reklama

Sledujte ZÁZNAM Divoké karty: Co plánují poražení voleb Maláčová, Konečná a Šlachta?

Sledujte živě pořad Divoká karta na CNN Prima NEWS. Tentokrát budou hosty politici z vedení poražených stran. Ve vysílání k budoucnosti své i svých partají promluví ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), předseda hnutí Přísaha Robert Šlachta a novopečená šéfka komunistů Kateřina Konečná.

reklama

Jejich strany v nedávných sněmovních volbách usilovaly o poslanecké mandáty, ale neuspěly. Některé poměrně těsně. Řeč je o ČSSD a KSČM, které dosud dolní komoru Parlamentu nikdy neopustily, i o novém hnutí Přísaha.

Lídři těchto tří stran budou ve vysílání CNN Prima NEWS debatovat o výsledku voleb, které pro jejich partaje nedopadly dobře, ale také o budoucnosti vlastních kariér.

Pozvání přijala ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová, která již oznámila kandidaturu do čela ČSSD, čerstvě zvolená předsedkyně KSČM a europoslankyně Kateřina Konečná a také předseda hnutí Přísaha Robert Šlachta. Ten byl ke Sněmovně na počet hlasů ze zmíněných stran nejblíže.

Pořad Divoká karta můžete živě sledovat na CNN Prima NEWS nebo na webu už od 18:00.

Tagy:

Hlavní zprávy

Je načase zrušit opatření proti covidu. Následujme Británii, vyzývají někteří experti

Jen za pátek přibylo v Česku téměř 30 tisíc nakažených koronavirem. Počty hospitalizovaných ale zatím nijak zvlášť nerostou. Není pochyb, že tento trend způsobuje nová varianta omikron, která je sice mnohonásobně nakažlivější než předešlé mutace, ale také výrazně méně patogenní. Někteří odborníci dokonce vyzývají vládu, aby zrušila veškerá opatření, podobně jako to udělala Velká Británie.

Napětí na Ukrajině sílí. Španělsko vyslalo válečné lodě, Američané zvažují evakuaci

Západ se stále více obává, že dojde k ruské invazi na Ukrajinu. Americká ambasáda v Kyjevě chce ze země dostat všechny postradatelné diplomatické pracovníky i s jejich rodinami. Španělsko už vyslalo své válečné lodě, které se mají připojit k loďstvu NATO ve Středozemním a Černém moři. Mnoho dalších evropských zemí se snaží na území Ukrajiny dostat vojenskou techniku. V tom jim ale často brání Německo, jehož přístup k Ukrajině by se dal považovat za velmi chladný.

Další mrazivé záběry z nehody na D5: Utekli za svodidla, jejich auto smetl kamion

Na sociálních sítích se objevilo další video ze čtvrteční hromadné nehody na dálnici D5 u Žebráku na Berounsku. Kvůli špatnému počasí a nezodpovědnosti některých řidičů tam havarovalo 36 aut a šest lidí se zranilo. Provoz byl zastaven na 11 hodin. Poslední video názorně ukazuje, jak je důležité při havárii na dálnici ihned opustit vozidlo a dostat se od něj co nejdál.

Zápasníka Procházku čeká životní zápas. V UFC se utká o titul s Teixeirou

Elitní český MMA bojovník Jiří Procházka zná termín svého životního zápasu. 7. května ho čeká titulový souboj proti úřadujícímu UFC šampionovi v polotěžké váze. Tím je v současnosti Brazilec Glover Teixeira. Dějiště akce UFC 274 ještě promotér oficiálně neoznámil, galavečer by se ale měl uskutečnit v Riu de Janeiru. Teixeira by tak měl obhajovat titul v domácím prostředí.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama