CNN Prima News snímek

snímek

Výpis příspěvků ke štítku „snímek“

Záhady v děsivém případu z Krkonoš. Devět otázek, které stále zůstávají nezodpovězené

4. ledna 2023 18:58

Proč zmizení Jany a Adama v Krkonoších někdo nenahlásil dřív? Zanechala žena dopis na rozloučenou? Tyto a další otázky stále provází vyšetřování smrti 40leté Jany a jejího tříletého syna, jejichž těla byla nalezena po několikadenním pátrání v Krkonoších. Žena měla nejprve zabít svého syna a následně spáchat sebevraždu.

Zapomeňte na filmy. Expert popsal možnosti kriminalistů při pátrání po Janě a Adámkovi

3. ledna 2023 22:29

Rozsáhlé pátrání po 40leté Janě se synem Adámkem skončilo po několika dnech tragicky. Samotné získání kamerových záznamů, které mohou značně pomoci k nalezení pohřešovaných, je však značně komplikované. Bývalý kriminalista a bezpečnostní expert Stanislav Kazbunda ve vysílání CNN Prima NEWS přiblížil, čemu musí pátrací skupiny čelit a jak hledání vůbec probíhá.

Poslední snímek Pelého před smrtí. Rodina fotbalisty k němu připojila srdceryvný vzkaz

29. prosince 2022 23:17

Zdravotní stav legendárního brazilského fotbalisty se s koncem roku 2022 rapidně zhoršoval, málokdo však byl připraven na nevyhnutelné. Ve čtvrtek 29. prosince obletěla svět smutná zpráva: Pelé zemřel. Jeho rodina chvíli po oznámení na sociálních sítích sdílela poslední společný snímek. K fotografii pak přidala vzkaz: „Všechno, čím jsme, je díky tobě.“

Křečovitý William a napjatá Kate. Expertka na řeč těla odhalila, co skrývá vánoční přání

14. prosince 2022 14:29

Po králi Karlu III. se s vánočním přáním fanouškům pochlubil i princ William s rodinou. U fotografie pořízené v létě na procházce venkovem v Norfolku si však experti všímají zajímavých detailů. Konkrétně Judy Jamesová, odbornice na řeč těla, poukazuje na napjaté úsměvy i pohled mimo hledáček fotoaparátu.

Zamračený Harry a ředitelka Meghan. Odborníci rozebrali novou fotku vévodů ze Sussexu

8. října 2022 07:56

O víkendu zveřejnila britská královská rodina svůj nový oficiální portrét. Pózují na něm Karel III. s manželkou Camillou a princ William s Cathrine. Harrymu a Meghan tím podle britských médií poslali jasný vzkaz, že se s nimi už u dvora nepočítá. Reakce vévodů ze Sussexu na sebe nenechala dlouho čekat. V úterý zveřejnili vlastní snímky.

Další skalp pro Webbův teleskop. Dalekohled vyfotil impozantní prstence Neptunu

22. září 2022 19:37

Vesmírný dalekohled Jamese Webba se toulá vesmírem sotva tři čtvrtě roku, ale přesto se mu podařilo zachytit už několik přelomových snímků. Naposledy pořídil dechberoucí fotografii, která zachycuje planetu Neptun a její prstence. Podobně detailní fotografii nemělo lidstvo k dispozici od roku 1989, kdy ledového obra vyfotila sonda Voyager 2.

Poslední snímek Alžběty II. vznikl dva dny před smrtí. Opřená o hůlku měla úsměv na rtech

8. září 2022 23:12

Nejdéle vládnoucí panovnice ve Velké Británii si vždy udržovala úsměv na rtech a ani poslední snímky Alžběty II. nejsou výjimkou. Fotografie byly pořízeny 6. září ve skotském Balmoralu, kde jmenovala novou premiérkou země Liz Trussovou. Ačkoliv se opírala o hůlku a její zdravotní stav se horšil, nedala na sobě nic znát.