reklama

Sledujte ZÁZNAM Divoké karty: Co plánují poražení voleb Maláčová, Konečná a Šlachta?

Sledujte živě pořad Divoká karta na CNN Prima NEWS. Tentokrát budou hosty politici z vedení poražených stran. Ve vysílání k budoucnosti své i svých partají promluví ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD), předseda hnutí Přísaha Robert Šlachta a novopečená šéfka komunistů Kateřina Konečná.

reklama

Jejich strany v nedávných sněmovních volbách usilovaly o poslanecké mandáty, ale neuspěly. Některé poměrně těsně. Řeč je o ČSSD a KSČM, které dosud dolní komoru Parlamentu nikdy neopustily, i o novém hnutí Přísaha.

Lídři těchto tří stran budou ve vysílání CNN Prima NEWS debatovat o výsledku voleb, které pro jejich partaje nedopadly dobře, ale také o budoucnosti vlastních kariér.

Pozvání přijala ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová, která již oznámila kandidaturu do čela ČSSD, čerstvě zvolená předsedkyně KSČM a europoslankyně Kateřina Konečná a také předseda hnutí Přísaha Robert Šlachta. Ten byl ke Sněmovně na počet hlasů ze zmíněných stran nejblíže.

Pořad Divoká karta můžete živě sledovat na CNN Prima NEWS nebo na webu už od 18:00.

Tagy:

Hlavní zprávy

Pět let od smrti herce Pavlaty: Obermaierová ho podváděla, pro Vetchého byl jako táta

Známého dabéra a herce Michala Pavlatu, který před pěti lety zemřel ve věku jednasedmdesáti let, na sklonku života sužovaly velké zdravotní problémy. Prodělal urologickou operaci, léčil se s chronickou obstrukční plicní nemocí, a nakonec onemocněl rakovinou. O tom, s čím se potýká, neměli jeho kolegové tušení. Nesvěřil se ani své lásce z mládí, herečce Jaroslavě Obermaierové.

reklama

Domácí zpravodajství

Adéla Elbel: Dcera má covidový syndrom. Očkujte své děti, tohle už nechci nikdy zažít

Dceru populární stand-up komičky, herečky a překladatelky Adély Elbel postihl multisystémový zánětlivý syndrom (PIMS), který zpravidla souvisí s nákazou koronavirem. Nemoc se projevila horečkami, křečemi v břiše a velkou únavou, uvedla Elbel na sociálních sítích. Ve svém příspěvku apelovala na rodiče, aby si dávali pozor a nechali své děti očkovat proti covidu. „Tohle se svým dítětem fakt nechci už nikdy zažít,“ podotkla na Facebooku.

reklama