CNN Prima News snímek

snímek

Výpis příspěvků ke štítku „snímek“

Dva roky války OBRAZEM: Z velkolepých měst Ukrajiny zůstaly po ruských útocích jen trosky

Již v sobotu 24. února si svět připomene druhý rok od začátku ruské invaze na Ukrajinu. Od té doby se řada měst napadeného státu změnila k nepoznání. Experti nejčastěji zmiňují Bachmut či nedávno Rusy obsazenou Avdijivku. Mnohdy zaznívá, že byla srovnána se zemí. Značné škody však utrpěla i další místa, v nichž do osudného února 2022 žili lidé spokojeným životem.

KVÍZ: Vánoce na Primě plné klasiky. Jak dobře znáte Pretty Woman nebo Princ a Večernice?

Diváci Primy se mohou těšit na sváteční čas u obrazovek plný filmových klasik. A vybere si opravdu každý. V nabídce jsou jak kultovní snímky typu Sám doma či Pretty Woman, tak oblíbené pohádky S čerty nejsou žerty, Princ a Večernice nebo Třetí princ. Nakolik je znáte? Otestujte své znalosti v kvízu, který pro vás připravila redakce CNN Prima NEWS.

Deset let od hrůzné smrti mladíků na turbíně: Nebylo úniku, pak přišlo „poslední objetí“

Měla to být běžná údržba několika turbín nizozemské větrné farmy. Dva strojaři se však domů nikdy nevrátili. Teprve 19letého mladíka spolu s jeho o dva roky starším kolegou na vrcholu turbíny uvěznil požár, který vznikl ve strojovně. Ve výšce 67 metrů nad zemí jim hasiči nemohli pomoci. To si patrně uvědomili i chlapci. „Poslední objetí“ je název fotografie, jež byla pořízena před jejich smrtí. K tragédii, kterou zachycuje emotivní snímek, došlo přesně před deseti lety.

Boj s rakovinou, pak přišel krach manželství. Našla teď Brenda z Beverly Hills novou lásku?

Rok 2023 je pro herečku Shannen Dohertyovou, která zazářila v populárním seriálu devadesátých let Beverly Hills 90210 v roli Brendy nebo v magické sérii Čarodějky, plný bolestných ran. Na začátku roku se dozvěděla, že rakovina metastázovala do mozku. Během jejího boje se zákeřnou nemocí ve čtvrtém stádiu ji opustil manžel. Nyní se na oblíbenou herečku zřejmě usmálo štěstí. Na svém Instagramu sdílela fotografie s neznámým mužem, nechybí ani výřečné popisky, z nichž mají její sledující jasno – podle nich si našla novou lásku.

Kazmův film vidělo přes půl milionu lidí. Řadě kin zachránil sezonu, říká distributor

Přes 500 tisíc diváků už vidělo během pouhých 20 dnů promítání v kinech celovečerní film ONEMANSHOW: The Movie. Snímek se stal během srpna extrémně diskutovanou událostí, vzbudil nebývalou vlnu ohlasů a kontroverzí, někteří lidé ho milují, zatímco jiní kritizují. Jisté je, že se stal jedním z divácky nejúspěšnějších filmů poslední doby.

Syn svírající fotku maminky i potok slz. Lidé se rozloučili s Annou, která zahynula v rokli

Blízcí a přátelé se v týdnu loučili s Annou, trojnásobnou maminkou, která zahynula po tragickém pádu do rokle. Poslední sbohem jí s partnerem Peterem přišly říci i její děti – osmiletá Miška, sedmiletá Mirka a teprve čtyřletý Peťko. Právě ten po dobu obřadu v rukou tiskl snímek své milované maminky. Slova kněze všechny přítomné dojala, zároveň však dodala i trochu naděje. Mnozí z přítomných jen marně zadržovali slzy.

Lidi v Ostravě vyděsil medvěd u zastávky. Trénujeme tak řidiče, vysvětlil dopravní podnik

Pozor, po městě se potuluje medvěd. Takové varování s fotkou statného huňáče poblíž tramvajové zastávky, si teď mezi sebou přeposílají lidé v Ostravě. Kolující snímek tam vyvolal velké pozdvižení. A tak redakce CNN Prima NEWS pátrala, jak to s nebezpečnou šelmou doopravdy je. A dopátrala se: Za medvědem stojí dopravní podnik, ze zvířete ale opravdu nikdo strach mít nemusí.