CNN Prima News snídaně

snídaně

Výpis příspěvků ke štítku „snídaně“

Noc za stovku i prezidentské apartmá. Podívejte se na luxusní i nejlevnější pobyt na silvestra

Silvestr se nezadržitelně blíží a s tím i přípravy na oslavy nadcházejícího roku. Spousta lidí se rozhodne odjet do hotelů či na dovolené, kde si odpočinou od náročných svátečních dnů. Vybrali jsme pro vás tři nejlevnější a také tři nejdražší hotely v Česku, které nabízí vyhledávací stránka Booking.com. Silvestrovskou noc můžete strávit v ubytování za sto korun nebo se nechat hýčkat v luxusních hotelech v centru Prahy.

Vyhrajte dvoudenní pobyt pro celou rodinu včetně snídaně v Areálu Monínec

Hledáte ideální místo pro vaši letní rodinnou dovolenou? Na Monínci najdete vše, co potřebujete na jednom místě! Ubytování, skvělé jídlo, klid a nekonečné množství zábavy pro děti i rodiče. A my pro vás máme skvělou zprávu! Právě teď můžete vyhrát dvoudenní pobyt pro celou rodinu se snídaní a bohatým programem. Tak už na nic nečekejte, zapojte se do naší soutěže a odvezte si nezapomenutelné společné zážitky!

Pohlreich: Hosté jsou stále výstřednější, chodí na snídaně v trenkách. Měli by respektovat hranice

Hosté se chovají v restauracích čím dál výstředněji. Na snídaně chodí v trenýrkách a pantoflích, v cizině by si to nikdo nenechal líbit, řekl šéfkuchař, moderátor a podnikatel Zdeněk Pohlreich v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Velkou míru viny na zvláštním chování zákazníků má podle něj internet, který jim dává pocit nadřazenosti. Podotkl, že proti „jednohvězdičkovým recenzím“ neexistuje žádná obrana. „Jednou na ten internet a jeho nesmysly všichni dojedeme. Dnes kdokoliv může zcela anonymně – s prominutím – posr*t kohokoliv, to mi přijde naprosto nenormální,“ konstatoval Pohlreich.

Jana Ondroušková ze společnosti Up Česká republika: Dobrých skutků není nikdy dost

Jana Ondroušková se ve společnosti Up Česká republika, která se specializuje na péči o zaměstnance, věnuje CSR aktivitám. Má tedy na starosti činnosti, kterými se firma dobrovolně zavazuje v rámci svého fungování chovat odpovědně k prostředí i společnosti, ve které podniká. Kromě sociálních aspektů zahrnuje také udržitelnost a ohleduplné chování k životnímu prostředí. Klíčovou součástí CSR je pak firemní filantropie. Jaké to je pečovat o společenskou odpovědnost firmy? A proč je tato pozice zejména v kontextu dnešní doby nesmírně důležitá?

Poslanci se hecovali v přímém přenosu. Při sázce o rozpočet Nacher vyšponoval výhru

Podle místopředsedy poslaneckého klubu ANO Patrika Nachera je nově odhlasovaná podoba státního rozpočtu nereálná. Vláda podle něj nakonec bude hospodařit s vyšším schodkem. V živém vysílání na CNN Prima NEWS se o tom dokonce vsadil s poslancem Jiřím Havránkem (ODS). Ten výzvu přijal a jako cenu pro vítěze navrhl snídani v poslanecké restauraci. Nacher mu oponoval s návrhem nestandardní symbolické výhry.

OBRAZEM: Chlad, úzké chodby a plynové masky. V českém atomovém bunkru můžete i přespat

Úzké a dlouhé chodby, místnosti bez oken i nespočet plynových masek a vojenských helem. Tak by se dal popsat unikátní hostel, který původně sloužil jako protiatomový kryt. Nachází se přímo pod brněnským Špilberkem a jeho historie sahá až do dob nacistické okupace. Podívejte se na fotogalerii redakce CNN Prima NEWS, která v jaderném krytu strávila jednu noc.

Už žádný rohlík s taveňákem. Havířovská nemocnice podává luxusní snídaně za stejné peníze

Málokdo bude nesouhlasit s důležitostí výživy během léčby, natož během hospitalizace. Na chabou nemocniční stravu si dlouhodobě stěžují jak pacienti, tak odborníci. Havířovská nemocnice se však rozhodla s nešvarem skončit a zavedla snídaně, za něž by se nemusel stydět ani nejeden tuzemský penzion. Rohlíky s taveným sýrem nahradila ovesnou kaší nebo čerstvými zeleninovými saláty.

Oblíbená influencerka Emily Mitchell náhle zemřela. U ranní kávy přestala reagovat

Oblíbená influencerka Emily Mitchellová, která byla v očekávání pátého dítěte, minulý týden náhle zemřela. Informaci potvrdila její rodina. Blogerka z ostrova Rhode Island, která byla populární zejména na Instagramu, skonala tři dny před Vánocemi společně se svým nenarozeným dítětem. Její rodina uvedla, že snídala a dopřávala si ranní kávu, když náhle přestala reagovat.

DÍL 46.: Konec doby klecové

Víte, odkud je mléko, které si přidáváte do kávy nebo jím poléváte cereálie k snídani? Stejně, jako každá potravina, i mléčné výrobky mají svůj příběh. A stejně jako u každého příběhu, i tady se můžeme setkat s řadou mýtů. Věděli jste třeba, že kráva dává mléko jen pár měsíců po porodu? A aby dávala mléko dlouhodobě, musí dojít k jejímu opakovanému oplodnění? A co se vlastně děje s narozenými telaty?