CNN Prima News snídaně

snídaně

Výpis příspěvků ke štítku „snídaně“

Poslanci se hecovali v přímém přenosu. Při sázce o rozpočet Nacher vyšponoval výhru

2. prosince 2022 08:36

Podle místopředsedy poslaneckého klubu ANO Patrika Nachera je nově odhlasovaná podoba státního rozpočtu nereálná. Vláda podle něj nakonec bude hospodařit s vyšším schodkem. V živém vysílání na CNN Prima NEWS se o tom dokonce vsadil s poslancem Jiřím Havránkem (ODS). Ten výzvu přijal a jako cenu pro vítěze navrhl snídani v poslanecké restauraci. Nacher mu oponoval s návrhem nestandardní symbolické výhry.

Už žádný rohlík s taveňákem. Havířovská nemocnice podává luxusní snídaně za stejné peníze

18. února 2022 05:49

Málokdo bude nesouhlasit s důležitostí výživy během léčby, natož během hospitalizace. Na chabou nemocniční stravu si dlouhodobě stěžují jak pacienti, tak odborníci. Havířovská nemocnice se však rozhodla s nešvarem skončit a zavedla snídaně, za něž by se nemusel stydět ani nejeden tuzemský penzion. Rohlíky s taveným sýrem nahradila ovesnou kaší nebo čerstvými zeleninovými saláty.

Oblíbená influencerka Emily Mitchell náhle zemřela. U ranní kávy přestala reagovat

3. ledna 2021 09:31

Oblíbená influencerka Emily Mitchellová, která byla v očekávání pátého dítěte, minulý týden náhle zemřela. Informaci potvrdila její rodina. Blogerka z ostrova Rhode Island, která byla populární zejména na Instagramu, skonala tři dny před Vánocemi společně se svým nenarozeným dítětem. Její rodina uvedla, že snídala a dopřávala si ranní kávu, když náhle přestala reagovat.

BLOG: 10 důvodů, proč mít kvokíka, 1. část

17. června 2019 00:00

Je s ním prča. Jsem naprosto přesvědčená o tom, že kvokík je to nejvíc nejsrandovnější zvíře na celém světě. Páč když pije, tak u toho hrabe do země. Asi hledá nějaký skrytý tajný pramen nebo co. Nebo si nabere vodu do zobáku, zakloní hlavu a vychutnává si ten chlorovaný zázrak jako šenín blánk z roku 25 před Kristem.

Alfons, seznamte se

15. května 2019 00:00

Jméno: Alfons, ale tak trochu tuším, že o tom vůbec neví Rasa: Přerostlej jorkšírskej teriér Věk: 15, asi Místo nálezu: cesta Původní pobyt: zahrada, celoročně Popis: Autistickej dědek s dračím dechem, nadšenej čekatel na snídani, nerudnej důchodce vstávající v půl šesté ráno, smraďoch doslova a do písmene a vykonavatel svých potřeb v kuchyni Životní vášeň: Olizování předních nohou za vydávání neuvěřitelného zápachu a ťukání na dveře