situaci, kdy, i když někteří lamentují, se tato katastrofa blíží svému konci,“ řekl Zeman v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. Prozradil také, zda by se nechal očkovat ruskou vakcínou Sputnik V.

Příběhy z první linie

Umírat tolik lidí jsem ještě neviděl. Děsím se, co přijde, říká záchranář z Plzeňska

Umírat tolik lidí jsem ještě neviděl. Děsím se, co přijde, říká záchranář z Plzeňska

Nikdy mu před očima neumíralo tolik lidí, jako právě teď. Covidová pandemie pořádně zamávala i se životem záchranáře z Rokycan, který vedle směn v sanitce pomáhá též na urgentním příjmu v plzeňské nemocnici a na ARO jednoho ze západočeských špitálů. V dalším z Příběhů první linie na CNN Prima NEWS anonymně vypráví, jak si člověk zvyká na smrt kolem sebe. Mluví o bezmezné únavě. I o tom, že brečí jak pacienti, tak zdravotníci.

Šéf Senátu: Jsou zde dva miliony lidí, kteří lezou po kolenou. Vláda pro ně nemá plán
Zeman potvrdil vládní rošádu Běhounka za Blatného. Prozradil také, kdo nahradí Petříčka
Češi mění názor na esport, těší gamera T9Lakyho. Hru FIFA občas psychicky nedáváte
reklama
reklama
Zavření okresů prezident Zeman vítá. Ať jsou vojáci při kontrolách přísní, vyzývá

Partie

Domácí zpravodajství

Vláda uzavře okresy: Do práce s potvrzením, se psem jen 500 metrů od domu
Maláčová vs. Schillerová: Máš podíl na tom, že si lidé musí vybírat mezi zdravím a penězi
Další články
reklama
reklama