reklama
CNN Prima News snímek

snímek

Výpis příspěvků ke štítku „snímek“

Hrůzné snímky plic neočkovaných s covidem: Lékař posílá lidem varovný vzkaz

5. prosince 2021 10:21

Bez dalších závažných nemocí, 46 a 38 let, těžké plicní postižení. Další „sporťák 48 let“ na mimotělním oběhu. Lékař plzeňské letecké záchranné služby Jiří Chvojka zveřejňuje na sociálních sítích anonymní příběhy lidí, kterým zdraví zničil covid. Dá se předpokládat, že se jedná o lidi, kteří nejsou očkovaní, lékař totiž zároveň vyzývá k vakcinaci.

Spisovatelka Rowlingová čelí výhrůžkám smrtí. Mohla bych jimi vytapetovat dům, říká

24. listopadu 2021 06:18

Nepříjemné chvíle zažívá celosvětově uznávaná spisovatelka J. K. Rowlingová. Autorka série o mladém čarodějovi čelí vyhrůžkám, které jí posílají transsexuální aktivisté. Důvodem je názor spisovatelky na trans osoby. Umlčet se prý ale nenechá: „Dostala jsem tolik výhrůžek smrtí, že bych si jimi mohla vytapetovat dům.“

Detaily tragédie s Baldwinem: Zveřejnili poslední slova i fotku zastřelené kameramanky

28. října 2021 07:18

Tragická smrt nadané ukrajinské kameramanky Halyny Hutchinsové při natáčení westernového snímku Rust otřásla světem kinematografie. Postupně na světlo vycházejí okolnosti střelby. Z vyšetřovacích protokolů je nyní známé, jaká byla poslední slova Hutchinsové. Hlavní vedoucí natáčení pak sdílel poslední snímek z natáčení, který zachycuje kameramanku jen chvíli před tragédií.

Johnny Depp už je v Karlových Varech. U hotelu na něj čekaly stovky fanoušků

26. srpna 2021 23:08

Do Karlových Varů přiletěl ve čtvrtek večer před 23:00 americký herec, producent a hudebník Johnny Depp. Na jeho přílet čekaly stovky fanoušků. Na 55. Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary představí dva filmy. Fanoušci by se s ním mohli potkat v pátek odpoledne, kdy představí film ze své produkce Hrnec zlaťáků: Pár drinků s Shanem MacGowanem. V Karlových Varech Depp uvede v sobotu i film, ve kterém hraje hlavní roli, a to drama Minamata.

Královna zveřejnila dojemný snímek s milovanými muži. Fanoušky chytil za srdce

20. června 2021 22:42

V souvislosti s mezinárodním Dnem otců, který připadá na 20. června, zveřejnila královská rodina na svých sociálních sítích velmi emotivní fotku. Černobílý snímek, pocházející z roku 1951, zachycuje královnu Alžbětu II. s jejím otcem králem Jiřím VI., manželem princem Philipem a tehdy tříletým synem Charlesem, jak sedí na soše na zámku v Balmoralu. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

Letošní Oscaři se zaměří na téma pandemie. Co bude kvůli koronaviru jinak?

25. dubna 2021 16:25

V noci z neděle na pondělí začne v Los Angeles 93. ročník udílení cen americké Akademie filmového umění. Kvůli pandemii covidu se letošní ceremoniál koná téměř o dva měsíce později, než bylo původně plánováno. Koronavirus rovněž poznamenal samotné slavnostní udílení, které bude poprvé na dvou místech zároveň. Letošní ročník je podle médií význačný rovněž různorodostí nominovaných filmařů.

reklama