reklama

U nádraží ve Frankfurtu napadl muž nožem několik lidí. Tři lidé jsou vážně zranění

Po údajném útoku nožem poblíž hlavního nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem policie nahlásila nová zjištění. Podle mluvčí byli zraněni čtyři lidé, z toho tři vážně. Po útoku byl podezřelý také lehce zraněn, uvedl německý list Frakfurter Rundschau.

reklama

„Jaký je vztah mezi pachatelem a obětmi, zda se znali a zda došlo k předchozí hádce, to vše je stále nejasné a předmětem vyšetřování,“ řekla místní policie. K vyšetřování použili také dron a vyslýchali svědky. Ověřuje se, zda existují záběry, na kterých by byl útok zaznamenán.

Mluvčí frankfurtské policie agentuře DPA řekl, že se čin odehrál kolem deváté hodiny ráno. Podle listu Frankfurter Rundschau je oblast kolem hlavního nádraží uzavřená.

„Byla nahlášena osoba, která pravděpodobně zranila několik dalších osob; zakrátko byla zadržena,“ uvedla na Twitteru frankfurtská policie. „Přesné okolnosti činu jsou nyní předmětem vyšetřování,“ dodala. Zároveň zdůraznila, že nebezpečí už nehrozí.

K tématu

Další hlavní zprávy

360°

Schejbalová: Maturanti letos mají víc úlev a času na přípravu. Trpí první ročníky

Schejbalová: Maturanti letos mají víc úlev a času na přípravu. Trpí první ročníky

Maturanti mají letos mnohem víc úlev a času na přípravu na maturitní zkoušku než loni, uvedla v pořadu 360° Pavlíny Wolfové televize CNN Prima NEWS předsedkyně Asociace ředitelů gymnázií ČR Renata Schejbalová. Zároveň upozornila, že premiér Andrej Babiš s možností úředních maturit přišel moc brzy a ani se neporadil s příslušným resortem. Se školní a poradenskou psycholožkou Ladislavou Trpákovou se zároveň shodly, že největší problém v současné době mají první ročníky.

Nejhůře jsou na tom prváci, nemají žádné sociální vazby, říká středoškolský učitel
Rasistka? Fero si vykradl byt, pracujte z domova jako on, radila nová hlavní hygienička
Návrat monarchie pro mě není aktuální téma, říká potomek habsburských císařů
reklama
reklama
Analýza: Proč tři týdny lockdownu stačit nebudou? Do škol a obchodů nejdřív v červnu

Koronavirus

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Obezita je daň za luxus, nejdůležitější je udělat si čas na pohyb, tvrdí odborník
Další články
reklama
reklama